Şimdi Ara

Oyun İçin Mouse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Battlefield 3 gibi FPS oyunlar oynuyorum. Bana Logitech,Razer gibi tanınmış marka önerir misiniz? Fiyat konusunda yurtdışı olduğu için birde ücretsiz gelecek. Aklımda Razer Ouroboros var.

• razer da mamba, logitech de g300, microsoft un sidewinder serisi. Bunların hepsi senin işini hayli görür. Önerim (paran varsa) mamba, (param var ama karlısını isterim dersen) g300 yada sidewinder x3--> bunların ikisi de neredeyse aynı niteliklere sahip
  • Parada sorun yoksa mamba al gerisini boşver
  • g300-g500
  • Ouroboros nasıl? Ayrıca kablosuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkans33

Ouroboros nasıl? Ayrıca kablosuz.

mambadan sonra çıktı daha türkiyede tanıyan gören yok yeni model olduğu için iyidir düşüncem ben olsam alırdım.
  • fps oyunları için kablosuz pek kullanışlı değildir, kablolu gibi tepkileri uzun süre kullanımda alamazsın
  • Mağdem param var diyorsun ben sana bikaç mouse önereyim. (Önerdiğim mouse'ların her birini bizzat dene fırsatım oldu)

1) SteelSeries Xai (Bence dünyada üzerine mouse yok şatafat arayan değil gerçekten en iyi oyun performansını isteyenlere)

2) Razer DeathAdder (v2, Black Edition veya 2013 modelleri var. Razer tarihi boyunca en büyük başarısı bu mouse bence)

3) MadCatz Cyborg R.A.T. 9

4) Razer Mamba 4G

5) Roccat Kone XTD

6) Corsair Vegeance M60

7) Zowie AM

Ouroboros'u soran olmuş henüz deneme şerefine ulaşamadım yakın zamanda gelir diye umuyorum deneme fırsatına erişebilirim. Şuan için söyleyebileceklerim görüntü mükemmel gerçi R.A.T. özentisi olmuş.
  • Kablosuz alınmaz diyolar. Şimdi kafam karıştı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: IronFist_InFlames

Mağdem param var diyorsun ben sana bikaç mouse önereyim. (Önerdiğim mouse'ların her birini bizzat dene fırsatım oldu)

1) SteelSeries Xai (Bence dünyada üzerine mouse yok şatafat arayan değil gerçekten en iyi oyun performansını isteyenlere)

2) Razer DeathAdder (v2, Black Edition veya 2013 modelleri var. Razer tarihi boyunca en büyük başarısı bu mouse bence)

4) Razer Mamba 4G

5) Roccat Kone XTD

6) Corsair Vegeance M60

7) Zowie AM

Ouroboros'u soran olmuş henüz deneme şerefine ulaşamadım yakın zamanda gelir diye umuyorum deneme fırsatına erişebilirim. Şuan için söyleyebileceklerim görüntü mükemmel gerçi R.A.T. özentisi olmuş.

Razer mamba sorunlu bir mouse. Araştırabilirsiniz, ancak diğerlerine katılıyorum. Özellikle yapı malzemesi olarak CORSAIR hepsinden üstün. Corsair'in m60 ve m90 diye 2 tane mouse'u var zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathLotus

quote:

Orijinalden alıntı: IronFist_InFlames

Mağdem param var diyorsun ben sana bikaç mouse önereyim. (Önerdiğim mouse'ların her birini bizzat dene fırsatım oldu)

4) Razer Mamba 4G

5) Roccat Kone XTD

6) Corsair Vegeance M60

7) Zowie AM

Razer mamba sorunlu bir mouse. Araştırabilirsiniz, ancak diğerlerine katılıyorum. Özellikle yapı malzemesi olarak CORSAIR hepsinden üstün. Corsair'in m60 ve m90 diye 2 tane mouse'u var zaten.

Yapı malzemesi olarak en üstünü Corsair M60 değil, Cyborg R.A.T. 9 fakat R.A.T. 9'unda Driverı hoşuma gitmiyo açıkçası parası olana kesinlikle Xai tavsiye ederim. En üstün performans ve klasik yapısı sayesinde her ele oturan alışma süreci en az olan mousedur. Mamba kullandım herhangi bi sorun yoktu diye hatırlıyorum netten araştırırım sorunu neymiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.