Şimdi Ara

Oyun önerileri lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
94
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar biraz uzun bir yazı olabilir, oyun önerisi isteyecem birsürü hemde aklınıza geldiği kadar. Macera/Aksiyon ağırlıklı oynuyorum.

Şunu belirtmeliyim oynayacağım oyunu hikayesinden dolayı oyun ne olursa olsun oynamam. Yani oyun akıcı olması lazım oyuncuyu zorlayan günlerce biryerde uğraştıran türde olmasın lütfen, Eski çağda yada modern çağda fark etmez pek ama ''Savaştığımız kişiler çok uçuk kaçık şeyler olmasın karakterimizde öyle''

Tomb raider serisi, Batman arkham serisi, Ac çoğu ve Witcher bu türde sevdiğim oyunlar az çok anlamışsınızdır zaten :)

Skyrim, dark souls, shadow of mordor, far cry, fallout gibi gibi şeyler önermeyin lütfen bunlarda dediğim türe geçiyor oyuncuyu zorlayan mekanikler vs. vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loneytunes -- 21 Nisan 2017; 17:12:5 >

• mafia 2
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Oynadım
  • loneytunes kullanıcısına yanıt
    Güncel
  • Sıkı bir oyuncuysan Dark Souls serisi
  • ExMilitary kullanıcısına yanıt
    Dostum o tipde oyunları pek beğenmediğimi belirttim. Bir witcher 3 oynarım çok zevklide olur ama bir dark souls darksiders falan oynayamam çok boğuyor çünkü akıcı değiller (bana göre)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.