Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti - Uyarlama Oyunlar (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim dikkat ettiğim filmden uyarlama x-men origins wolverine the game 2009 yılında çıkmıştır dövüş dinamikleri konusu en beğendim film = oyun ikilisi olmuştur özellikle ileride açılan puan ile inanılmaz bir kombo çeşidi vardı çok beğenmiştim ....

Resident evil 1 vs 2 ben beğendim açıkçası milla iyidir yav :)

Ayrıca Alkan abi sen olmasan program falan yapacak yok ağa, şaka bir yana ağzınıza sağlık iyiki varsınız :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • filmler hakkında bazı konularda hem fikiriz ama bazı konularda da şiddetle sizi kınıyorum, ersin kardeşim onepiece nin 689. bölümü olduğunu biliyor ama F&F 7. film olunca ''6 bölümde neyi anlatamadınız da 7. çektiniz'' gibi bayat bir eleştiride bulunuyorsunuz (film ile animeyi karşılaştırmıyorum, uzun oldukları bakımdan söylüyorum). serinin hak ettiği saygıyı göstermediğiniz için sizi kınıyorum ve resident evil gibi rezil bir film serisiyle karşılaştırma aşamasına dahi getirdiğiniz için tekrar kınıyorum. Aksiyon filmlerinden anlamıyorsanız yorum yapmaya bilirsiniz ama paul walker ın anısına 7. film harika olmuş tabi ki anlayana. ve evet biz öleceğiz ama one piece asla bitmeyecek :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ailen (yaratık) serilerine değinmemişsiniz bence o serilere de değinilmeliydi :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.