Şimdi Ara

Oyun PS3'ün içinde Kaldı !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
9.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: **_ChAoS_**

Selam arkadaşlar bir oyunu oynadıktan sonra PS3'ü diski içinde unutarak kapattım ve birkaç gün açmadım. Bugün açtığımda ise eject butonuna bastığımda diskin dışarı çıkmaya çalışma sesi daha böyle bir motor sesiyle karışık bir şekilde geldi ve disk dışarı çıkmadı ve ses kesildi. Anlayacağınız disk içinde kaldı ne çıkarabiliyorum ne yeni oyun koyabiliyorum en kötüsü o oyunu bile oynayamıyorum PS3 oyun yok gibi algılıyor. Lütfen yardım edin.

ilk defa acma deneyimi yasicaksan bence yapma. 10 20 lira ver kadikoy yada yasadigin sehirde anliyan birine actir , basit bi sorun olmasini diliyorum senin icin.. simdiden gecmis olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozparcasi

quote:

Orijinalden alıntı: mj 23

quote:

Orijinalden alıntı: ennes55

normalde ps3 ün içinde oyun bırakmanın bir zararı yoktur ama sen cihazı oyunj içindeyken yerinden hareket ettirdin galiba..

işte zararı var buna benzer bir sorunu bende yaşamıştım bırakmayın işte arkadaşım çok mu zor bişe allah allah

hayir zor degil . ps1 ps2 ve ps3 kac sene oldu hesapliyamadim ama bi kere bile oyun cikartmadim icinden. bir kerede icinde kalmadi bozulmadi camura batmadi yan yatmadi

PS1-2'de kapaklı zaten.
    PS3'te de çıkarmama sebebini açıklar mısın acaba?

Beyler, siz PS3 alıyorsunuz bir oyun mu oynuyorsunuz? Yani bunu birde üstüne basa basa söylüyorsunuz yahu!

• quote:

Orijinalden alıntı: Trex_Tr

3.5 yıldır blu-ray i ps3'ün içinden çıkarmadım herhangi bir zararıda olmadı

olur açılırken normal açılmadan farklı çıt gibi bir ses duyarsınız çünkü alet açıldığında tüm sistemleri kontlor ediyor eğer buna devam edersen lensi ve özellikle kızak sistemini bozarsın ayrıca aletin içini açmayı önermiyorum gidin tamirciye verin 10-15 tl giderilecek sorun sizin ellemenizle o parçanın değişmesi bile gerekebilir (örn:bd okuyucu 250tl)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.