Şimdi Ara

oyun içinde anlık ping yükselişi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar eski bir konuyuda hortlattım ama sıfırdan bi konu açmak istedim. oyuna giriyorum herşey normal 80 civarı ping sabit ama anlık ping fırlıyor 400-500lere 2 saniye içersinde normale dönüyor ama o 2 saniyede neler olduğunu siz daha iyi biliyorsunuzdur.bir türlü buna bir çözüm bulamadım kablosuz-wifi ile oyun oynuyorum

• Kablolu kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • modem ayarlarından kablosuz ağ modunu b-g-n den b-g ye alın anlık ping sorunu büyük ihtimal gidecek
  • Samsung np550p5c mi kullaniyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: d4rkston3

modem ayarlarından kablosuz ağ modunu b-g-n den b-g ye alın anlık ping sorunu büyük ihtimal gidecek

nasıl yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exotica

quote:

Orijinalden alıntı: d4rkston3

modem ayarlarından kablosuz ağ modunu b-g-n den b-g ye alın anlık ping sorunu büyük ihtimal gidecek

nasıl yani?

modem sayfasına girip,802.11 modu olan yeri bulup burdan b/g/n olan yeri bulup sadece g yi seçiniz kaydedip çıkın bir de öyle deneyin.
     oyun içinde anlık ping yükselişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4rkston3 -- 10 Ocak 2016; 14:54:25 >

• Teşekkürler bi bakayım yapabilecrkmiyim

• çare ethernet
  • interneti yeni bağlattık 25 megabit hocam . dün arkadaşla lol oynarken bir yandanda cs go iniyordu gene aynı ortalama 70 pingdeyken saniyelik 150 pinge yükselip inmesi vardı .hiçbirşey inmezken felanda aynı saçma bi durum var çözemedim. driverleri güncelledim .suanda darkstone arkadasımın dediğini yaptım ne oldugunu bilmesemde :) birde oyle deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exotica -- 10 Ocak 2016; 17:22:28 >
  • samsung np550p5c-s04tr bu modele sahibim
  • arkadaşlar kablolu kullanamam ki sorun kabloyla çözülmesi saçmalık çünkü günümüzde birçok kişi laptopla kablosuz oynuyor oyunu.İnternetimin durumu iyi sabit ping 69-80 arası diyebilirim normalde ama anlık 400-500 bazen dahada çıldırarark 2kyı görüp normale dönüyor
  • modemini değiştir

• kablolu kesin çözüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextro22

samsung np550p5c-s04tr bu modele sahibim

samsung laptobumda böyle sorun yoktu
  • up up
  • Intel® Centrino® Advanced-N 6235

Büyük ihtimal bu wifi kartına sahipsin. Bu karttan dolayı anlık ping artışı yaşıyorsun diye düşünüyorum. Bunun çözümünü "Wlan Optimizer" programıyla sağlayabilirsin, programı yönetici olarak çalıştırıp streamer modu açmanı tavsiye ederim

Tam verim almak istiyorsan maalesef kablo ile bağlanmalısın internete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi First Premolar -- 14 Ocak 2016; 0:51:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Intel® Centrino® Advanced-N 6235

Büyük ihtimal bu wifi kartına sahipsin. Bu karttan dolayı anlık ping artışı yaşıyorsun diye düşünüyorum. Bunun çözümünü "Wlan Optimizer" programıyla sağlayabilirsin, programı yönetici olarak çalıştırıp streamer modu açmanı tavsiye ederim

Tam verim almak istiyorsan maalesef kablo ile bağlanmalısın internete

hocam nasıl öğrenebilirim hangi wifi kartına sahip olduğumu ve değiştirme şansım yok dimi
  • Sorunun nette değil hard diskinde büyük ihtimalle bad sector var aynısı bende de oluyodu ssd ye geçtim sıkıntı çözüldü

• dextro22 D kullanıcısına yanıt
    Denetim masası > Aygıt yöneticisi > Ağ bağdaştırıcıları bölümünde gözüküyor marka-model. Wifi kartı değiştirilebiliyor diye biliyorum. Siz bi deneyin söylediğim çözüm yöntemini, olmazsa araştırmaya devam edersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Denetim masası > Aygıt yöneticisi > Ağ bağdaştırıcıları bölümünde gözüküyor marka-model. Wifi kartı değiştirilebiliyor diye biliyorum. Siz bi deneyin söylediğim çözüm yöntemini, olmazsa araştırmaya devam edersiniz

hocam söylediğiniz wifi kartı var ne yapmam gerekiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.