Şimdi Ara

5000₺ oldu :D OYUN KONSOLU AL-SAT FIRSATÇISI SARI ÇİZMELİ ŞEHMO AĞA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
0
Favori
14.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş 5bin yapmış 3 katli ps4 proya 4. Katı atmıştı 5. Katın da sıvasını bitirmiş galiba.

5000₺ oldu :D  OYUN KONSOLU AL-SAT FIRSATÇISI SARI ÇİZMELİ ŞEHMO AĞA

SON EDİT: TEKNOLOJİK ÜRÜNLERİN NEREDEYSE TEMEL YAŞAM MALZEMESİ OLDUĞU FORUM ÜYELERİNDEN BİLE, AL-SAT YAPIP GERÇEK BİR KULLANICININ ÜRÜNE ULAŞMASINI ENGELLEYEN BU ŞAHSA DESTEK GELDİĞİNİ GÖRMEK GÜLÜNÇ VE ÜZÜCÜ.

Üst edit: Konuyu yanlış anlayanlar var: Buradaki eleştiri fiyata değil. Adam 1 gün içinde yeni resim çekme gereği bile duymadan +750 lira ekleyip satmasına. Yani al-sat fırsatçılığına!

BÖYLE BİR ŞEYİ DÜNYANIN BELKİ HİÇBİR YERİNDE GÖREMEZSİNİZ.
    Giyilmiş çoraptan pirim kasacaklar nerdeyse. Adam fotoğraf bile çekmemiş kendi aldığı ilanın fotoğraflarını koymuş. Konsolu bir hafta once değil bir gün once aldı. Üzerine 4. Katı inşa etmiş heralde katma değeri artmış konsolun.

Edit: Anlaşılan forumda al-satçı çok acı bi şekilde kendilerine dokunmuş.

Edit: Arkadaşlar ürünü ben satmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 1 Mayıs 2020; 2:3:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• birader adam 500 lira kazanacak hiç yoktan, niye bu kadar geriliyorsun anlamadım. Mesajında 500 lira için demişsin. Madem o kadar değersiz bir miktar git mağazadan 500 lira fazla verip satın al direk. Letgo da kendin fırsat kovalayıp 3750ye satılan psyi kaçırdığın için yediremedin, geldin burada adamı fırsatçı diye tanıtıyorsun. Ne adamsınız ya inanılmaz. Sen alıp oyun oynayacaktın o adam 500 lira kar edip belki çoluğuna çocuğuna yeni ayakkabı alacak.
  • Sanane birader ?
  • Authorized kullanıcısına yanıt
    Nasıl sana ne birader ya? Aslında senin gibilere de müstehak pompalayacaksın 200 dolarlık oyun konsolunu 3000 liraya. 30 binlik arabayı 60 bin liraya. Toplumun kanında var anasına satayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 28 Nisan 2020; 15:52:33 >
  • O fiyata pc toplarım bir tarafına sokabilirsin makinayı deseydin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

Nasıl sana ne birader ya? Aslında senin gibilere de müstehak pompalayacaksın 200 dolarlık oyun konsolunu 3000 liraya. 30 binlik arabayı 60 bin liraya. Toplumun kanında var anasına satayim.
    o zaman 3.50 den dolar alıpta dolar 7 ye çıkınca bozduranlara, yada aynı şekilde ucuzken altın alıp yükselince bozduranlara da laf ediyoruz bu şekilde öyle mi? Yada senin hikayende 4000 liraya aldığımız konsolu 3000 liraya indirimden 1000 lira kar edip alanlara sitem etmemiz gerekiyor. Biz 4000 e aldık ayıp değil mi ulan aynı konsola 1000 lira az ödüyorsunuz gibi. Saçma saçma konuşma yav.
  • Valla ben de bu dönemde ps4 almak için çok uğraştım ama 2 hafta önce aldım. Letgo'da nöbet tuttum bildiğin. İnsanlar birkaç yüz lira için fırsatçılık yapıyor çok yazık. Yeni vergi eklenmeden önce de piyasa çok kötüydü yeni mallar ithal edilmiyor diye. Bu satıcıların çoğu da kolonya ve maske fırsatçılarına sövüyor ama hiçbir farkları yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen xbox grubunu gör bide facede adam a101den 1600 tlye 6 7 tane almış torpille onları satıyor 2 2.5 dan
  • Eskiden aynı performanstaki pc daha pahalıydı ancak şu anda benzer performanstaki pc çok daha ucuz.
  • Ülkede savaş çıksa bu fırsatçılar yüzünden ölürüz düşmana gerek yok

