Şimdi Ara

Oyuncu monitorü öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, i7 4790k işlemci ve GTX 970 amp! Extreme edition ekran kartım var. Uzun süredir PHILIPS 27" 273E3LHSB/00 kullanıyordum fakat monitörümü değiştirmek istiyorum. Beni uzun yıllar idare edicek daha önceki monitörümden daha iyi performans alacağım bir monitör arıyorum. Mönitor konusunda pek fazla bilgim olmadığı için önerilerinize açığım.

Vatan bilgisayardan ASUS 27" PG279Q 4ms 165Hz 2K ve ASUS 27" PG278Q 1ms 144Hz 2K DP G-Sync 3D Gaming Monitör beğendim. Fakat çok kararsız kaldım biri 1 ms diğeri 165Hz oyunlar için hangisi daha iyi bilemedim.

• Dostum baktığın her iki model de Asusun amiral gemisi sayılabilecek ROG SWIFT serileri , aralarındaki fark PG279Q modelinin IPS olması , 4ms olmasına kafanı takma , netice de IPS i 5 ms altına çekmek önemli bir teknoloji , şimdiye kadar bunu sadece Viewsonic yapabildi , 2ms IPS i var , sen uzun yıllar kullanmak istediğini söylemişsin o nedenle IPS olanı yani PG279Q yu tercih et , zaten 165Hz tarama ile ghosting ve lost Frame gibi durumlar ortadan kalkacak , Ebat eski monitörünle aynı olacak ama ciddi ciddi eşekten inip ata bindiğini hissedeceksin
  • ASUS 27" PG279Q 4ms 165Hz 2K

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Draxiss kullanıcısına yanıt
    http://www.viewsoniceurope.com/tr/products/lcd/VG2401mh.php
    Şuna bi bak kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suleyman1998 -- 12 Ocak 2016; 15:17:57 >
  • Asus 24 VG248QE DP Oyuncu Monitörü Siyah 1ms
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.