Şimdi Ara

Oyuna yeniden başlanır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir hevesle arkadaşlarla oyuna yeniden başlamaya karar verdik gibi bir şey oldu :)
    Destan'da başlamayı düşündük. Ortalama bir cz prieste sizce kaç gb harcanıp adam edilir ?

• destan hem pahalı hem de item seviyesi yüksek bir server. ama tahmin istersen sadece itemler 3500 tl karşılığı gb olur. gb fiyatları ne durumda bilmiyorum. bu dediğim d en alt seviye. maalesef oyun tamamen ticarete dönmüş durumda. gbyi alıp pazarda acil item satmak zorunda kalan beklerseniz daha iyi iteme sahip olabilirsiniz.
  • en son 2008 de falan gırmısımdır
    1hafta önce bir bakayım dedim sırf meraktan
    ticaret paralı olmus
    hala tek islemciyle calısıyor istersen 10bin tl ye pc al kalabalıkta kasacak
    bide utanmadan sitede yazı yazmıslar ''k. o. eski sistemleri kullanır bu yuzden oyuncular yogunlukta giriş sırasına konur zaten fazla zorlayamayız en yüksek kapasitede çalıştırıyoruz yeri geliyor premiumlu oyuncular bile sıra bekliyor'' bu nasıl bir sacmalıktır arkadas :D tahmini söyleyeyim gece 2 ile sabah 10 arası sırasız girersin onun dısında oyuna girmek zor degıl giremıyon...
    grafikleri iyileştirsinler demiyorum ama tek işlemci ile calısmak nedir abi yıl olmus 2018 bunu neden geliştirmessinizki? oyuncu kapasitesi bilerek az tutuluyor premium alsınlar giremediğim oyuna birde paramı vercem premiumlular bile sıra bekleyebilirmiş olaya bak sen paranla rezil ol :D
  • Oyunu biraz önce silmiş birisi olarak kendi düşüncelerimi yazayım başlayıp başlamamak size kalmış birşey.

Oyunda eskisi gibi exp kasmak, kasarken sohbet muhabbet arkadaşlıklar edinmek diye birşey kalmamış görevlerle 75-76 level olunuyor exp premiumun varsa genie denilen oyunun kendi botuyla 83 olman 10 gününü alır. Eğer oyuna para vermeme gibi düşünceniz varsa -benim gibi- zaten zaman kaybı olan bir oyunda iyice debelenip zaman kaybedersiniz. Pazar yapıp etkinliklere girip birşeyler yapabilirsiniz ama gb pahalı olduğu için eski pazarlarda kalmamış buy ile sell arasında 500k - 1m olan +7 itemler var ve ks çok oluyor.

Özet olarak oyuna minimum 5 bin verip takım halinde oynayacaksanız eskisi kadar olmasa da bir süre zevk alır eğlenirsiniz ama para vermeden oynayacaksanız kendi halinizde görevleri yapıp takılmaktan öteye gidemezsiniz başlayıp başlamamak size kalmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    vurdu gol oldu :)
  • En fazla yeni server gelirse başlanır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.