Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (138. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.857
Cevap
44
Favori
272.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rust - Dayz - New Z - H1Z1 Just survive
  • War Thunder online uçak savaşı oyunu çok zevkli bir oyun canın oyun oynamak istediğinde aç oyna çok iyi oluyor hem seni fazla boş yere meşgul eden oyunlar gibi değil benim oyun ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor ve gün içerisinde dizi film vs izleye biliyosun bagımlısı olmuyosun kafan orda kalmıyor diğer şeylere de vaktin olur
    intel hd 4400 grafik kartıyla 1280x768 çözünürlükte minimum ayarda 60-84 fps arası akıcı bir şekilde kasmadan oynanıyor intel hd 515 lede aşağı yukarı aynı fps de oynanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farul111 -- 26 Mart 2017; 16:49:19 >
  • WarThunder Uçak Savaşı oyununu intel atom z3736f 10 inch 2gb intel hd graphics tabletimden 1024x768 çözünürlükte minimum ayarda takılmadan akıcı bir şekilde oynaya biliyorum yani düşük sistemli bir tablet veya laptopunuz varsa ve zevkli ve güzel bir oyun arıyorsanız WarThunder en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farul111 -- 29 Mart 2017; 6:15:6 >
  • WarThunder başından kalkmadan oynanabilen nadir oyunlardan eskiden exteel vardı tps anime robot oyunu onu da başından kalkmadan oynardık
    Exteelide biri pvp olarak geri getirecekmiş Steelx diye şuan demosunu yayınladı oyunun çok zevkli bir oyun başından kalkmadan saatlerce oynardım 2006 da çıktı ama modası hiç geçmedi bencc ve oynadıgım en iyi oyundu googla exteel steelx yaz steelx progress update yazıyo orda demosunu felan koymuş exteelin gameplayine bak çok seversin oyunu dominion capture the flag felan oynardım aşırı zevk alacağınız bir oyun WarThunder la bu oyun oynanır diğer çoğu oyun çöp
  • Son zamanlarda beğendiğim oyunların hepsi Japon oyunu. Dragon's Dogma, Dark Souls, Bayonetta, Nier vs.

Pc için başka Japon oyunu önerebilir misiniz?
  • War wings 3 arkınla 4 kişi birden oyuna girebiliyorsun Android için War wings online tps uçak savaşı oyunu en iyisi bu boşuna başka oyunlara bakmayın uçak imha etmesi çok zevkli ama internetten apksini indircen play store da ülkemizde yok ben çok araştırdım en iyi ve eğlencelisi war wings ben sadece bunu oynuyorum pc yi bıraktım oyunu apk pure diye bi uygulama var onun apksını indirin play store gibi bişey ordan indirebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farul111 -- 23 Nisan 2017; 11:10:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan dan hamachiden oynanabilecek oyun lazım. Önerilerinizi alıntılayarak yazabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All Men Must Die -- 27 Nisan 2017; 23:8:46 >
  • güncel bir sistemin var ve River Raid'i bir türlü çalıştıramadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Men Must Die

Lan dan hamachiden oynanabilecek oyun lazım. Önerilerinizi alıntılayarak yazabilir misiniz?

L4d2.

Need for speed.

Cod 2.

Cs 1.6

Half life.

• zamzamzam Z kullanıcısına yanıt
    Oyunu kurdugun klasorde _redist diye klasor varsa onun icindekileri kur.

Net 3.5 ten 4.6 ya kadar kur.

C++ redist 2005 den 2015 e kadar kur.

• quote:

Orijinalden alıntı: GestapoSubayı

BEYLER SUPREME RULER, SÜPERPOWER2,HOİ 4 TARZI ### VE HERHANGI NASIL OLURSA OLSUN HER CESIT SURVIVAL TARZI OYUNLARI BANA LISTEYEBILECEK BIR BABAYİĞİT VARMIDIR

Ilk uc oyunun tarzini tam bilmiyorum ama gorsellerden baktigim kadariyla europa universalis 4e benziyor oynamadiysaniz oynayin efsanedir
  • Delverano kullanıcısına yanıt
    Witcher serisini oynamadıysanız öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3O

H1Z1, Rust, Forest, Dayz bu oyunlar arasından hangisini tavsiye edersiniz sürekli oynayabileceğim sıkmayacak olan hangisi.

500 saat civarı DayZ oynadım. Eğer 3-4 kişi bulabileceksen DayZ tavsiyemdir. Şuan oyun üzerinde çok baskı var. Herkes bug var felan diyor ama 500 saat içerisinde 5 kez ölmüşümdür buga en fazla. Bana göre en iyi hayatta kalma oyunu DayZ dir. Rust için 100 saatlik oynayış süreme dayanarak söyleyeceğim. Rust'ın eski sürümü çok iyiydi fakat yeni getirdikleri grafik olayı bence çok kötü. Forest uzun süreli bir oyun değil. Arkadaşlarında coop oynayabilirsin 25-30 saat sonrası sıkar. H1Z1 ise Just survive sürümü çok kötü (DayZ den geçip denemiştim). King of the Kill oyunu ise oynanabilirsin arkadaşlarınla. Eğlenceli bir oyun ama bunu alacağına PUBG almanı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Attano

CO-OP oyun önerir misiniz güzel?

