Şimdi Ara

oyunda virüs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mcafee antivirüs kullanıyorum,oyunu yükleyemedim virüs uyarısı verip engelliyor,virüs proğramını pasif yapıp yüklüyorum daha sonra proğramı açınca oyundan dosya siliyor ve açılmıyor.Bende arakadaşın pc de kurmayı denedim onda antivirüs programı yok ama aynı şeyler oldu ondada.windows yüklenen oyunda truva atı uyarısı yapıp dosya sildi.şimdi anlamadığım kopya oyunlarda antivirüs uyarısı olabiliyor ama bunda gerçekten antivirüs mü var

oyunda virüsoyunda virüs

• Öncelikle korsan oyun indirmenizi önermem çünkü resimde de gösterdiği gibi trojanlar olabiliyor. Ancak yine de yükleyecekseniz antivirüs programınızı kapatıp yükleyin, oynayacağınız zaman da antivirüsünüzü kapatın ki oyun dosyasını silmesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutcankurhan

Öncelikle korsan oyun indirmenizi önermem çünkü resimde de gösterdiği gibi trojanlar olabiliyor. Ancak yine de yükleyecekseniz antivirüs programınızı kapatıp yükleyin, oynayacağınız zaman da antivirüsünüzü kapatın ki oyun dosyasını silmesin.
    kapatıp yüklüyorum sonra antivirüs açınca oyun dosyasının içinden silme yapıyor
  • ufuk_marina kullanıcısına yanıt
    Oyun dosyasının içinden silinmesi antivirüs açıldığında hemen mi oluyor yoksa oyunu açarken mi?

• antivirüs'ü aktif ediyorum sonra oyunu açmak için tıklayınca virüs uyarısı yapıp dosya silmesi yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk_marina -- 4 Mart 2020; 22:55:54 >
  • O zaman gerçek zamanlı taramaya girip silinen dosyaları dışlanan dosyalar bölümüne ekleyebilirsin ve oyun açılırken o dosyalar taranmaz.

• ilk fotoğrafta resmi var,arkadaşın pc de antivirüs proğramı yok ama windows engelleme yaptı.Bu oyunlarda bazı dosyalar özellikle crack dosyasını pc virüs olarak görebiliyor ama gerçekten dosyada virüs olmasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.