Şimdi Ara

Oyun Oynayabileceğim Fiyat Performans Dizüstü Bilgisayar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptobum 3. yılını dolduruyor ve malum artık piyasadaki oyunlarda sıkıntı çekmeye başladı. Bana öyle bir laptop önerinki hem zarif hem performans açısından iyi olsun. Hemde önümüzdeki 4-5 yıl boyunca çıkabilecek oyunları rahatça oynatabilsin. Oyunlarda kalite arayan birisi değilim. Grafik kalitesi ortada yüksek fps versin yeterli. Yok ultraydı yok yüksekti öyle grafik ayarları takıntım yok. Oynanabilir bi oynanış sunsun yeterli. Önerilerinizi Bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: SlayerCarlion68

Arkadaşlar laptobum 3. yılını dolduruyor ve malum artık piyasadaki oyunlarda sıkıntı çekmeye başladı. Bana öyle bir laptop önerinki hem zarif hem performans açısından iyi olsun. Hemde önümüzdeki 4-5 yıl boyunca çıkabilecek oyunları rahatça oynatabilsin. Oyunlarda kalite arayan birisi değilim. Grafik kalitesi ortada yüksek fps versin yeterli. Yok ultraydı yok yüksekti öyle grafik ayarları takıntım yok. Oynanabilir bi oynanış sunsun yeterli. Önerilerinizi Bekliyorum...

sen bütçeni söyle ona göre öneri verelim. şimdi millet kalkıp 6 bin tlye öneri yapar. hbrin ola
  • kmlhyt kullanıcısına yanıt
    3 bine kadar yolu var . 6binlikler bizi aşar :S
  • şöyle bir cihaz işinizi fazlasıyla görür bir araştırın derim
    http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/monster-abra-a5-v511-156-P53694498
  • Benim arkadaşım da 1500-2000 TL arası bi dizüstü bakıyor oyun için. Outlast, gta tarzı şeyler oynamayı düşünüyomuş. Grafikler tabii ki max olmak zorunda değil. Bu fiyata göre uygun fiyat/performans bi dizüstü önerebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drummer07

Benim arkadaşım da 1500-2000 TL arası bi dizüstü bakıyor oyun için. Outlast, gta tarzı şeyler oynamayı düşünüyomuş. Grafikler tabii ki max olmak zorunda değil. Bu fiyata göre uygun fiyat/performans bi dizüstü önerebilir misiniz?

Asus x550jk. Bu fiyata başka pc bulmak zor. 850m ekran kartı var.

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    şimdi beni yanlış anlamada ben msi , monster gibi abuk sabuk laptoplara karşıyım. Daha doğrusu o laptoplar çok kaba yanımda taşımaya utanırım. Asusun güzel laptopları var. Güzel ve zarif. Ekran kartından fazla anlamadığım için sizden yardım istedim
  • Hocam hadi monster tamam da msi uluslararası bir firma Monster ürünlerin hepsi f/p dir.Dediğiniz gibi Asus şık ve zarif kasası ama özellikleri düşük seviyede.Siz eğer pc yi oyun için alacaksanız monster ya da msi bakın çünkü ekran kartı daha yüksek seviyelerde.Monster msi dan daha uygun.Mesela monster gtx970m varsa msi gtx950 veya gtx960m var aynı fiyata hemen hemen.Kasaları çok güzel utanmanıza gerek yok Çok güzel makineler.Ama pc yi oyun için almıyorsanız Asus alanilirsiniz

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n551jw-core-i7-4720hq-26ghz-16-gb-2tb-156-4gb-w81-notebook-bilgisayar.html bak mesela neredeyse monster ve msi ile aynı özellikte hatta çoğundan daha iyi ama çok şık ve çok zarif değil mi ? Oyun oynanmaz mı bunla ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A4B485D0C -- 9 Ağustos 2015; 12:54:37 >
  • Bu ürün olabilir ya da msi ge62 ve ge72 bakın.Vatan da vardı.Bu ürünlerde yeni geldi sanırım

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    bu son gösterdiğim pcye bayıldım süper özellikleri ve çok zarif kasası var. Isınma sorunu olurmu onu düşünüyorum
  • N550 serilerinde ısınma problemi vardı.Bunlar yen çıktığı için bilmiyorum.Msi işlemcileri 5.nesil broadwell vatandan bakabilrisiniz yeni çıktı.Monstera 15 Eylül de gelecekmiş 5.nesil işlemciler

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    Kardesim guzel bilgisayarda Biraz pahali degil mi bende alacam fiyat arastirmasi yapiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • raja.clavata R kullanıcısına yanıt
    4-5 yıl boyunca çıkacak oyunları rahatça oynatabilmesi için iyi bir cihaz almak gerekiyor maalesef.
  • Msi ve Monster sürekli kasa tasarımı üretim olarak birbirileri ile paslaşırlar.
    Monster bazı modellerine bios yazılımı olarak msi yazılım atabiliyorsunuz mesela. Anakartlar aynı oluyor.
    Yine sis bilirsiniz tabii metalik kaplamaya bakarak asus u tercih edebilirsiniz ama 3000 civarı ücret ödeyip Asus almak bizim için mantıklı gelmez.
    Size önerdiğim monster örneğin en zarif modellerden biriydi.
    Yine MSI da zarif ve performanslı modeller var.

Şöyle bir tavsiye verelim sizin için GTX9xxM serisi bir ekran kartı olan bilgisayar seçin Ram en az 8gb olsun gerisi önemli değil.
    4-5 Yıl oyun oynatacak yeni çıkan oyunları açacak sistemin ilk kuralı bu yazdıklarım olacaktır bilginiz olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.