Şimdi Ara

Oyundaki eski öğeler (Eşyaların, şampiyonların vb. eski halleri) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
5
Favori
5.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Daha güzel detaylar bekleriz , güzel konu
  • Gangplank önceleri çok daha fazla kritik vurabiliyordu birde. Critical Change değilde %35 civarı critical damage runelarıyla oyuna girince oyunun sonlarında q ile 1700-1800 damage görebiliyordun.
  • Güzel konu , eline koluna zamanına sağlık. Bir de kulelerin ve güçlendirmelerin eski hallerini eklersen çok tatlı olabilir :)

not: he sezon 2 oyuncusuyum :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

Ezreal
    Wsu heal atıyordu

benden başka bilen varmış

Kendinden sustain'i olan ADC mi vardı eskiden?

Ben 1 yıldır oynuyorum, haliyle bunların çoğunu bilmiyorum. Cidden enteresan ama, çok ağır nerf yiyen champ'lar varmış. Mesela Kayle şuan bile öküz gibi vuruyor Lich Bane alınca, demek o hali olsa geleni geçeni deşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

Ezreal
    Wsu heal atıyordu

benden başka bilen varmış

Kendinden sustain'i olan ADC mi vardı eskiden?

Ben 1 yıldır oynuyorum, haliyle bunların çoğunu bilmiyorum. Cidden enteresan ama, çok ağır nerf yiyen champ'lar varmış. Mesela Kayle şuan bile öküz gibi vuruyor Lich Bane alınca, demek o hali olsa geleni geçeni deşecek.

ezreal apcydi

• o madreds la warwick ne terör estiriyordu be
  • @Expungee

kuleler dediğin iyi oldu, fountainla ilgili bir şeyler geldi aklıma onları da ekliyorum konuya

- Eskiden fountain gerçek hasar değil fiziksel hasar vuruyordu. Bu sayede iyi derece bir zırhı ve canı olan birisi rahatlıkla fountain da gezebiliyordu.

@Phtx3

aynen bi de nerflü haliydi o, unutmuşum onu

morgananın black shieldı eskiden CCleri siliyordu mesela bu geldi aklıma şimdi. dikkat cc gelmesini engelliyordu demiyorum, üstündeki ccleri siliyordu adamın mikael basmış gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adaniellium -- 21 Kasım 2013; 14:41:07 >
  • ellerine sağlık okudum hepsini anılar canlandı gözümde
  • shaco lvl 1 de dragonla başlardı bir kişinin yardımıyla yada yardımsız alabiliyordu
  • Eline saglik karsim

• Güzel olmuş.

• Eski jax dodge'undan bi kaç kare. önceden öyle böle değildi önünü alamadık nerf geldi Adam öle bi nerf yediki runelerden bile dodge'u sildirdi

Bunuda ekliyim =) itemlarade bakın =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßÈ®Tu_ -- 22 Kasım 2013; 15:29:33 >

• güzel paylasım
  • bende force of nature yi çok kullanmıştım sezon 2nin ortalarında başlamıştım oyuna bana hep tank oynatıyorlardı support diye
  • teşekkürler herkesin katkıları için
  • Baştan sona üşenmeden okudum eline sağlık

• Baştan sona üşenmeden okudum eline sağlık

• dodge rune ları,vlad,ionic spark,Udyr ın eski halinde pasifi dodge veriyordu diye hatırlıyorum birde

Locket ile zevkini alırken sildiler,tam dodge runelarını tamamladım udyr + jax oynayacaktım dodge statı kalktı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.