Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
150
Favori
466.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

.1 ay içindede monitörü alacağım.Kasayı 1-2 hafta içinde kuracağımı düşünürsek, 2 hafta kadar 17'' CRT PHILIPS ile idare edeceğim artık. Neyse, cefa çekmeden sefayı süremiycez anlaşıldı.

O da birşey mi? Benim kasa hazır olarak içerde monitörü almamı bekliyor ama "Terzi kendi söküğünü dikemez" hesabı monitörü alamadım daha.

Olur öyle kararsızlık durumu. Benim bildiğim 2 monitör arasındasınız.İnşallah karar verip alacaksınız en sonunda gönlünüze göre bir monitör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 26 Kasım 2012; 22:35:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman

quote:

Orijinalden alıntı: 1444

%30 indirimi görünce alıyım bir tane uzatmayım demiştim bende gidip bir samsung 550h alıyım diye gitmiştim. Biraz gaza geldim sanırım ,bocekgrafiğin tavsiyelerinde vardı PHILIPS 27" aldım henüz bağlama fırsatım olmadı (birkaç gün sonra bağlarım görüşlerimi yazarım) umarım pişman olmam , sonicman de kullanıyor bu 27liği sanırım incelemenin hepsini okumadım , alıyımda artık bitsindedim biraza fazla takılıyorum ayrıntıya

En iyisini yapmışın hayırlı olsun.Bu monitörü sadece ben degil 53 kişi kullanıyor

Sizde 54. Kişi oldunuz

saolun hocam , monitörü daha bir kaç saat önce bağladım (bir türlü fırsat olmadı) monitör öylece yattı durdu 2 gün ,17'crt monitörden sonra insana bir tuhaf geliyor (dalgalanma olmasydı herhalde değiştirmezdim ) brip filmlerde gerçekten çok hoşuma gitti kurulu oyun olmadığı için nasıl olur bilmiyorum ama baya bir ısındım bu alete

• Sen onu asıl oyunlarda gör
  • quote:

Evet, öneriyorum. Aynısı sanalmarketim'de daha ucuz.

sanal maketimde ucuzda, istanbuldayım merkezi antalya olan bir iş yerinden monitör gibi hassas bir ürünü alsam mı ona karar veremedim. Ölü pixel muhabeeti var. 36 ay garanti süresi vermiş. Eksen bilgisayar 24 ay garanti süresi vermiş. nakit ödersem 50 lira avantajlı olacam. riske girmeye değer mi acaba ? Böyle bir durumda garanti şartları nasıl işliyor bir bilginiz var mı =?
  • ben simdi hangi monitoru alayim 350h yi iade ettim asusu onerdi vatandakiler 550v de aklimda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan1986

sanal maketimde ucuzda, istanbuldayım merkezi antalya olan bir iş yerinden monitör gibi hassas bir ürünü alsam mı ona karar veremedim. Ölü pixel muhabeeti var. 36 ay garanti süresi vermiş. Eksen bilgisayar 24 ay garanti süresi vermiş. nakit ödersem 50 lira avantajlı olacam. riske girmeye değer mi acaba ? Böyle bir durumda garanti şartları nasıl işliyor bir bilginiz var mı =?

Sıfır ürün sonuçta. Ne riski olsun ki? Ayrıca, bu tip ürünlerde ölü piksel pek nadir çıkar. Ben de bugün sipariş geçtim. Sitede yazıyor ki: "Hasarlı kutuları almayınız veya tutanak tutturunuz."

Bu bahsettiğin risk, sadece bizim (müşteri) açısından risk değil ki? Satıcı firma açısından da risk.
    Kimse sattığı ürünün sorunlu olarak gitmesini istemez, öyle değil mi?

