Şimdi Ara

Oyuncuyum Diyen Tavsiye Versin :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uzun zamandır karayip korsanları tarzı oyun arıyorum ara yüzü öyle bile olsa yeter çok detaylı olmasına gerek yok ama gemi sürüp gemileri kontrol edebileceğim tarzda bir oyun arıyorum tabii ki toplar falan patlatıp gemileri yakmak yağmalamak
    Varsa bildiğiniz bu tarz strateji oyunu önerirseniz çok sevinirim sistemin bir önemi yok 2018 oyunları kaldırabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Assasins Creed Black Flag aradığın özellikler bu oyuna uyuyor ama strateji değil single player aksiyon macera oyunu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (alpaslan) -- 9 Ağustos 2018; 14:53:31 >
  • AC Black Flag ve AC Rouge. Eskilerden ise Sid Meier's Pirates.
  • Eskilerden Pirates of the Caribbean (2003) ne kadar adından bu film oyunu diye düşündürse de aslında Seadogs diye bir oyunun devamı
  • Başkan dediğin oyunları çok oynadım aklıma isimleri gelmediği için yazdım bunu efsanesin

• (alpaslan) kullanıcısına yanıt
    Ac oyunları nedense sıkıcı geliyor ama denicem hocam iyi çıkarsa şimdiden teşekkürler

• Sid meier s den beni benden aldın başkan

• Denerim bi ara zevkliyr benziyor

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Tek kötü olan sid meiersin türkçe yaması yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • boşver Karayip korsanları , yüzüklerin efendisini Witch İt diye bi oyun var cadılar saklanıyo korsanlar silahlarıyla onları yakalıyo çok eğlenceli ve komik bi oyun indir oyna bence nesneden nesneye giren bi büyücüyü kovalıyosun gemide kütüphane'de her yerde geçiyo bu olay
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.