Şimdi Ara

Oyuna sıfırdan yeni başlayanlar ve ara vermiş olanlar için ucuzlaştı.Yama 8.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oyuna başlama da ya da devam ettirmede Battlechest ve eski content paketleri alma zorunluğu artık yok yama 8.0 'dan itibaren.

Oyunu oynamak için aylık ödeme süresini ödeyin sonrasında direk oyuna girin başka hiç bir şeye para ödemeden bu kadar

fakat son eklenti paketini oynamak için hala onu satın almak zorundayız

(Yeni başlayacaklar için son eklenti paketini [BFA] 50EU ödeyerek 1 aylık oyun süresi ile birlikte alabilirsiniz toplamda 8 EU kâr etmiş oluyorsunuz bu şekilde paketin ismi resmi kendi shop'unda " World of Warcraft : Complete Edition " Ayrıca paket içinde BFA olduğu için bir tane karakterinizi direk level 110'a yapabileceğiniz Boost 'da içeriyor)

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 23 Ocak 2019; 15:22:54 >

• Konu başlığını öyle bir yazmışsın ki hocam "devam etme ucuzlaştırıldı" yazdığını görünce TR'ye özel sabit kur politakasına geçtiler sandım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devam etme deyince ben de aylık üyelik düştü sandım.
  • Düzelttim konu ismini ve içeriğini şu anda anlaşılır oldu.
  • Merhaba Dungeon vs için çok oyunculu server tavsiyesi verir misin
  • Vanilla hakkında gelişme yok değil mi? PC Vanilla'yı kaldırır ancak, Radeon M430 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzekena

Merhaba Dungeon vs için çok oyunculu server tavsiyesi verir misin
    Tavsiye veremiyorum vermem için zaman harcayıp araştırmam lazım bunu kendin yapman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Tavsiye veremiyorum vermem için zaman harcayıp araştırmam lazım bunu kendin yapman lazım.

Alıntıları Göster
    Alpha shot him.

R.i.p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, sadece bu linkteki paketi alsam yeterli oluyormu 110 level karakter + BFA + 1 ay oyun süresi için?

bu forum url kısıtlaması getirmiş d.urmaplay linkteki adres

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadh -- 20 Ocak 2019; 16:21:19 >
  • Quadh kullanıcısına yanıt
    Hesabının starter olması lazım yani önceden ek paket aldıysan geçerli olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.