Şimdi Ara

Oyun Önerisi????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandir ayni oyunlari oynuyorum ama artik sikilmaya basladim yavastan su an icin oynadigim oyunlar bf3, APB, dota. Bu üçü arasinda donup duruyorum. Biraz oyun onerirseniz sevinirim. Online olmasi tercihimdir ama single i cok iyi olan oyun da onerebilirsiniz Oyunu orjinal de alabilirim free2play olmasina gerek yok(ilk tercihim free2play). LOLe simdilik baslamayi dusunmuyorum simdiden belirtiyim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emrys3535

Uzun zamandir ayni oyunlari oynuyorum ama artik sikilmaya basladim yavastan su an icin oynadigim oyunlar bf3, APB, dota. Bu üçü arasinda donup duruyorum. Biraz oyun onerirseniz sevinirim. Online olmasi tercihimdir ama single i cok iyi olan oyun da onerebilirsiniz Oyunu orjinal de alabilirim free2play olmasina gerek yok(ilk tercihim free2play). LOLe simdilik baslamayi dusunmuyorum simdiden belirtiyim:)

Mafia II önerimdir,online oyun knight öneririm çoluk cocuk oynamıyor fakat oyuna para yatırmadan hiç bir yere varamıyorsun eğer elimdeki pc üst düzey diyorsan
    MAXPAYNE 3 önerebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valiantr50

quote:

Orijinalden alıntı: emrys3535

Uzun zamandir ayni oyunlari oynuyorum ama artik sikilmaya basladim yavastan su an icin oynadigim oyunlar bf3, APB, dota. Bu üçü arasinda donup duruyorum. Biraz oyun onerirseniz sevinirim. Online olmasi tercihimdir ama single i cok iyi olan oyun da onerebilirsiniz Oyunu orjinal de alabilirim free2play olmasina gerek yok(ilk tercihim free2play). LOLe simdilik baslamayi dusunmuyorum simdiden belirtiyim:)

Mafia II önerimdir,online oyun knight öneririm çoluk cocuk oynamıyor fakat oyuna para yatırmadan hiç bir yere varamıyorsun eğer elimdeki pc üst düzey diyorsan
    MAXPAYNE 3 önerebilirim.

İlgin icin tesekkurler oncelikle dedigin oyunlari goz onune alicam.denerim bi ikisini de umarim begenirim ama knight oynamayi dusunmuyorum. Baska oneriler de gelirse sevinirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.