Şimdi Ara

Oyundaki hileleri nasıl yapıyorlar ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lubluh

quote:

Orijinalden alıntı: Kıvan Ç

quote:

Orijinalden alıntı: RickGrimes

oyunu yapan firma hilesinide yapıyo bildiğim kadarıyla

Hiç öyle şey olurmu

aynen. Para kazanmak için kuruyorlar oyunu. Neden hilesini yapsınlar ki

bi okadar parada orda var çünkü

• O değilde bu hile kodlarını oyun yapımcıları mı hazırlıyor ne oluyor? Örnegin gta san andreas ucma hilesi falan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pan-river -- 9 Nisan 2012; 17:39:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pan-river

O değilde bu hile kodlarını oyun yapımcıları mı hazırlıyor ne oluyor? Örnegin gta san andreas ucma hilesi falan...

onu gta kendisi oyuna koyuyor ama diğer online oyun hileleri kırılarak yapılıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zero000

Offset diye bir olay var. Oyundaki değerler bu offsetlerde saklanıyordu sanırsam. Onlara müdahale ediyorlar programlar aracılığıyla.
    Cheat Engine falan kullanıyorlardı offsetleri bulmak için de

Daha fazla bilgin varsa açar mısın biraz hocam ? Ben de duymuştum. Değerlerin heğsini değiştirip 0 yapıyorlar. Daha sonra oyundaki her eşya 0 Altın oluyor

Yaptığın programı oyun açıkken , oyun exesine enjekte etmen gerekiyor. Oyun penceresinin title kısmını kullanarak.

Daha sonrası çok ayrıntı gerektiren şeyler offset vs.
  • Böyle hile programları yapabilen varsa benimle iletişime geçebilirmi ? Merak etmeyin belli bi ücret karşılığında
  • Allah'ın liselileri metin2 de 2 adam kesceniz diye utanmasanız programlama okuyacaksınız.
  • cheat engine gibi memory h4ck programlarını yutman gerek önce.ondan sonra hafiften basic,c# sonra da c++ kasarsan yapabilirsin diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pan-river

O değilde bu hile kodlarını oyun yapımcıları mı hazırlıyor ne oluyor? Örnegin gta san andreas ucma hilesi falan...

O ayrı bu ayrı. Onları yapımcılar koyuyor, single player zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıvan Ç

quote:

Hiç öyle şey olurmu

yok oluyor. sxe de öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lcn(R)

Böyle hile programları yapabilen varsa benimle iletişime geçebilirmi ? Merak etmeyin belli bi ücret karşılığında

Sana bir ban attırmak mübah oldu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IRau

c++ ile yapılıyor

ne kadar zamanımı alır bu programı öğrenmek ?

c++ öğrenmek temizinden 3-4 ayını alır ama bunla sadece temel programları yapacak seviyeye gelecek ki sen o oyunlarda değişiklik yapacaksın daha kompleks birşey yapman gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

Güzel bir cevap.Bütün cahiller toplanmış buraya.

Sen kendini ne sanıyosun ki ? Bilim adamı,filozof falan olsaydın burada takılmazdın herhalde? Hem ben öyle biliyodum kesin böyledir de demedim sana batan ne?
  • hile kullanmayin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Böyle hile programları yapabilen varsa benimle iletişime geçebilirmi ? Merak etmeyin belli bi ücret karşılığında

Yapma be

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

Güzel bir cevap.Bütün cahiller toplanmış buraya.

Sen kendini ne sanıyosun ki ? Bilim adamı,filozof falan olsaydın burada takılmazdın herhalde? Hem ben öyle biliyodum kesin böyledir de demedim sana batan ne?

''Veriye ulaşılamadı''
  • Emeğinizle oynasanız şu oyunları da bizde Türk oyuncuların olduğu oyunlardan kaçmak zorunda olmasak
  • quote:

quote:

quote:

Yapma be

• quote:

Orijinalden alıntı: therocqula

o kadar basit değil o işler.. Eğer veriler senin bilgisayarında saklanıyorsa değişiklikler yapılabilir ama veri deposu internet uzerinden alınıyorsa, (travian-ikariam vs.) değişiklik yaparsın, yapılmış gibi gözükür ama f5 e bastığın anda serverla tekrar senkronizasyon yapılır ve senin değiştirdiğin değerler eski halini alır.. Siz bunu anca nfs de falan yaparsınız, aşırı hayal kurmayın, yani yapılır ama bu kadar az bilgiyle değil ..

+1 boşa ümitlenmeyin ben 4 sene önce yapmaya kalkıştım ama değişen birşey olmadı.Bu programlarla sadece ram'inizde olan bilgileri değiştirebilirsiniz.Bugün hemen hemen bütün online oyunlar bilgilerinizi serverların da sakladıkları için hiçbir değişiklik yapamazsınız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yapma be

• quote:

Hep kafamı kurcalar bu soru. Knight, Counter vs. böyle online oyunlardaki hileleri nasıl yapıyolar ? Önüne gelen hile çıkartıyor. Bu kadar kolay mı bi oyunun acıgını bulmak ?

EN basit mantığı oyunun dosyalarına girip txt ile açıp mesela Health Point=100 olan satırı health=999 yapıyoruz ve oyunda canımız 999 oluyor.Çoğu bu mantıkla oluyor herşeyleri değiştrebiliyorlar bu yöntemle mesela cs de silah sekiyorsa recoili 0 lıyorlar vs. ama tabi online oyunlarda hile koruyucular olduğu için yapması bu kadarda kolay değil.Zaten ordaki health point yazısıda latince değil bilgisayar diliyle yazılı olduğu için öyle herkez kolay kolay hile yapamıyor f2p tipi oyunlarda.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.