Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
150
Favori
466.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O monitörde DVI portu yok. DVI dediği VGA'dır. HDMI ile tabii ki farkı olur. HDMI ile kullanmadıktan sonra anlamı yok zaten o monitörü kullanmanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

O monitörde DVI portu yok. DVI dediği VGA'dır. HDMI ile tabii ki farkı olur. HDMI ile kullanmadıktan sonra anlamı yok zaten o monitörü kullanmanın.

pardon usta ya vga diyecektim kafa gitti. HDMI alayım o zaman ben bugün. Üstteki yorumumu düzeltmiştim bidaha yazayım. Oyun moduna nasıl alınıyor bilmiyorum Menü tuşunu kurcaladım ama Game Mode gibi bir seçenek göremedim
  • @UmtqnR

Dün sana S23B550V modelini al demiştim ama yanlışlıkla başkasını almışın hiç sorun değil kutuyu hiç açmamışın hiç sorun olmadan hemen değişirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

Bende 550V modeli var daha çerçevedeki şeffaf koruyucu kılıf gibi bi yapışkanı var onu bile çıkartmadım daha. Monitör çok büyük geldi tabii crt den buna geçince insana bi garip geliyo. Herneyse ben şuan normal kendi ayarlarıyla kullanıyorum. Hiç renk felan ayarlarıyla oynamadım. Şuan renkler zaten gayet canlı ve güzel. Şunu belirtmek istiyorum geceleri dokunmatik paneli nasıl kullanıcam diye merak ediyordum ama onada süper bi çözüm bulmuşlar. Dokunmatik panelden Menü tuşuna bastığın anda dokunmatik tuşların hemen üstünde ekranda orda seçenekler çıkıyor seçenekler ise tam tuşların altına geliyor böylece görmeden basabiliyorsun
    Oyun oynadım gayet süper. ETS2 oynadım çok dehşet ve canlı duruyor herşey. Kesinlikle öneriyorum. Hoparlörüde ayrıca kaliteli öyle sesi boğuk felanda değil. Tutucu ayağı japon yapıştırıcısı gibi maşallah oynamıyor yerinden.

Vay kaçak aldın en sonunda monitörü hayırlı olsun , güle güle kullan.

• Adam sağ (350) gösterip, sol (550) vurdu vallahi. Çok yönlü çalışıyo. Korkulur bundan.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-e2243fw-215-e2243fw-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=56144

şunu almayı düşünüyorum.ne dersiniz

23inç düşünüyorum ama bulamadım.
  • Daha önce o monitörü alıpta pişman olanlar var diye biliyorum. Kullanım amacı oyun mu olacak?
  • oyun,internet vs.
  • AOC alacaksanız D2357PH'ye bakın.
    23" olarak diğer alternatifler: Dell S2330MX ve Samsung S23B550V
  • quote:

O da güzel ama krem rengi, birçok kişi için son derece itici; benim için de öyle. Ama tabi bu durum, benim o monitörü öneriler arasına engellememe mani değildi.

valla ben rengini beğendim odamada uyum sağladı masam filan da krem rengi çok güzel uydu yani
  • Uyumlu olduysa iyi o zaman. Tekrar hayırlı olsun, güle güle kullan.
  • teşekkürler
  • quote:

Adam sağ (350) gösterip, sol (550) vurdu vallahi. Çok yönlü çalışıyo. Korkulur bundan.

hehe eyv usta :D HDMI alıp taktım bu arada gayet güzel valla ne değişti gerçekten bilmiyorum ama güzel yani :D

@Sonicman

teşekkür ediyorum usta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 26 Kasım 2012; 18:13:41 >
  • @bocekgrafik

İyi akşamlar.Haftasonu vatandaydım.Topladığım bilgisayarın birkaç parçasını daha aldım.Sadece core i5 3570K kaldı. Onuda inşallah bir daha ki indirimde alacağım.

Monitör konusuna gelirsek; Samsung S23B550V modelini ve aklımdaki diğer ASUS modellerini yüzeysel olarak karşılaştırma fırsatı buldum.ASUS ML229H 21.5'' olan gerçekten 23'' e göre ufak kalıyor.Diğer ASUS VS238N modelide tam Samsung S23B550V ' nin çaprazındaydı ve gerçekten görüntü kalitesi ve renk açısından bariz fark var.Önerdiğiniz model için teşekkür ederim.Kararım artık kesin olarak 550V yönünde oldu.Benim isteklerimi karşılayacak yönde.1 ay içindede monitörü alacağım.Kasayı 1-2 hafta içinde kuracağımı düşünürsek, 2 hafta kadar 17'' CRT PHILIPS ile idare edeceğim artık. Neyse, cefa çekmeden sefayı süremiycez anlaşıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 26 Kasım 2012; 21:23:33 >

• 350h modelini iade ettim hediye ceki aldim 550 v alacaktim vatandaki arkadas asusvs248h onerdi 50.000.000 e 1 kontrastmi ne var dedi bende sorupta alayim dedim bi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monitörü film için değil, oyun için alacaksın. Onlara itibar etmemeni öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

.1 ay içindede monitörü alacağım.Kasayı 1-2 hafta içinde kuracağımı düşünürsek, 2 hafta kadar 17'' CRT PHILIPS ile idare edeceğim artık. Neyse, cefa çekmeden sefayı süremiycez anlaşıldı.

O da birşey mi? Benim kasa hazır olarak içerde monitörü almamı bekliyor ama "Terzi kendi söküğünü dikemez" hesabı monitörü alamadım daha.

• quote:

Monitörü film için değil, oyun için alacaksın. Onlara itibar etmemeni öneririm.

550v daha iyi yani kontrast mi ney fazla.olursa iyi.olur gozu yormaz dedi

• Kontrastın düşük ya da yüksek olmasının iyi ya da kötü olması, kullanım amacına göre değişir. Bu ayrı mevzu; oraya girmeyelim şimdi.
  • oyun ve gundelik kullanim icin

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.