Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
150
Favori
466.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım yok; ben de bulamadım. Sadece şu linkte yüzeysel bi inceleme yapmışlar ki, forumdaki kullanıcı incelemeleri bile bundan daha iyidir heralde. Burda da monitörün performansına dair detaylı bi bilgi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meraxes

beyler 250 260 civarında bir monitör söylermisiniz %25 indirimle vatandan alıcam 21.5 inç yardım ederseniz sevinirim

Bence aoc e2250 swdnk modelini al 265 tl idi en son

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anarxia kullanıcısına yanıt
    Monitörün bir sorunu yoksa, üzerine balıklama atlayabilirsin.
  • anarxia kullanıcısına yanıt
    İlk sayfadaki önerilerim arasında bu monitör ve inceleme link var.
  • Şu monitör hakkında bilgisi olan var mı?

http://www.sanalmarketim.com/benq-gl2450-24-5ms-full-hd-dvi-dsub-siyah-led-monitor/p_46015/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 28 Haziran 2013; 17:58:22 >
  • Monitör almak isteyen parasının hakkını sonuna kadar hak eden bir monütor almak istiyorsanız sayin böcekgrafik abimizin önerileri arasındada bulunan DELL UltraSharp U2312HM yi yeni monitör almak istyen arkadaşlara tavsiye ederim.

böcekgrafik e bu monitörü almamda yardımcı oldugu için teşekkür ederim !
  • Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Şu incelemedeki sonuçlara göre oyun için tam bir F/P monitörü olmuş bu. Renk canlılığı pek iyi olmasa da, oyun performansı son derece tatminkâr.

Bunu da önerilerime ekleyebilirim.
  • Arkadaşlar Merhaba,

500 TL'ye kadar bir monitör almak istiyorum. Aklımda Samsung S23B550V modeli vardı ancak çoğu yerde stokta yok. Bu yüzden Asus monitörlere bakmaya başladım. Açıkçası Asus marka iki monitör arasında kaldım. Bunlar VN247H ve VX238H. Vn247H 23,6" olmasından dolayı daha baskın durmakta. Bu monitörleri kullananlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

https://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/asus-vx238h-23-vx238h-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=64400

https://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/asus-vn247h-236-vn247h-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=64785

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ycan_yontem -- 29 Haziran 2013; 1:49:56 >

• Hocam benden sana tavsiye genel monitor alicak kisilerin oncelikleri samsung s23b350h yada 550v oluyor ama stoklarda pek olmayan veya bocek abimizin tavsiye etmemesi dolayisi ile asusun modellerine geciyoruz genwllikle senin sundugun gibi ama forumdanda tanidigim 4 5 arkadas asusuda gecerek 2013 model aoc e2461fwh modelini secmekte bende olmak uzere oyun monitoru ve renkleri testleri mukemmel sadece ghosting yapilamamisti ama bugun izledigim incelemede ghostingin olmadigini soyluyorlardi tavsiye ederim hocam :))

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Şu incelemedeki sonuçlara göre oyun için tam bir F/P monitörü olmuş bu. Renk canlılığı pek iyi olmasa da, oyun performansı son derece tatminkâr.

HDMI olmaması dezavantaj değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

quote:

HDMı yokmuş cidden! İlk gördüğümde var sanmıştım. Fiyatıda uygun olduğu için hem PC hem de PS3'te kullanırım diye düşünüyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

quote:

HDMı yokmuş cidden! İlk gördüğümde var sanmıştım. Fiyatıda uygun olduğu için hem PC hem de PS3'te kullanırım diye düşünüyordum.

Dikkatli olmak lazim.

• @bocekgrafik

hocam bana 1080p hem oyun hemde film için kullabileceğim bir monitor onerirmisiniz? pek bir sey anlamadim onerilerden karmasik geldi.

maks 250 tl dusunuyorum ama olabildigince dusuk olsun

@bocekgrafik

edit: unutuyodum az daha. hdmi veya olmasi lazim. tuzlu gelirse vgada olur ya, neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crossguard -- 29 Haziran 2013; 16:13:11 >
  • @ycan_yontem
    Sorduğun monitörlri önermiyorum. İlk sayfadan diğer önerilere bak lütfen. bykush1905 de cevap yazmış gerçi.

@DH | equ* ve Ginga Bishounen
    DVI portu olduğu için değil. Sanırım bu sayede fiyatı uygun. HDMI'a ihtiyaç duyan, başka monitöre yönelir zaten. Sadece PC'de kullacak kişi için ise ideal monitör.

@Krother
    O fiyat aralığı için sıfır olarak sadece 19" önerim var: Samsung S19B150N
    Bu ebat ise bir oyuncuya yetmeyeceğinden, ikinci el 22-23" monitörlere bakmanı tavsiye ederim.
  • hocam o zaman bütçeyi 400 e çekelim, acaba şimdi bi oneriniz var mi?

@bocekgrafik

• arkadaşlar bu ips glowing sorunu bütün ips monitörlerde mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krother

hocam o zaman bütçeyi 400 e çekelim, acaba şimdi bi oneriniz var mi?

O fiyata sıfır 22" veya ikinci el 24" monitör alınabilir. Samsung S22A350H, BenQ RL2240H ve ViewSonic VX2270smh olabilir.

* * *

İkinci el olarak ise şu anda benim 350 TL'ye sattığım 24" iyi bir oyun monitörü var: Samsung BX2450.
    "Neden satıyorsun?" diyecek olursan, sistemi komple satılığa çıkardım. Bakmak istersen ilan linki bu: i7-975 ve MSI GTX 590'lı Sistem

Bu da birkaç gün önce sattığım monitörün ilanı. Alıcının yorumlarını oku lütfen: Dell U2312HM [SATILDI]

• hocam monitöre baktım ufkum şaşırdı resmen. çok güzel bir monitör ve fiyatınız da öyle. hem sizin kadar deneyimli birinden almak... aklıma yattı. ama hemen alamam ne yazikki. 2 hafta içinde satılmazsa alma şansım olabilir. ilanı takibe aldım.

@bocekgrafik

• http://www.samsung.com/tr/consumer/tv-audio-video/tv/lcd-tv/LE32C630K1WXXC-spec

Bu 32'' TV hakkında ne dersin hocam? PC ile kullanıp ek monitör masrafına girmeyim diyorum uygun mudur? Uygun ise oyunlarda 32'' olması zorluk çıkartır mı? FPS ve stratejilerde oyuna hakimiyet açısından?

@bocekgrafik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean-x -- 30 Haziran 2013; 17:22:41 >
  • ocean-x O kullanıcısına yanıt
    Değildur daaa.
    TV ile multi FPS oynanmaz uşağum. Multi oynamıyorsan alabilursun ama...
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.