Şimdi Ara

Oyunda yaptığınız fail hareketler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BiRDY36

Takımca girdik Aatrox jungle oynuyorum. Baya kötü oynuyorum böyle bide oyunu adamlar ezerek kazanıyor bi umut savunma yapıyoruz. Son fightta artık dakika olmuş 65 falan Herkes full build. Guardian Angel + Pasifim var twitchi tek yakaladım. Adam beni öldürmekten bıkmış olmalı :P Bide elise oynarken bizim adcye cait ulti attı önüne geçmiştim E ile havaya zıpladım ve gg.

O elise sendin demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben varusdum baronun bulunduğu yerin arkasında duvarın orda ki çimde duruyordum cait geldi düz vuruşlarla erittim bariyer bastı benim can az onun flashı var benim yok baronun oraya flash attı bende barona q attım ona vursun öldürür diye.

Ne lanet şeymiş geldi bana vurdu skor caite gitmişti
  • Entere basıp yazı yazdığımı sanıyordum ve entere basamamışım Bir anda flash ile bariyeri kullandım
  • Twisted ile middeyken sarı kart seçip canı az olan adama flash attığımda sarı kartın minyona gitmesi :(
  • Kendi ranked takımımla girince böyle şeyler yapıyorum. Soloq da insanların espri anlayışı falan 0. Zaten eziyoduk AzzR'yi trolliyim dedim az.
  • karşı tarafın ormanında olduğumu unutup kaçarken onların kulelerinin altına girmiştim.adam gibi bizimkilere kaçsam hepsi ölecekti
  • 1-)İnvade atıyorduk rakibin red e çalıda beklerken adama yazı yazayım dedim yanlışlıkla flash bastım 5 kişinin arasına girdim rakip FB almıştı
    2-)Mf ile bekliyordum arkadaşla pusu yapmıştık rakibin adc ye ben flash ulti atıcaktım flash ı ileri attım mouse takıldı ultiyi minyonlara attım adam 15 canla kaçmıştı.
  • Konu açmak :) ww alın.
  • verildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midin sağ tarafında pembenim blue su varya onun duvarının arkasında ben ezreal ve yanımdada taric vardı . Neyse kayle ve yanındaki birinden kaçıyoruz. Canımız tam ama kayle çok kasılmıştı 2 mizide alırdı. Önden ben arkadan ezreal geliyor tam blue nun arkasındasındayız (duvarın arkasında) baktım bu taric kaçamıcak döndüm geriye geri koşmaya başladım taric anlamadı tabi bi devam etti sonra bir durakladı filan sonra bıraktı beni koştu . bende tabi blue nun yanına atlıyacam 2 mizde kurtulmuş olucaktık. Bir atladım duvardan geçemedim beni aldılar taric döndü taric ide aldılar .

Geçen gün oldu bu olay.

• Ben fail olmadımda karşıdaki Lee Sin Fail oldu.Hecarim ile kaçıyorum peşimde 4 kişi . Neyse bana stun attılar tam kesecekler Lee Sin bana R attı basenin girişindeki kuleye kadar gittim kurtuldum . ne küfür etmişlerdi ona.
  • Alistarla flash+Q+W combosu ile rakip adcyi kule altına ve bizim adc ye yollayacaktım.Flash+Q yaptım W atamadan pc dondu, düzeldiğinde ölmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverLiveAlone

Lux Oynuyodum Adam 10 canla kaciyodu Ben ultini smartcastde oldugunu unutmus 180°ters aciyla arkaya atmistim ogun bugundur lux oynamiyorum

• Karşıdaki adcnin flashı olduğunu bile bile Jarvan ile ulti attım, her zaman yaparım. Sonuç fail.
  • Bir gün shacoydum. Karşımda lucian vardı ve kaçmak zorunda kaldım bd yaptığım için. Barona q attım. Lucian ultiyle barona vurdu ben baseye baktığım için shacoda vurmuş ve öldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malphite

liss bacinin ultisi smarttayken rakip yerine kendime atmam,

genelde hangisini tercih ediyorsun ? kendi üzerine yada rakip? yada hangi durumlarda hangisini kullanıyorsun?
  • 19/3 swain oynuyordum ranked. yarı canla kaçarken geri flashlayıp ultim ile 4 kişi arasına girdim. 2 kişi aldım sonra tecavüz ettiler .
  • celal için riot smartcast olmayan flash cıkarıcak ezreal e gibi
  • Karşıdaki Vayne'in faili;
    Vayne beni kovalıyordu canım epey azaldı sonra o duvara mıhlama skilini kullandı ve kendi kulemin dibindeyim
  • Rakip adc support kule altında bende yarı canla pushluyorum junglerları nasus w+q+e yaptı e nin içinden çıkcam diye flashladım blitz fail hook atmış ona yakalandım kestiler

Birde jungle oynarken barondaydık içeriye annie ultisi attılar yanlışlıkla tibbersa smite attım çaldırdık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.