Şimdi Ara

Oyun oynayarak Para Kazanmak ister misiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hemen konuya gireyim. Günlük maksimum 3-4 saat oynayan arakadaşlara 10 lira ödüyorum.
    Kimi zaman 1 saat kimi zaman 3-4 saat olmak üzere oyun oynanacaktır.
    Detaylı bilgi skype ve özelden konuşuruz.
    Oyun oynayarak para kazanmak isteyen arkadaşlar bana ulaşsın lütfen.
    Önemli not: oyun oynarken zevk alan arkadaşları bekliyorum. Sırf para kazanmak için düşünceleri olanlar dönüş yapmasın lütfen.

• Önemsiz not : bu forumda oyun oynarken zevk alan insan bulamazsın. Yallah arabistana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKINLASINN -- 17 Şubat 2018; 14:27:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Önemsiz not : bu forumda oyun oynarken zevk alan insan bulamazsın. Yallah arabistana

Neden olmasın hocam. Çok insan zaten oyun oynamayı seviyor. Ben oyun oynayan kişiye ücret vereceğim.
    İllaki çıkacaktır. Zamanla verilen para artacaktır arkadaşlar. Oyun arkadaşlarınız varsa ekibinizi kurun ve benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Youtube işi filan mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Youtube işi filan mı

Yok hocam youtube değil.
  • Günceldir.
  • ne işi bu açık açık yazsana skype kullanmıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HaYTo kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar malum sitede ücret ödeme sıkıntısı oluştu. Çok nadir ödeme yapıyor.
    Yeni şartlar şöyle arkadaşlar. Minimum 3 saat oyun oynayacak, oyunda konuşmasını bol yapacak , webcam kalitesi normal ve normalin üstünde olan arkadaş arıyorum. Tek kişi ile çalışacağım. Bana ücret ödensin ödenmesin ben size 10 tl ödeme geçeceğim. Diğer şekilde ödeme gelmeyince ben de ödeme yapamıyordum ben de böyle bir şey düşündüm.

Twich sitesi gibi canlı yayın yapılacak arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.