• İkinci elini forumdan 450 liraya almıştım ne hale gelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zamanında bi xbox 360 alacaktım fiyatları beğenmeyip pcye yönelmiştim, şuan hala benzer fiyatlardan satıyorlar.
    Tl değer kaybediyor ama nedense elindeki aletin yaşını hiç hesaba dahil etmek istemiyorlar

• Kime oy verdin?

Ne kafadasiniz siz ya. Altın dolar yatırım aracıdır. Oyun konsolu sadece Türkiyede ytırım aracı. Hayret icindeyim. Oyun konsolunu alir oynar satarsin. Yatirim araci gibi al sat yapmazsin. Hadi dükkanın var para kazanmam lazim meslegin bu yine anlarim.

• artık pc de toplayamıyorsun kardeşim. fiyatlar 5 günde 1.5 katına cıktı
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Siyasete girme kardeşim ben milletin firsatçılığından bahsediyorum. Kime oy verdigim kimseyi ilgilendirmez partizan değilim şuna oy verdim ben şucuyum diye bağıra bağıra sağı solu inletemem.

• quote:

Siyasete girme kardeşim ben milletin firsatçılığından bahsediyorum. Kime oy verdigim kimseyi ilgilendirmez partizan değilim şuna oy verdim ben şucuyum diye bağıra bağıra sağı solu inletemem.
    WÖEEEEEEE

• quote:

Ne kafadasiniz siz ya. Altın dolar yatırım aracıdır. Oyun konsolu sadece Türkiyede ytırım aracı. Hayret icindeyim. Oyun konsolunu alir oynar satarsin. Yatirim araci gibi al sat yapmazsin. Hadi dükkanın var para kazanmam lazim meslegin bu yine anlarim.
    birader adam 500 lira kazanacak hiç yoktan, niye bu kadar geriliyorsun anlamadım. Mesajında 500 lira için demişsin. Madem o kadar değersiz bir miktar git mağazadan 500 lira fazla verip satın al direk. Letgo da kendin fırsat kovalayıp 3750ye satılan psyi kaçırdığın için yediremedin, geldin burada adamı fırsatçı diye tanıtıyorsun. Ne adamsınız ya inanılmaz. Sen alıp oyun oynayacaktın o adam 500 lira kar edip belki çoluğuna çocuğuna yeni ayakkabı alacak.
    Çoluğuna çuğuna çocuğuna ayakkabı alacak olan adam 3500-4000 para verip konsolu yatirim aracina cevirmez. Sirf muhalefet olmak icin yazmayin şunu. Nerden tutsan elinde kalır.

• Geçende gelen oyun konsollarınaek %10 vergiye ses yok doların 7 tl olmasına ses yok 500 tl kazanan vatandaşa ses var devammm sorunu yanlış yerde arayan asla çözüme ulaşamaz.

Reis az bile yapıyor ohh ahdım olsun doları düşüreceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-400988AF7 -- 28 Nisan 2020; 3:21:10 >
  • Ne siyaset manyağı adamlarsınız arkadaş. He biz bilmiyoruz dolar yedi lira olmuş sapı tutmuşuz. Ses etmwdigimi nwrden biliyorsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 28 Nisan 2020; 10:19:42 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.