Yerel Eşli ve Eşli oyunlar var burada.

http://store.steampowered.com/search/?category3=39%2C9&category2=2&page=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇölYolcusu12

Ben strateji sever bir insanım.Ünlü olan ve benimde savaş sistemi ideoloji sistemi falan hoşuma giden bir oyun olan Europa Unıversalis 4 e bir alternatif önerebilir misiniz? Bunun dışında şu oyunlara benzeyen önerilerinizde hoşuma gidebilir.Şimdiden teşekkürler.
    -Total War serisi(Napoleon a kadar açıyo sistemim)
    -Crusader Kings II
    -Age of Empires
    -Sim City
    -Hearts of Iron III (ancak bu oyunda bence güçsüz devletlerle oynamak için bilgili olmanız gerekiyor bunun daha kolayı olursa güzel olabilir)

Yinede güzel olduğunu düşündüğünüz oyunları önerirseniz sevinirim.Yukardaki oyunları bilgisayarım açmaktadır.Savaş sistemi kolay diplomasisi zorlayan tarz oyunlar güzel olabilir.

Civilization serisini oynayabilirsin. Şuan 5 i oynuyorum gayet güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

oynamalık oyun önerin beyler

adventure, izometrik rpg, moba oyunlarını sevmem. strateji severim ama bu aralar strateji oynamak istemiyorum. bunlar dışındaki türlere açığım

oyun dünyasını takip ederim. Çıkan oyunlardan falan haberim olur. O yüzden far cry, fall out, gta, mad max falan popüler oyunlardan önermeyin. Onlardan haberim olmuştur zaten. beğenmediğim için oynamamışımdır az duyulmuş ama sağlam oyunlar arıyorum. eski oyunlar da olabilir. zaten bu aralar eski oyunlara bir dönüş yaptım. ama çok da eski olmasın eline yüzüne bakılsın 2006 ya kadar dönebilirim

beğendiğim oyunlardan bir kaç örnek vereyim aklınızda fikir oluşsun.
    tek kişi olarak; stalker, mass effect, bioşok, deus ex, splinter cell(ilk 3 oyun), witcher, skyrim, hitman, total war, civilization, company of heroes, starcraft, dead space, fear, riddick...
    multiplayer olarak; tribes ascend, natural selection, red orchestra, insurgency...

Merhaba "Spec Ops: The Line" bu oyunu oynamadıysanız öneririm.

• selamlar,

şöyle işten gelince kafa dağıtacak, kendine bağlayacak oyun önerileriniz var mı? Hatta akşam olsada şu oyunu oynasam dedirtecek cinsten :)

strateji, hayatta kalma/kaynak-topla inşa et, uzay-bilimkurgu, aksiyon, tycoon vb türde olabilir.

bir kaç aydır oynayıp beğendiğim,ama pek kendine bağlayamayan oyunlar:
    Everspace,
    StarpointGeminiWarlords,
    Endless Space 2,
    miscreated,
    Transport Fever,
    Watch_Dogs 2,
    7 days to die,
    Osiris new dawn.

Bunlar dışında bf1,titanfall2,coh2,total war serisi gibi popüler oyunları ara ara oynuyorum.
  • Arkadaşlar ben günümüz savaş taknolojisi ya da yakın geleceğin teknolojisinin kullanıldığı bir rts(gerçek zamanlı stratej) oyunu arıyorum.Böyle balistik-anti balistik füze(topol m, minuteman, patriot,s400), modern tanklar(t14 armata, leopard2, challenger2), uçak, helikopter, donanma olan Generals benzeri bir oyun. Act of Agression, Armor Clash 2 diye iki tane oyun var ama beğenmedim. Supreme Ruler 2020 türü bir oyun da istemiyorum. Çünkü savaş araçlarını kontrol edebileceğim bir oyun değil. Aman Starcraft gibi fütüristik-robotik oyunları yada 2. Dünya Savaşı temalı oyunları söylemeyin. Evet şu an var mı böyle bir oyun?Yakında böyle bir oyun çıkacak mı? Herkes Generals özlemiyle yanıp tutuşurken örneğin neden böyle K. Kore-Abd savaşı temalı bir strateji oyunu yapılmıyor?

• Gt520m ile oynayabileceğim multiplayer oyunlar nelerdir? Lol,wow gibi oyunlar değil de fps, aksiyon tarzı oyunlar istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir M.

Oyunu kurdugun klasorde _redist diye klasor varsa onun icindekileri kur.

Net 3.5 ten 4.6 ya kadar kur.

C++ redist 2005 den 2015 e kadar kur.

Korkunçsunuz len!

Teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.