Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
150
Favori
466.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam merhaba bundan 1-2 sene önce sizin tavsiyenizle s23b550v samsung monitör aldım. Günümüzde buna eş değer önerebileceğiniz bir monitör var mı? Ben çok memnun kaldım bir arkadaşımda monitör alacak ama benimkinin üstünden 2 sene geçti tabi artık. Şimdiden teşekkürler.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim :)
  • mustiua M kullanıcısına yanıt
    O kadar oldu mu ya? Vay anasını?
    Şimdi baktım da, 9-22 Ağustos 2012 arasında epey bi yazışmışız seninle. Tam 48 mesaj yazmışsın konuya. Hay maşşallah. 4. sayfadan itibaren bakabilirsin istersen. Ama o günden beri doğru-düzgün mesajın yok forumda. Sadece işin düştüğünde değil, başka zaman da bekleriz.

Performans olarak o ayarda monitör sayısı hâlâ çok az ama arkadaşın IPS panel düşünürse Asus VX239H alabliir. Birkaç sayfa geride input lag testinin resimleri vardı.

Üstad hakkaten 23-24 arasında çok az bi fark varmış ve 27 alınmazmış, tabi insan alıcı gözü ile bakmadan anlamıyor bunu, dün. Akşam aldım vx 23"i ve mükemmel resmen mutat131fen ferrariye binmiş gibi ıldum lossenergie ve sana teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun, güle güle kullan. Zaten bu konunun amacı, oyun amaçlı monitör alınırken paraların doğru adrese gitmesine vesile olmak. Alan arkadaşların memnun kalmasından da ben memnun kalıyorum.

Biraz kullan. Sonrasında izlenimlerini paylaşırsın yine burada...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereden aldınız hocam?
  • bahtsızpistole kullanıcısına yanıt
    Vatandan aldım :) @bocekgrafik var mı test falan yapmamı isteyen :)

• Hayırlı olsun hocam. Oyna bakalım 2 3 oyunda koy youtube'a izleyelim :) Vatanı çok sevmiyorum fakat en mantıklısı oradan almak galiba.
  • bahtsızpistole kullanıcısına yanıt
    Tek satan orası değil ya. Başka yerden alırsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam işte monitör fps monitörü olunca aldıktan sonra fps forumlarına doğru kaçtık :) İşini halledip gitti gibi olmuş gerçekten kusura bakmayın ama ben bilgi verebilecek kısımda değilim arada muhabbete gelirim :) Bu monitörü beğendik gerçekten peki bendeki samsung TN paneldi galiba o şekilde bi alternatif var mı fps için siz o zaman bu panelin daha iyi olduğunu söylemiştiniz galiba.

edit: vay be eski mesajlarıda okudum nostalji oldu yanlız heyecanlıymışım içim kıpır kıpırmış monitör alacam ya :) Ama sağolun hocam gerçekten çok güzel monitör bulabilsem arkadaşada onu önerirdim herhalde gerçi 2 senede teknoloji değişip bendeki eskimişte olabilir bilemiyorum ama çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiua -- 21 Nisan 2014; 15:23:45 >
  • mustiua M kullanıcısına yanıt
    Sendekinin aynısının sıfırını bulmanız zor ama bulabilirseniz alın yine. Bulamazsanız, yukarıda yazdığım modeli alın bence. Onu daha da çok beğenir.
    TN panel olarak senin monitörü geçen monitör yok henüz.
  • Hocam ben vatana gidip monitor alacagım adamlar ışık sızması testini açacak ama gündüz olduğu için sızma belli olmayacaktir diye düşünüyorum az önce televizyonda denedim fazla belli olmuyordu bunu anlamanıñ yolu yokmudur

• mymoisom M kullanıcısına yanıt
    Işık sızması diye bir test yok. Ekrana siyah dolgu atıp, kısık ışıkta bakarak anlaşılır sızma olup-olmadığı.
    İşte bu sızma sabah belli olmuyor nedense nasıl anlayacağım olup olmadığını ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Işık sızması diye bir test yok. Ekrana siyah dolgu atıp, kısık ışıkta bakarak anlaşılır sızma olup-olmadığı.

Birde kısık ışıkta derken monitor ün parlaklığının kısık halimi ?

Tamamdır hocam çok sağolun ben arkadaşa söyleyeyim o monitörü baksın kararını versin artık kendisi :)
    Ortam ışığı o, monitörün ışığı değil. Ortam ışıklıysa bile kıyı-köşelerde parlaklık olur. Ordan da anlaşılır.
    Hocam birde son olarak bu 3 monitörden hangisi alınmalı kesinlikle iş amaçlı değil günlük kullanım internet oyun fps oyunu vb.

1. Asus vn247h
    2. Asus mx 279h
    3.Aoc e 2461 fwh

Rica etsem bu 3 monitor arasında n hangisi seçilmeli söylermisiniz ?

Arkadaşım MX239H Kullanıyor çok güzel MX279H'da güzeldir diye düşünüyorum. Buarada ben daha yeni Samsung S27C750P Aldım memnun değilim istediğim performansı alamadım daha 2 günlük düşünürsen onu verebilirim 800tl ye.
    Aoc e2461fwh veya Asus Vx239h.
    120 hz düşünürsen J.Maharaja ile bi görüş istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 21 Nisan 2014; 19:16:13 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.