Şimdi Ara

Oyun Hikayesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben bir oyun hiakeyesi anlatıcam sizde bileceksin ve bilirseniz anlatabilirsiniz.biz xbox culara bin yıl süren savaşa davet ediyor.şehri tanrılar terk edip gitmiştir nedeni bilinmiyor.bunu fırsat bilen bizim oğlan yani karekter serüvene dalıyor kılıç ok ne varsa.görseniz tam bir elf cengaveri.birde oyunun adventure yanı var.eşyalar tabi.epik bir serüven kahramanımız oyun boyunca kahramanlık yapacak ah ne acıklı .görevler alcak burayı cennet yapcak yaw .konuşma len konuşma len.ve bu oyun 2007 nin yazında çıkacak.ha bu arad şunu unutmuşum oyunun geçtiği yer naon .güçlüdoğa üstü güçlere karşı savaş vereceğiz.dövüşmedği zaman ise çevreyi tanıyacak . anvcak karekterimiz bizm tarafımızdan yaratılmıyor ağlayacağım.ha elf leriş açıklayım iyilik modundan kopup karanlığa sürüklenecak ler küçük emrah gibi.elf lerdde insan be kardeşim acıyın.yakın dövüşte istediğimişz hareketleri yapabilecekmişiz!bu oyunu 2002 den beri hazırlıyorlar vah vah 2002 dünya kupasını ve 2006 dünya kupasını izleyemediler zavallılar.

Oyun Hikayesi

• bulamadınızmı
  • niye cevap vermiyorsunuz bilemedinizmi bakmıyormusunuz aslında çok kolaydıda
  • konu kapanııyor o zaman
  • two world
  • geleceğe dönüş
  • Ben geldim ve buradayım, herkese duyurulur...

ELVEON
  • O oyun çok güzel olmayacak falan demişlerdi. Fakat arkadaş öyle bir ballandırmış ki oynamak istiyorum şimdi valla. Bu arada kardeş reklam işini bir düşün istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

Ben geldim ve buradayım, herkese duyurulur...

ELVEON

HOŞGELDİN SolidRock
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.