Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
150
Favori
466.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srcnx

SAMSUNG 21,5'' S22B350H almayı düşünüyorum 23" arasında modeli 60 TL fark var.22" ile 23" arasında herahngi bir fark var mıdır acaba ?

Kâğıt üzerinde fark yok sanki ama reelde farklıydı. Ya da bana öyle denk gelmişti.

quote:

Birde tercihler arasına PHILIPS 227E4LHAB/00 düşünüyorum fakat şuan vatan pc de yok. İstanbul içersinde hangi mağazada vardır acaba bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Teknofiyat.com adresinden bı tür ürünlere bakabilirsin. Bir de webdenal.com var. Orası da güvenilir. İllaki birinde vardır.

quote:

Ayrıca PHILIPS 227E4LHAB/00 - SAMSUNG 21,5'' S22B350H arasında tercih hangisinden yana olmalı. (Online FPS oyunu baz alırsak ! )

Performans olarak sanki denkler. Her iki monitörde de HDMI girişi var ama onun haricinde Philips'te DVI portu, Samsung'ta da VGA portu var.

• Geçen hafta vatan computer'in %25 indirimiyle Samsung S23B350H modelini aldım bu monitör önceki kullandığım lcd monitör samsung 932 nwe plus'a göre cs 1.6'da kasıyor bu monitörden mi kaynaklanıyor anlamadım
  • Ekran kartın ne? Bir de oyunu önceki monitörde oynadığın çözünürlük ve ayarlarda mı oynuyorsun, farklı ayarlarda mı?
  • @bocekgrafik

takılma sadece 1080p filmlerin çok hareketli sahnelerinde (720p dahil en ufak bir sorn yok) oluyordu ama sanırım media playerle alakalıymış sorunu çözdüm. peki kullanım amacıma göre doğru seçim mi bu monitör? Bir de bu monitör için en uygun ayarlar nedir? Teşekkürler.
  • Arkadaşlar bugün Dell monitorumu kargodan
    teslim aldım. Cihaz harbiden çok iyi şöyledir ölü piksel testini yapan bilgisayarci arkadaşım kendi phlips monitör üne baktıkça kahroldu. Benim tam istediğimgibi bir ürün.
    @Böcekgrafik tekrar çok teşekkür ederim, forumdan paylaşımını gormesem gidip dandik bir monitör e para verecektir, Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi monitörüm diye demiyorum ama şu anda kullandığım monitör fps oyunlar için süper
    fakat biraz fazla pahalı
  • mrb arkadaşlar yeni toplıyacağım pc de en son oyunları full grafik oynıyabileceğim monitör arıyorumda PHILIPS 27" 273E3LHSB/00 -----SAMSUNG 23'' S23B550V-----AOC 23" E2357FM monitörler arasında kararsızım siz hangisini tavsiye edersiniz başka tavsiyeleriniz de olursa bilmek isterim maksimum bütçe 500-500 tl iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: conglomera

takılma sadece 1080p filmlerin çok hareketli sahnelerinde (720p dahil en ufak bir sorn yok) oluyordu ama sanırım media playerle alakalıymış sorunu çözdüm. peki kullanım amacıma göre doğru seçim mi bu monitör? Bir de bu monitör için en uygun ayarlar nedir? Teşekkürler.

Sorunu halletmene sevindim. Konunu ilk sayfalarında aynı moniterden alıpta memnuniyetle kullanan arkadaşlarla iletişime geçmen en doğrusu olsa gerek. Onlar sana ilgili ayarları yazacaklardır.

@vdtkc:
    Beni saymazsan, konuda o monitörü alan ikinci kişi sen oldun. Memnun kalmana da sevindim. Hayırlı olsun, güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cherkes16

mrb arkadaşlar yeni toplıyacağım pc de en son oyunları full grafik oynıyabileceğim monitör arıyorumda PHILIPS 27" 273E3LHSB/00 -----SAMSUNG 23'' S23B550V-----AOC 23" E2357FM monitörler arasında kararsızım siz hangisini tavsiye edersiniz başka tavsiyeleriniz de olursa bilmek isterim maksimum bütçe 500-500 tl iyi forumlar

İlk ikisi iyi monitör. AOC olarak ise E2343F2'yi tavsiye ederim. Hepsi de FPS için uygun monitörler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

kendi monitörüm diye demiyorum ama şu anda kullandığım monitör fps oyunlar için süper
    fakat biraz fazla pahalı

