Şimdi Ara

Oyun tavsiyesi (PS3) evet hala PS4'e geçemedim :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar bölüm geçmeli falan olmayan tek başıma 1-2 el atıp çıkmalık zevkli oyun arıyorum neden böyle bir oyun arıyorsun derseniz 1 yıl boyunca kpss'ye çalışıyor olacağım derse ara verince kafa dağıtcak yormayacak bir oyun oynayım diyorum pc'ye geçince de kalkamıyorum başından onun için dokunmayacam pc'ye

edit: Soulcalibur 5 aldım ama 1-2 oyun daha alacağım önerilerinizi bekliyorum, varsa su altında geçen yada su sporlarıyla ilgili bir şey de olabilir ama öyle bir oyuna denk gelmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 6 Temmuz 2016; 11:17:55 >

• Minecraft olabilir. Sıkıldıkça açıp birşeyler inşaa edip kapayabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    sevmiyorum onu yine de teşekkürler :) dövüş oyunlarından gitcem heralde football basketball oyunlarını da sevmiyorum
  • Ufc olabilir. Tam senlik

• Nba 2k al

• Uncharted,call of duty veya beyond two bilmem ne..
  • Ufc al strese birebir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brktsn kullanıcısına yanıt
    beyond'u ve uncharted serisini oynadım uncharted 2 ve 3 en sevdiğim oyunlardır hatta :) ama sadece başlığı okumuşsunuz sanırım şuan aradığım türde oyunlar değil bunlar
  • Battlefield serisi

• Rocket League her maç 5 dk sürüyor.

• ultra street fighter 4 olabilir şu an indirimde:https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/ultra-street-fighter-iv/cid=EP0102-NPEB01439_00-USFIV00DIGITAL00
  • sabirmusti kullanıcısına yanıt
    soulcalibur 5 aldım hocam bir tane dövüş oyunu yeter heralde ama hala 1-2 oyun daha almak istiyorum
  • Mortal Kombat 9

• Jason bourne un bir oyunu vardı onu oyna ama elde etmek zor olur sanırım

• Tekken serisinden bir oyun olabilir. İnjustice gods among us var. Bunlar güzel oyunları.

• Sınava çalışıyormuşun madem Portal 2 oynamadıysan kesinlikle almalısın gerçekten hem eğlenceli hemde kafa çalıştıran faydalı bir oyun oynadıktan sonra sana gerçekten bir şeyler kattığını göreceksin
  • Hocam Fight night round efsanedir keşke Ps3 üm de olsaydı da efsaneleri tekrar tekrar oynasaydım

• Mortal Kombat

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.