Şimdi Ara

Oyun tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar şu sıralar oynayacak oyun bulmakta zorlanıyorum forumdakilere bir sorayım dedim.Oynadığım oyunlar farcry3,skyrim,bf3,cod serisi,assasins creed serisi crysis 2 felan bunlar dışında zaman geçirebileceğim beğendiğiniz oyunlar önerirseniz sevinirim.

• Sniper Elite 3 çıktı yeni bir süre idare eder seni. Hatta Sniper Elite 1'den başlayarak tüm seriyi oynarsan uzun bir süre idare eder.
  • Genel olarak hangi türde oynamayı seversiniz ona göre tercih yapayım? :)
  • metro 2033
  • hemen her türde oynarım sıkıcı olmadığı sürece :) ama genelde açık dünya oyunları seviyorum farcry3 ile skyrime hastayım o yüzden@
    brkrctn
  • quote:

Orijinalden alıntı: syberr2112

hemen her türde oynarım sıkıcı olmadığı sürece :) ama genelde açık dünya oyunları seviyorum farcry3 ile skyrime hastayım o yüzden@
    brkrctn

Hocam madem açık dünya seviyorsunuz, GTA serisini deneyin. Mesajınızda bahsetmemişsiniz o yüzden oynamadığınızı varsayıyorum. Olmadı bi' Skyrim sever için Oblivion'u da tavsiye edebilirim. En az Skyrim kadar güzeldir, grafikleri de modlar sayesinde halledebilirseniz Skyrim'den bile daha güzel bir oyun keyfi yakalarsınız. Size kalmış. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aiden.

quote:

Orijinalden alıntı: syberr2112

hemen her türde oynarım sıkıcı olmadığı sürece :) ama genelde açık dünya oyunları seviyorum farcry3 ile skyrime hastayım o yüzden@
    brkrctn

Hocam madem açık dünya seviyorsunuz, GTA serisini deneyin. Mesajınızda bahsetmemişsiniz o yüzden oynamadığınızı varsayıyorum. Olmadı bi' Skyrim sever için Oblivion'u da tavsiye edebilirim. En az Skyrim kadar güzeldir, grafikleri de modlar sayesinde halledebilirseniz Skyrim'den bile daha güzel bir oyun keyfi yakalarsınız. Size kalmış. :)

oblivion oynadım fakat nedense ısınamadım ruhsuz geldi biraz :D gta vice city oynadım en son önceki bilgisayarım yeni gta ları kaldırmadığı için oynamazdım unutmuşum onları :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.