• Arkadaşlar ben hdmi kablo aldım ve bir sorunla karşılaştım. Anladığım kadarıyla hdmi kabloyu takınca ses kablosunu ekrana takmaya gerek yok. HDMI üzerinden seside görüntü ile birlikte aktarıyor. Fakat ben hdmi kabloyu takınca Hoparlörlerimin sesi geliyor Monitörden ses gelmiyor. Eğer ayarlardan NVDIA şeklini Varsayılan yaparsam bu sefer monitörden ses geliyor hoparlörden gelmiyor. Aşağıya daha iyi anlamanız için bir resim koyuyorum. Arkadan hoparlörün ses kablosunu değiştirdim gene başaramadım. 2sini birlikte alamıyorum. DVI varken sorunsuz bir şekilde alabiliyordum.. Yardımlarınzı bekliyorum
    Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel]

• Neden ikisinden aynı anda ses almak istiyorsun ki? Daha önce de benzer bir konu olmuştu ve mümkün olmadığı yazılmıştı diye hatırlıyorum.
    Konunun ilk sayfalarında aynı monitörden alıpta sorunsuz kullanan arkadaşlar var. Onlara bir danış bence özelden.
  • quote:

quote:

Sıfır ürün sonuçta. Ne riski olsun ki? Ayrıca, bu tip ürünlerde ölü piksel pek nadir çıkar. Ben de bugün sipariş geçtim. Sitede yazıyor ki: "Hasarlı kutuları almayınız veya tutanak tutturunuz."

Bu bahsettiğin risk, sadece bizim (müşteri) açısından risk değil ki? Satıcı firma açısından da risk.
    Kimse sattığı ürünün sorunlu olarak gitmesini istemez, öyle değil mi?

Elektronik ürünlerde devamlı sorun yaşayan biriyim. Peki garanti süresinde arızalandı, ürünü antalya ya mı göndermem gerekiyor. Dell in ithalatçısı kim biliyr musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: UmtqnR

ben simdi hangi monitoru alayim 350h yi iade ettim asusu onerdi vatandakiler 550v de aklimda

Sen daha almadınmı S23B550V'yi ? 350yi geri ver 550v al demiştim sana
  • 2sini birden açınca daha egzotik bir ses yakalıyorum usta :) Sanırım çözümü yok bunun..
  • quote:

Elektronik ürünlerde devamlı sorun yaşayan biriyim. Peki garanti süresinde arızalandı, ürünü antalya ya mı göndermem gerekiyor. Dell in ithalatçısı kim biliyr musunuz ?

O kadarını bilmiyorum.
    Bence bu kadar paranoyak olma. İyi düşün ki iyi olsun. Sinerji şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman

quote:

Orijinalden alıntı: UmtqnR

ben simdi hangi monitoru alayim 350h yi iade ettim asusu onerdi vatandakiler 550v de aklimda

Sen daha almadınmı S23B550V'yi ? 350yi geri ver 550v al demiştim sana

verdim onu geride vatanda 50.000.000 e 1 kontrast olan asus.onerdiler sizinki 10.000.000 e 1 arastiriyom bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

O kadarını bilmiyorum.
    Bence bu kadar paranoyak olma. İyi düşün ki iyi olsun. Sinerji şart.

Paronayaklık benim için çok ağır bir laf. Sadece biraz ince eliyorum. İnsalara güvenmek şart, güvenecez diye tedbiri elden bırakmamakta şart

• Bunu hakaret olarak algıladıysan kusura bakma. Umarım öyle algılamamışsındır. Bende de biraz var da ondan öyle dedim. Yani firma için sorduğun sorular, aynı benim soruş tarzımdı.
  • Hayatı güler yaşayan biriyim. İnternet ortamında bazen yazışmalarım yanlış his uyandırabiliyor veya yanlış algılanabiliyor. Kısacası hakaret olarak değerlendirmedim. Sadece sorgulayarak iş yapmayı tercih ediyorum. Saygılar..
  • Hangi monitörü alacam arkadaslar bi söleyinde asus 50.000.000 e 1 kontrast olanımı yoksa samsung 550v 10.000.000 e 1 olanımı
  • Asus'u önermediğimizi söylemiştik biz de.
  • Tamam sistemi teslim almaya gidecem birazdan 550v modelinide alayım asus 50.000.000 e bir dedikleri için iyi olur diye düşündüm ama önermiyormussunuz
  • Dedikleri monitörün renkleri daha güzeldir muhtemelen ama oyun için değil, film için uygundur daha ziyade. Umarım izah edebilmişimdir.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.