Şimdi Ara

Oyuna Giremiyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Öbür Konuyada Yazdım Ve 2 kere repair ettim olmuyor update manager la ilgili bi sorun var sanırım ne yapmam lazım hani bi sorun olduğunda otomatik oyuna tıkladığında evet hayır yazısı geliyorya evet dediğinde başlıyor sorunu düzeltmeye bende evet dediğimde şu yazı çıkıo .

" These resource databse processing options require that the Age Of Conan Update Manager be closed.

Click Ok to close the Update Manager And Continue. "

Tamam Dediğimde Düzeltmeye Başlıyor Fakat Yine Aynı. Giremiyorum :S Send Report Şeyi Geliyor .

• sen neden tamam'a basıyorsunki.......direk hayıra bas eğer dosya eksikliği avrsa kendi o dosyayıo netten indiriyor zaten 5 ila 20 mb arasında değişiyor buga gore......repair için zamanında aptallık edip bekledim hiçbir işe yaramadı direk hayır tusuna bas gitsin.....normal oyuna giriyor gene
  • hayır tuşuna basmadığımımı sanıyorsun 100 kere denedim hala girmiyor yokmu bilen update manager la ilgili bi bilgi?
  • Sen böyle deyince oyunu bir denedim bugünde bir gücelleme gelmiş yükledim ve oyuna sorunsuz girdi senin neden böyle bir sorun yaşadığını anlamadım güncelemelerden sonra gelen bildiriyi kabul ettin değil mi acaba ondamı bir hata yaptın diyecem ama sanmam garip sorun şayet düzelmezse ve repair işe yaramazsa son çare silip yeniden yüklemek gibi gözüküyor.
  • Kafayı yedirtcek bu oyun bana bi gün.
  • Yeniden Yüklüyorum Anasını Satiyim Cevap Vermelerini Bekliceğime Patchleri Beklerim Hiç Değilse Kesin Olur .
  • Beyler Ben oynu açıyorm id şifreyi qiriyorm pasapord yada id yanlış filan diyor nasıl yapcaz bilen warsa söylesin lütfen :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperx08

Beyler Ben oynu açıyorm id şifreyi qiriyorm pasapord yada id yanlış filan diyor nasıl yapcaz bilen warsa söylesin lütfen :S

1. Hangi client i indirdin? US , EU?
    2. Web üzerinden hangi client e kayıt yaptın?
  • ya arkadaşlar ayrı konu açıp bölümü çöplüğe çevirmeyeyim.Buraya yazayım bendede şu sorun var.Sadece map degiştirirken bir bölgeden bir bölgeye geçerken oluyor bu hata.Öbür türlü map degiştirmeden denedim saatlerce oynuyorum hata vermiyor.Ama map degiştirirken bazen oluyor ama belli olmuyor 2 saatte olduğuda oluyor 10 dakikadada.Map degiştirirken hata veriyor oyundan atıyor hata 'out of memory' hata bu dx i güncelledim.pc yi defrag fln yaptım hatta game booster fln kullandım ama işe yaramıyor.3gbram var windows 7 kullanıyorum 32bit.
  • Merhabe age of conan da map degistirdikten sonra , resetlenmesi gereken kayitlar silinmiyor , o yüzden bir kac kez map degistirtikten sonra out o memory hatasi aliyorsun, Age of conan 64 bit os li sistemlerde daha iyi calisiyor. 16 gb ram var =) daha 1 kez olsun o hatadan almadim ;) Senin durutumda 64 bit os yükleyip ramleri 8 gbye cikartman isini halledecektir yada arada sirada memory hatalarina göz yumacaksin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.