Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti: 2011'in Taçsız Kralları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
25.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: By Karabay

o dediğiniz video oynatıcı sorunlar bende neden olmuyor bizde ttnet kullanıyoz 8 mbit hiç bir sorunla karşılaşmıyom artı interneti evde 2 laptop ve 1 masaüstü ve 1 de yan komşu ile kullanıyom hiç sorun felan yok. boşuna site yöneticilerine söylenip durmayın !!!

evet katılıyorumvideo için teşekkürler
  • programı izledikten sonra RPG manyağı olarak Dark Souls'a taktım kafayı şuan. açıkçası daha önce görüntülerine falan bakıp hiç sallamamıştım. PC ve PSP oyuncusuyum konsolum yok ondan oynama ihtimalim de yok şuan ama bir Twisted Metal birde Dark Souls için PS3 alıcam sanırım. tabi sırf birkaç oyun için almış olucam. PC oyunculuğunu asla bırakmam.

Bu oyunlar güzel.Ama PS3 Almak için bu oyunlardan daha öncelikli oyunlar var.
  • BSC gerçekten harika bir iş yapıyorsunuz, sizi geç keşfettim ama iyiki keşfetmişim artık başka siteler umrumda değil
  • Bu programı seveceğim sanırım. Elinize sağlık. Önerinin en son çıkması da süpriz oldu. Meşguliyetten sanırım soy isim yanlış yazılmış ama sağlık olsun. :) Elinize sağlık.
  • harika ya çok güzel 1 saat nasıl geçti anlamadım.ÇOK TEŞEKKÜRLER!
  • quote:

Orijinalden alıntı: popkolik25

programı izledikten sonra RPG manyağı olarak Dark Souls'a taktım kafayı şuan. açıkçası daha önce görüntülerine falan bakıp hiç sallamamıştım. PC ve PSP oyuncusuyum konsolum yok ondan oynama ihtimalim de yok şuan ama bir Twisted Metal birde Dark Souls için PS3 alıcam sanırım. tabi sırf birkaç oyun için almış olucam. PC oyunculuğunu asla bırakmam.

Bu oyunlar güzel.Ama PS3 Almak için bu oyunlardan daha öncelikli oyunlar var.

doğrudur olabilir ama benim oyun zevkim çoğunlukla pek uymuyor. PC'de olmayıp PS3'te olan (ve olacak) 2 oyun var şuan dikkatimi çeken. önce bir alayım yelpaze genişler zamanla.
  • Çok güzel bir program olmuş . Başarılı bir şekilde devam ediyor . Yeni programı iple çekiyorum ...
  • harika olmuş.her gün yeni video yayınlıyorsunuz elinize sağlık
  • Sıkılmadan izlediğim güzel bir video idi. Emeklerinize sağlık
  • Değil 1 saat 10 saat olsa yine tek seferde izleyeceğim bir muhabbet olmuş.Ama tabi herkesin izlemesi açısından 1 saat gayet yerinde bir süre.Ama mümkünse daha kısa yapmayın ne olduğunu anlamadan bitiyor.
    Video oynatıcınız bende hiç sorun çıkarmıyor sadece koyduğunuz videoların çoğu gereğinden fazla yer kaplıyor nedense ve dolması uzun sürüyor.
    Yorumlara ithafen Bastion taçsız kral değildi hatta fazlasıyla iyi kazandırdı firmaya zaten VGA da ödül bile aldı.
    4 kişi ile gayet yerinde olmuş 2 kişi tüm oyunları deneyemez ortaya net bi tablo çıkmazdı ama 4 kişi kıyıda köşede gerçekten tüm taçsız kralları bulmuşsunuz.Hatta videonun yarısında resistance serisin kafama yattı ve 1 ile 2 yi sipariş ettim devamında el shaddai den bahsettiniz kafamı taşlara vurdum keşke onuda resistance ile birlikte sipariş etseydim.Aynı şekilde rayman, alice ve diğer tüm oyunlar.
    Hemen hemen hepsini oynayacağım diyordum yılın ortalarında fakat çoğu aklımdan silinip gitmiş özellikle wii yapımlarını nasıl unuttum bilmiyorum en kısa zamanda bitiricem.
    Talha hocama selamlar kendisiyle aynı zevklere sahibiz umarım birgün tanışma fırsatım olur.
    Gökhan hocamda özellikle nintendo ve bağımsız yapımlara karşı bi ilgisizliği var bunu fazla belli ediyor.Ama hardcore daha doğrusu hit oyun avcıları için rehber niteliğinde bi oyuncu.
    Özet olarak şahane bi program olmuş şu saçma sapan oyunların hit olduğu dönemlerde ilaç gibi geldi listemde tekrar kabardı.
    Tekrar teşekkürler.

• 1 saat oturdum izledim çok keyifliydi.
  • birde Gökhan'ın listeler 2 programdır muhteşem. söylemeden geçmiyim dedim.
  • Tabiri caizse, 59 dakikalık bir ziyafet. Teşekkürler.
  • Yine müthiş bir program olmuş,o kadar güzel ilerliyor ki insan hiç düşünmeden 1 saatini ayırabilir.
  • Hani little big planet 2 ??
  • teşekkürler
  • Çok güzel bir çalışma gibi duruyor Pcye geçince izleyeceğim
  • Jeneriğin sonlarına doğru TALHA abinin hareket beni benden alıyor arkadaş.

Sanki ananı avradını.... Diyor orada :D
  • Gene ekran başına kilitlediniz beni. Erdinç'in tüm platformlara ve oyunlara hakim olması bence sohbetin çok daha keyifli bir şekilde ilerlemesini ve yönlendirmesini sağlıyor. Ayrıca diğer editörlerin de uzmanlık alanları farklı. Bu sayede ortaya harika bir program çıkmış. Teşekkürler, BSC ailesi!
  • alice <3 :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.