Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
150
Favori
466.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Msi g60 ın 15" inc ekranı küçük geldigin monitör alıp takmayı düşünüyorum. 19" mi yoksa daha büyük boyutlu bir ekran mı alsam karar veremedim... Daha büyük bir monitörde ekran kartı(Nvidia 660m) oyunlarda kasar diye düşünüyorum ne dersiniz?
  • astralll kullanıcısına yanıt
    Monitörün boyutu ile ilgili değil kasması, oynanan çözünürlük ile alakalı.
    15" monitörde oynanan 1024x768 çözünürlük ile 27" monitörde oynanan 1024x768 çözünürlüğün ekran kartına bindirdiği yük eşit ayni.
  • http://www.sanalmarketim.com/SAMSUNG-Samsung-S23A700D-23/p_36410/#34%3B-2ms-Full-HD-HDMI-Genis-Siyah-Led-120Hz-3D-Monitor-%283D-Gozluk%29/?ref=akakce&v=1.64

Hocam 120hz olması dikkatimi çekti bir tek sanalmarketimde buldum bu monitoru. Nasıldır bu kadar paraya değer mi 3d özelliğiyle cok ilgilenmiyorum açıkcası. Benim için önemli olan oyun ve 120hz performansı. Bu değilse de muadil olarak önerebileceğiniz modeller var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaúL -- 29 Ağustos 2013; 21:57:20 >

• RaúL kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi monitör. 23" olarak muadili yok galiba. Asus'un 24" modeli var ama o daha pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

http://www.sanalmarketim.com/SAMSUNG-Samsung-S23A700D-23/p_36410/#34%3B-2ms-Full-HD-HDMI-Genis-Siyah-Led-120Hz-3D-Monitor-%283D-Gozluk%29/?ref=akakce&v=1.64

Hocam 120hz olması dikkatimi çekti bir tek sanalmarketimde buldum bu monitoru. Nasıldır bu kadar paraya değer mi 3d özelliğiyle cok ilgilenmiyorum açıkcası. Benim için önemli olan oyun ve 120hz performansı. Bu değilse de muadil olarak önerebileceğiniz modeller var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

ben bakındım biraz pazartesi almayı düşünüyorum stok bitmesin diye pek paylaşmadım forumda

• Artık paylaşmış oldun. Şimdi hepsini sipariş ediyorum. Yarın karaborsadan sürerim piyasaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StickyGreen

quote:

http://www.sanalmarketim.com/SAMSUNG-Samsung-S23A700D-23/p_36410/#34%3B-2ms-Full-HD-HDMI-Genis-Siyah-Led-120Hz-3D-Monitor-%283D-Gozluk%29/?ref=akakce&v=1.64

ben bakındım biraz pazartesi almayı düşünüyorum stok bitmesin diye pek paylaşmadım forumda

arkadaşım teşekkürler.büyük bir reklam firması olarak stoktaki tüm ürünleri almış olduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Artık paylaşmış oldun. Şimdi hepsini sipariş ediyorum. Yarın karaborsadan sürerim piyasaya.

Yakaladık ozaman Ozaman konumuza dönelim 120 Hz olması cezbediyor açıkcası onun dışında bilmiyorum renkleri nasıldır acaba ya da bu civarlarda muadili var mıdır? Ps4 alınca sanırım bütün monitorlere baglanabiliyor degil mi? Bundan kastım hdmi kablo olmadan tabi. 120 hz cok gerekli mi oyun için ya da böyle diyim. Daha iyi seçenekler varsa oyun için görüşlerinizi dinlemek isterim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Orijinalden alıntı: StickyGreen

quote:

arkadaşım teşekkürler.büyük bir reklam firması olarak stoktaki tüm ürünleri almış olduk.

bu fiyatı millet 2.el monitörlerine isteyince ve stok sadece sanalmarketimde olunca insan ister istemez düşünüyor

120 hz'in gerekliliği göreceli. 60 hz tatmin etmiyorsa PC için alınabilir ama konsolda 60 fps üst sınır zaten. 23" olarak 120 hz başka monitör yok şu an satışı olan.
    İkinci elde Asus VG236H, Dell Alienware OptX AW2310, LG W2363D veya 22" olarak ViewSonic VX2268wm bulunabilirse ona da bakılabilir ama sanmıyorum bulunabileceğini.
  • quote:

120 hz'in gerekliliği göreceli. 60 hz tatmin etmiyorsa PC için alınabilir ama konsolda 60 fps üst sınır zaten. 23" olarak 120 hz başka monitör yok şu an satışı olan.
    İkinci elde Asus VG236H, Dell Alienware OptX AW2310, LG W2363D veya 22" olarak ViewSonic VX2268wm bulunabilirse ona da bakılabilir ama sanmıyorum bulunabileceğini.

2.el düşünmüyorum hocam Ps4 alırsam bağlayabilecegim bir monitor istiyorum açıkcası hdmi olmadan bağlanabiliyor mu bilgim yokta

Kafama yatan şunlar:

DELL U2312HM 23"
    ASUS VK278Q 27"
    BENQ RL2450H 24"
    SAMSUNG S23B55OV 23" (TN PANEL OLDUGU İCİN COK DÜŞÜNDÜM. ÇÜNKÜ FOTOĞRAF ÇEKİYORUM AMA PROFESYONEL OLARAK DEĞİL PEK.AUTOCAD,PHOTOSHOP ÇALIŞIYORUM GENELDE)
    AOC E2795VH 27"

Yani açıkcası ps4 uyumluluk, oyun performansı ve dediğim gibi oyun kadar olmasa da renkler önemli :) Dell i önerinizi duydum ama öncelik oyun tabi bu bağlamda değerlendirebilirsek çok sevinirim ya da farklı alternatif sunabilirsiniz

E2795VH veya VK278Q iyi. Dell'de HDMI portu yok. Bir de 23" o.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    23 te sorun olmaz sonuçta yakın mesafeden kullanıyorum çok uzak değil. Renkler ve oyun performansı iyi olsun yeter genelde Lol,Dota ve CS oynarım. Dediğim grafik çalışırım bir de Diğerleri eleniyor madem bu 2 monitorden hangisini seçerdiniz? Aldıktan sonra incelememi sunarım Dh için faydamız dokunsun
    Mesafe kısa olacaksa ve 23" yeterliyse önerim Acer S235HLBbmii olacak.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Diğer ikisini de elediniz o zaman Gidip vatana bu haftasonu bakıyım Acer a da
    Öncekilerin hepsini elemiş oldum. Vatan'da yok bundan. Eksen'deki fiyat uygun. Orayı tavsiye ederim. Düzgün bir firmadır.
  • 19'' monitör bakıyorum deli gibi oyun oynucam ve bütcem en fazla 250tl ne önerirsiniz?
  • merkuL. kullanıcısına yanıt
    Bulabilirsen ikinci el Acer S232HLABID ve diğer HLB serisi, Samsung P2350, P2250 BX serisi.
    Sıfır önermiyorum ama Samsung S19B150N.
  • quote:

Monitörün boyutu ile ilgili değil kasması, oynanan çözünürlük ile alakalı.
    15" monitörde oynanan 1024x768 çözünürlük ile 27" monitörde oynanan 1024x768 çözünürlüğün ekran kartına bindirdiği yük eşit ayni.

Anladım şuan 15" ekranda 1920 x 1080 ayarlarda kasmadan oynadıgım oyunu 23" inc de rahatça oynarım yani... Monitör almayı düşünüyorum bu konuda fikriniz nedir? Meselahttp://www.istanbulbilisim.com.tr/d2342p-pn-lg-monitor-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,30953.html bu ürün 3d özellikli gözlükle geliyor tavsiye eder misiniz? Bir de şu var :http://www.webdenal.com/acer-s235hlabii_521749.html?ref=akakce&v=0.56.9 hangisi iyi sizce 3d olması bir avantaj mı?

• astralll kullanıcısına yanıt
    3D olması filmlerde avantaj olabilir ama oyunlarda değil. Çünkü 3D aktif hale getirildiğinde FPS düşüşü olur ve akıcılık kaybolur.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.