Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.857
Cevap
44
Favori
272.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olabilir hocam hiç denemedim win 10'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Call of Duty 2 tadinda bol karli catismali orduyla ilerlemeli savas fps oyun onerir misiniz
  • GTA 5'i 1080p highta 50-60 fps akıcı oynatan bir laptopum var.Online zevkli olan saran oyun önerir misiniz?
  • Rainbow six siege, overwatch, gta online(?), bf1
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqlotharqq

Yeni çıkan veya çıkacak olan oyunlardan öneriniz var mı hikayesi vs güzel olan.

Gördüm cevap veriyim dedim. Yeni bir oyun değil fakat Mass Effect serisini 1-2-3 oynamanı tavsiye ederim eğer hikaye arıyorsan. Ama uyarayım bu oyunu oynadıktan ve anladıktan sonra başka bir oyun hikayesinden asla zevk alamama riskin var.
    Çıtayı çok çok yukarılara çıkarıyor. Tabi bu benim görüşüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TxToni -- 16 Ocak 2017; 20:37:33 >
  •  Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU]

ARKADAŞLAR İŞLETİM SİSTEME GÖRE HANGİ OYUNLAR AÇAR ?

• Intel i5 6500 3.2 ghz İşlemci
    8 GB Ram
    Nvidia GeForce GT 730 2 GB Ekran Kartı

Oyun önerilerinizi bekliyorum. FPS, Strateji, spor olabilir.
  • Fps tarzı oyunlar arıyorum bunun için sistemimin açtığı oyunlar neler olabilir, teşekkürler.

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU]
  • BEYLER SUPREME RULER, SÜPERPOWER2,HOİ 4 TARZI ### VE HERHANGI NASIL OLURSA OLSUN HER CESIT SURVIVAL TARZI OYUNLARI BANA LISTEYEBILECEK BIR BABAYİĞİT VARMIDIR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önyargılı olduğum fakat sonradan hayran kaldığım bir oyun, undertale. çoğu sistemin kaldırabileceği, çok güzel bir hikayesi olan pixel oyun. şu an serisini de yapıyorum, oynamadan, almadan önce göz atmak isterseniz;

https://www.youtube.com/playlist?list=PLGTT0S03oh_rw18iK2XTIFQEUh2mgxq83

şu anki steam fiyatı 18 tl, fakat indirime girdiğinde 9-10 liraya alabilirsiniz.
  • Selamlar. Ben steamden oyun önerisi almak istiyorum 35 tllik bir sınırım var. Sistemim ortalama bir sistem her oyunu kaldırabilicek bir sistem değil. Bir sınırlama koymuyorum sadece sıkılmadan oynayabileceğim bir oyun olsun yeter şimdiden teşekkür ederim
  • arkadaşlar yeni xbox one gamepad aldım . bu gamepadle oynanabilecek güzel oyunlar önerebilir misiniz . sistemim her oyunu kaldırabilecek seviyede
  • Gençler acil mmorpg lazım dungeondan değerli itemler cıkartabileceğimiz açık dünya orta düzey oyunculu 15 20 gb orta düzey grafik olabilir yanan itemler vb Dungeondan değerli itemler çıkması önemli şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar OPEN WORLD tarzı oyun önerisi bekliyorum. Tek başıma oynayacağım, oynarken 1-2 günde sıkılıp bırakmayacağım açık dünya oyunları öneriniz varsa belirtebilirsiniz, tabiki nedenleri ile açıklarsanız oyunu ona göre oynamak istiyorum. ( Normal seviyede sisteme sahibim ) GTA 5'i orta seviyede kasmadan oynayabiliyorum. Buna oran ile oyun önerileri bekliyorum.
  • Delverano kullanıcısına yanıt
    Just Cause 3, gta dan daha iyi diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir M.

Just Cause 3, gta dan daha iyi diyorlar.

Hocam oynadınız mı peki ? Kafa dağıtmak için falan oynamak istiyorum.
  • Delverano kullanıcısına yanıt
    Oynamadım ama herkes acayip met etmiş bir sonraki ay indirecem akk doldu benim, gta 5 i de daha oynamadım.
  • arkadaşlar nolur biri yardım etsin.1440x900 çözünürlükte bir monitorum var lol cs go oynamaktan bıktım skyrim oblivion dragon age mass effect witcher serilerini bitirdim ve canım çok sıkılıyor.sorum şu.salonda 4k televizyonumuz var 43puk4900.ben bunu pcye bağlasam sizde oyun önerseniz büyük ekranda oynasam diye düşündüm.sistem şu:

i5 6500 3.2ghz
    8 gb ram
    Nvidia gtx 750 Ti

keşke o saydıgım rpg oyunlarını küççücük ekranda oynamayaydımda baştan bağlıyaydım şu tvyi. ne yapayım arkadaşlar? sistemde 4kyı kaldırabilcek bir şey olsa bu soruyu sormama gerek kalmazdı ama bilmiyorumki...
  • beyler CS tarzı oyun önerebilirmisiniz para dayalı bir oyun olmasın Point blank . crossfire . warface . warrock . zula . combat arms . wolfteam . planetside tarzı şeyler olursa cs go gibi skin vb tek alınabilsin şimdiden saolun

sistem

intel celeron 1007U 1.50 GHz
    4 gb ram
    intel hd graphics
    win 10 pro 32 bit
  • Conan Exiles almayı düşünüyorum sistemim yeter mi sizce internette araştırdım fakat internete fazla güvenmiyorum.

Sistemim:
    Asus Strix RX 480 8 GB GDRR5
    FX-6300
    8 Gb Ram
    Asus Anakart
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.