Şimdi Ara

Oyun Tavsiyesi İstekleri Başlığı(Xbox 360) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
8.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kero99

Oyun Tavsiyesi İstekleri Başlığı(Xbox 360)

Böyle bir fps görülmedi

Ben bu oyunu hic duymamıştım...Simdi sen söyleyince merak ettim netten arastırmasını yapayım...

• quote:

Orijinalden alıntı: egk11

quote:

Orijinalden alıntı: kero99

Oyun Tavsiyesi İstekleri Başlığı(Xbox 360)

Böyle bir fps görülmedi

Ben bu oyunu hic duymamıştım...Simdi sen söyleyince merak ettim netten arastırmasını yapayım...

oynadığım en iyi 5 oyun arasında ps2 de bitirmiştim

• black unutulmaz bir oyundur. Ps2 versiyonunu oynamıştım o zamanlar çıktığında efsane idi.
  • Arkadaslar X-Box live de oynanabilecek en keyifli oyunların tavsiyesini ve yine X-Box livce üzerinden oynanabilecek RPG oyunu arıyorum...Yanlız RPG oyununda live üzerinden karakter yaratılıp geliştirilen ve live üzerinden o karakteri gelistirdiğimiz bir RPG oyunu arıyorum...Bir nevi Wow gibi...Biliyorum abarttım ama bir sorayım belki vardır dedim
  • wow tarzı bir oyun benim bildiğim su an yok ama geliştiriliyor die biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecelnico

wow tarzı bir oyun benim bildiğim su an yok ama geliştiriliyor die biliyorum.

Yani illa öyle olmasına gerek yok tabi ama net üzerinden karakter gelişimi olmasını isterdim...Fable Live üzerinden oynanıyor ama nasıl bir oynanısı var benim de hicbir bilgim yok...Yine de cevap icin tesekkürler...
  • fable live üzerinden oynanıyor fakat wow gibi binlerce insanı bir araya getiren bir alt yapısı yok benim bildiğim kadarı ile. Bir ara yanlış hatırlamıyorsam bu age of conan çıkacaktı. Ama sonra ne oldu takip etmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecelnico

fable live üzerinden oynanıyor fakat wow gibi binlerce insanı bir araya getiren bir alt yapısı yok benim bildiğim kadarı ile. Bir ara yanlış hatırlamıyorsam bu age of conan çıkacaktı. Ama sonra ne oldu takip etmedim.

Bu kadar oyunseverin bulustuğu bir alan olan X-Box'a Live umarım en yakın zamanda Mültiplayer RPG gelir söyle en iyisinden o zamana kadar bekleyeceğiz demek ki...
  • SSS yapılmış, üst konuda olsa fena olmaz
  • herkese merhaba,

Xbox'ın yabancısıyım, sizlere sormak istedim.

Kızlı erkekli, genç yaşlı, eş-dost misafir gelince açıp şöyle bir kafa dağıtacak oyunlar var mı Xbox'ta?
    Öğrenmesi hızlı, kolay olan, eğlenceli, 3-4 kişi oynayabileceğimiz oyunlar var mı?
  • Arkadaşlar en son alan wake ve red dead i bitirdim.diğer çıkan oyunlar fos dıye bılıyorum valla fps oynamayı özledım ne var şöyle tavsiye edebilceginiz güzel oyunlar?
  • sanırım xbox sahipleri cihazın başından kalkamıyorlar
    biz de böylece konuyu hortlatmış olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

herkese merhaba,

Kızlı erkekli, genç yaşlı, eş-dost misafir gelince açıp şöyle bir kafa dağıtacak oyunlar var mı Xbox'ta?
    Öğrenmesi hızlı, kolay olan, eğlenceli, 3-4 kişi oynayabileceğimiz oyunlar var mı?

RED DEAD REDEMPTİON adlı oyunu beğenmiyecek çocuk,kadın,yaşlı,genç,fosil,ölü,diritanımıyorum...herkes hayranı olur bu oyunun....

TEK BAŞINA XBOX ALDIRABİLECEK BİR OYUNDUR...

• quote:

Orijinalden alıntı: red00

quote:

herkese merhaba,

RED DEAD REDEMPTİON adlı oyunu beğenmiyecek çocuk,kadın,yaşlı,genç,fosil,ölü,diritanımıyorum...herkes hayranı olur bu oyunun....

Nedense beni sıktı biraz bu oyun Yoksa... yoksa ben... uzaylı mıyım?!!

• quote:

Orijinalden alıntı: BlooDy_ChiLd

quote:

Orijinalden alıntı: red00

quote:

herkese merhaba,

Nedense beni sıktı biraz bu oyun Yoksa... yoksa ben... uzaylı mıyım?!!

zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ki...ama genel olarak sevilen bir oyun yani

• Final Fantasy XIII nasıldır arkadaşlar, tavsiye eder misiniz?
    Ben Playstation 1-2 ve PSP'de oynamıştım farklı oyunlarını. Genelde de japoncaları çıkmıştı karşıma.
    Xbox'taki XIII te mi japonca? Bir de oyun yaklaşık kaç saat sürüyor ve Live desteği var mı?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.