Şimdi Ara

oyun notebook için tavsiye(fiyatlar uçmuş).

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 sene önce asus x550jk kullanıyordum 1500 tlye alıp ssd ve ram takviyesi yapmıştım. Cihazda gtx850 ekran kartı vardı ve tüm oyunları full ayarda oynayabiliyordum. Tek şikayetim, ekran ve malzeme kalitesi idi. Geçtiğimiz yaz bu cihazı sattım ve yeni dizüstü almadım. Şimdi bu hafta almaya karar verdim ancak fiyatlar uçmuş... tamam dolar arttı ama yinede çok abartılı fiyatlar. Aynı laptopumun gtx950 ekran kart 12 gb ramli olanı 3300 tl fiyat. Daha buna ssd takılacak yani anlayacağınız 4 bin liraya geliyor. Bu gtx ekran kartlı laptoplar niye böyle ulaşılmaz oldu. Ben oyun oynamak için 4 bin tl ödemek zorunda mıyım? İphone mi satmak istemiyorum oyun için... birde Düşük ekran kartı olan dizüstülere bakıyorum, onlarda 2500 tl civarı fiyat ve fifa yı bile çalıştırması zor görünüyor. Bana ne önerirsiniz? Playstation filan mı alayım yada Masaüstü mü kurayım. Hangisini tavsiye ediyorsunuz... hayır yani playstation alsam bu sefer eldeki pc oyunları gidecek 800- 1000 liralık oyun almıştım. yada yurtdışından filan mı getirteyim laptopu tanıdıklardan rica edip? Kıçıkırık bi oyun keyfimiz vardı onunda içine ettiler! Ne önerirsinz.

Bütçem: 2250-2300 tl civarı maksimum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayberk_09 -- 8 Şubat 2017; 20:28:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bence bu şartlarda en iyisi masaüstü toplamak.O fiyata cillop gibi sistem kurarsın.
  • Masaüstü tabi ki....

Ben de yeni laptoplara bakıyorum TR'de fiyatlar uçmuş Lenovo legion modeli var gtx1050ti gpu'lu ,amazon'da 800 dolar , TR'de kıytırık bir monster 4700 TL ...

Yurtdışından alabilirsen laptop al ,ancak masaüstünün rahatlığını vermez, max 3000tl'ye harika bir masaüstü toplarsın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.