Şimdi Ara

Oyuncu kulaklığı önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 200 lira civarında oyuncu kulaklığı arıyorum.Şuan aklımda logitech g430 var 220 liraya Amazon'dan alınabiliyor.7.1 olduğu için onu düşünüyorum kullanan var mı nasıl bir kulaklık ya da başka bir kulaklık önerebilir misiniz?
    https://www.amazon.com/LOGITECH-G430-DTS-Headphone-981-000536/dp/B00CQ35C1Q
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_k%C4%B1ngston-hypexy-cloud-core-pro-gaming-headset-1171243.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=CjwKEAiA0fnFBRC6g8rgmICvrw0SJADx1_zADLkaFEZyyN7TNwXFFTcNkV-W0ghQcoOWycNTVmGKcRoCbIXw_wcB
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_steelser%C4%B1es-61421-siberia-150-gaming-kulakl%C4%B1k-1157740.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoodPecker. -- 7 Mart 2017; 21:19:3 >

• Dostum ben G430 kullandım. Ürün iki kere sorun çıkardı ve servise yolladım malesef. Bas vuruşlarında cızırtı falan geliyodu sonunda düzeltebildiler. 7.1 gerçekten çok güzel ve logitechin yazılımını da baya geliştirdiler ama G430da sesi ne kadar fullersem fulleyim ses az geliyodu. İnternette araştırdım bi tek ben mi yaşıyorum diye ama birçok kişi yaşıyormuş. Çözümü de Gelişmiş ayarlardan hoparlör Hertzini düşürerek giderebiliyormuşuz, böyle yapınca da 7.1den feragat etmiş oluyoruz. Ayrıyetten kablo üstündeki ses açma-kapama tekerleğini kullanırken cızırtı yapıyo sağdan soldan falan ses gelmiyo. He bir de unutmadan o süngerleri yapanın Allah belasını versin bu kadar mı uyduruk bi malzemeden yapılır ya o mavi yerleri kabuk kabuk soyuldu 50 tllik kulaklıklara döndü. Kardeşim ben ettim sen etme g430 pişmanlıktır uzun süre kullanamazsın. Kesinlikle G430 tavsiye etmiyorum. Bence Logitechin yüz karasıdır G430. Fazla uzun yazdım ama benim görüşlerim budur. Umarım aydınlatmışımdır

• quote:

Orijinalden alıntı: krlozzy

Dostum ben G430 kullandım. Ürün iki kere sorun çıkardı ve servise yolladım malesef. Bas vuruşlarında cızırtı falan geliyodu sonunda düzeltebildiler. 7.1 gerçekten çok güzel ve logitechin yazılımını da baya geliştirdiler ama G430da sesi ne kadar fullersem fulleyim ses az geliyodu. İnternette araştırdım bi tek ben mi yaşıyorum diye ama birçok kişi yaşıyormuş. Çözümü de Gelişmiş ayarlardan hoparlör Hertzini düşürerek giderebiliyormuşuz, böyle yapınca da 7.1den feragat etmiş oluyoruz. Ayrıyetten kablo üstündeki ses açma-kapama tekerleğini kullanırken cızırtı yapıyo sağdan soldan falan ses gelmiyo. He bir de unutmadan o süngerleri yapanın Allah belasını versin bu kadar mı uyduruk bi malzemeden yapılır ya o mavi yerleri kabuk kabuk soyuldu 50 tllik kulaklıklara döndü. Kardeşim ben ettim sen etme g430 pişmanlıktır uzun süre kullanamazsın. Kesinlikle G430 tavsiye etmiyorum. Bence Logitechin yüz karasıdır G430. Fazla uzun yazdım ama benim görüşlerim budur. Umarım aydınlatmışımdır

Teşekkürler yorumun için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.