Biraz mı?
  • hadi biraz değil ama 27" ve 3d olması ve pek alternatifinin olmaması
  • @Böcekgrafik,
    Bizim monitör takmak için Dell soundbar'ı nerden temin edebiliriz, Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

mrb arkadaşlar yeni toplıyacağım pc de en son oyunları full grafik oynıyabileceğim monitör arıyorumda PHILIPS 27" 273E3LHSB/00 -----SAMSUNG 23'' S23B550V-----AOC 23" E2357FM monitörler arasında kararsızım siz hangisini tavsiye edersiniz başka tavsiyeleriniz de olursa bilmek isterim maksimum bütçe 500-500 tl iyi forumlar

İlk ikisi iyi monitör. AOC olarak ise E2343F2'yi tavsiye ederim. Hepsi de FPS için uygun monitörler.

tavsiyen için tşk.. ediyorum aoc ve samsung un tepkimeleri 2 ms philipls in 3.5 sorun yaratmaz dimi nedense philips den yana kullancam gibi tercihimi hem 27inç olması hemde bana daha sağlam ve kaliteli hissi uyandırıyor iyi bir tercih olurmu PHILIPS 27" 273E3LHSB/00 i seçmem

• quote:

Orijinalden alıntı: vdtkc

Bizim monitör takmak için Dell soundbar'ı nerden temin edebiliriz, Selamlar

Onun ne olduğunu bilmiyorum.

quote:

nedense philips den yana kullancam gibi tercihimi hem 27inç olması hemde bana daha sağlam ve kaliteli hissi uyandırıyor iyi bir tercih olurmu PHILIPS 27" 273E3LHSB/00 i seçmem

O da iyi tercih ama ben 23" üzerinin FPS için uygun olduğunu düşünmüyorum.
  • Böcek abi daha öncede tavsiye istemiştim senden , 2 tane ürün arasında kalmış bulunmaktayım , kullanım alanım Film ve oyun lar için olucak ;

http://www.vatanbilgisayar.com/monitor/philips-273e3lhsb00-27-273e3lhsb00-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=60857

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue32eh5000-ue32eh5000-81-cm-full-hd--1920x1080,led-tv,-2xhdmi,-usb,pc/productdetails.aspx?I_ID=61367

Bu 2 üründen hangisini tavsiye edersin abi ?

• PHILIPS 27" 273E3LHSB/00 al kaç haftadır vatanda yoktu yeni gelmiş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

tavsiyen için tşk.. ediyorum aoc ve samsung un tepkimeleri 2 ms philipls in 3.5 sorun yaratmaz dimi nedense philips den yana kullancam gibi tercihimi hem 27inç olması hemde bana daha sağlam ve kaliteli hissi uyandırıyor iyi bir tercih olurmu PHILIPS 27" 273E3LHSB/00 i seçmem

PHILIPS 27" 273E3LHSB/00 tepkime süresi 1ms 'dir.

İnceleme konusuhttp://forum.donanimhaber.com/m_63914328/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Senatus

Böcek abi daha öncede tavsiye istemiştim senden , 2 tane ürün arasında kalmış bulunmaktayım , kullanım alanım Film ve oyun lar için olucak ;

http://www.vatanbilgisayar.com/monitor/philips-273e3lhsb00-27-273e3lhsb00-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=60857

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue32eh5000-ue32eh5000-81-cm-full-hd--1920x1080,led-tv,-2xhdmi,-usb,pc/productdetails.aspx?I_ID=61367

Bu 2 üründen hangisini tavsiye edersin abi ?
    @Senātus:

TV'ler oyun için uygun değil. Philips iyi tercih.

• @Bocekgrafik

Siz de benim gibi FPS oyunlarını seviyorsunuz fakat tercihinizin IPS panel DELL marka monitor olduğunu öğrendim.
    120HZ olan BENQ xl2420t var aklımda akıcılığı sağlamak için. Listedeki monitörleri inceledim hemen hemen çoğunu, birçok şey öğrendim sizin konunuz sayesinde Hem boyutundan hem de online FPS'ye fazla uygun olmadığından en kısa zamanda yenilemeyi düşünüyorum.
    Bu tercihi yaparken neleri göz önünde bulundurdunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rykros -- 20 Ocak 2013; 21:41:54 >
  • Benim gözüm, grafiker olmam sebebiyle çok hassas. Bir de sürekli IPS panel monitör kullanmanın da dezavantajıyla, TN panel monitörlerin renklerini beğenmez oldum açıkçası. Tercihim olan Dell U2312HM, hem E-IPS panel, hem de yüksek performanslı TN panel monitörlere yakın performansı olması sebebiyle tercih ettim. Başta, tepki sürersini 8 ms GTG olmasına takılıp vazgeçtim ama testleri tekrar incelediğimde, monitörün tepki süresinin aslında aslında daha düşük olduğunu farkedince kararımı verdim.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.