Şimdi Ara

oyundaki müzik dosyasını değiştirmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar direk konuya giricem bir eski bir strateji oyunu oynuyorum ve bütün askerlerin sesleri var ben o askerlerin sesi olan dosyayı buldum biraz eğlenmek ve kurcalamak için askerin sesini değiştirmeye çalıştım başka bir şeyin ses kaydını yapıp adını o ses dosyasının aynısı yaparak koydum fakat işe yaramadı bu nasıl mümkün olabilir veya olabilir mi

• Oyun icindeki ses dosyalari ayri bir dosyada tanimlanmistir o dosyadaki komutlara gore calisirlar..bunun icin programlama bilmek ses ve metin dosyalarindaki komutlari yonetebilmek gerekir tum oyun bu seslere gore kurgulandigindan uyumlu olmayacaktir...bununla ilgili youtube da google da arama yapabilirsin...bazi ps2 oyunlarina pc oyunlarina amator olarak ses ekleyenler ripleyip cikaranlar vardi.

Xbox 360 oyunlarindan burnout revenge icindeki muzikleri cikarip mp3 calar a yuklemistim..tavsiye.

Ve...oyun yapimini insanlar basit dosyalarla ilgili sansalarda durum cok daha karisiktir..binden fazla insan in emegi ve milyonlarca birbiri ile baglantili kod satirindan olusurlar...ozellikle yeni oyunlarda..bazi boyle basit mudahale edilen oyunlar da olsa da...bir egitim kesin gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 12 Eylül 2018; 21:24:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.