Şimdi Ara

Oyun Önerisi [Multiplayer]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarla sıkılmadan sabahlayana kadar oynayacağımız multiplayer veya co-op oynanan bir oyun arıyoruz artık lol oynamaktan falan sıkıldık tavsiye veren çok büyük iyilik yapmış olur 4 kişinin duasını alır (lütfen metin2- cabal-silkroad gibi oyunlar önermeyin)

• Stronghold crusader var gamerangerdan oynanıor die hatırlıorm . Stronghold kingdoms var su anda steamda bedava daha oynamadım ama güzel diyorlar.

Ve sana önerebilecegim harika bir strateji : Command&Conquer Red Alert 3 . Hamachiyle oynuorz biz teknolojik bir oyun rusya amerika ve japonya var nükleer bombalar falan var öneririm güzel oyun . (Dota 2 lol den kat kat güzel onuda oynayabilirsiniz suan bedava steamda)
  • stronghold 3 ü denemiştik ama olmamıştı crusader deneyelim bide :)) kingdoms oynadım daha önce beğenmemiştim red alert 3 ü de biliyoruz onu oynamıştık zaten :D dota 2de yüklü :D command & conquer eğer arkadaşlar beğenirse oynarız seninde arkadaş grubu varsa beraber bile oynayabiliriz dostum ama kaçınıcısını oynuyorsunuz
  • Civilization V oynayabilirsiniz. Korsan olarak da oynanıyor, aynı versiyon olması şartıyla 2 kişinin de.
    Torrent sitelerinde son sürümlerini bulabilirsin.
    Tunngle programı üzerinden oynanıyor.
  • civilizationda savaş kısmı daha geride kalıyor sanki daha çok ticari ve gelişme olarak önemli gibi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora09

civilizationda savaş kısmı daha geride kalıyor sanki daha çok ticari ve gelişme olarak önemli gibi :D

Daha stratejik olduğu için oynanabilirliği daha uzun sürüyor bana göre.
  • fps olarak tribes ascend i öneririm. fps olmasına rağmen çoğu strateji oyunundan daha fazla strateji içeriyor
    arkadaşlarınla beraber kendi stratejinizi geliştirip takımınızın kazanmasını sağlayabilirsiniz.
    oyun ücretsiz

fikir vermesi açısından vidyonun 1.20-2.20 arasını izleyin.
    ilk izlediğinizde olayı anlamayabilirsiniz o yüzden ufak bir açıklama yapayım.
    kırmızı takım mavilerin bayrağını kapmış, bayrağı kendi bölgelerine götürüp sayı yapmak istiyor.
    sayı olması için kendi bayrakları güvendeyken düşman bayrağını bölgeye getirmek gerekiyor.
    mavi takımda bunu engellemeye çalışıyor. mavilerin iki seçeneği var. ya kendi bayraklarını kırmızılardan alacak ya da kırmızıların bayrağını çalacak.

gerisi videoda

strateji istiyorsanız C&C kanes wrath, company of heroes

dh tüp niye olmuyo yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 29 Temmuz 2013; 21:38:35 >

• War Thunder, Apb Reloaded, WarFrame

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • minecraft- battlefield 3 -saints row 3
  • warframe öneririm

www.warframeturkey.com destek sitesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.