Şimdi Ara

Oyun Hakkında Yardım Edebilirmisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle oyuna bu gece başlamayı düşünüyorum. Sizce çok geçmi kaldım. Bu saatten sonra sizce kendimi çok geliştirebilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyna takıl kafana göre oyunun mantığı basit onları otuttur sonra takılırsın
  • Bişey soracağım.. Şimdi her maçta farklı karakter seçiyoruz. Peki gelişmelerimizi geçmiş karaktere aldığımız eşyaları falan yeni maçtaki karakter e geçirebiliyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Baydar_94

Bişey soracağım.. Şimdi her maçta farklı karakter seçiyoruz. Peki gelişmelerimizi geçmiş karaktere aldığımız eşyaları falan yeni maçtaki karakter e geçirebiliyormuyuz?

Her oyun kendi içinde son bulur. Metin2 gibi bir oyun değil, her maç sıfırdan başlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victini

quote:

Bişey soracağım.. Şimdi her maçta farklı karakter seçiyoruz. Peki gelişmelerimizi geçmiş karaktere aldığımız eşyaları falan yeni maçtaki karakter e geçirebiliyormuyuz?

Her oyun kendi içinde son bulur. Metin2 gibi bir oyun değil, her maç sıfırdan başlarsın.

Peki her level atladıgında gelişmiyormusun?

Yani her maça kimseden bir üstünlüğün olmadan başlarsın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Victini

quote:

Peki her level atladıgında gelişmiyormusun?

Yani her maça kimseden bir üstünlüğün olmadan başlarsın

Rün sistemi var, onların faydası oluyor. Seviye atladıkça iyileri açılıyor fakat zaten yakında kalkacak onlar da. Fazla takma oyna, en gerizekalılar bile oynuyor zaten. Zamanla öğrenirsin her şeyini

• W kullanıcısına yanıt
    misal ben geri zekalıyım ama platta geziyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

misal ben geri zekalıyım ama platta geziyorum

Oyuna baslamak icin gec degil hatta yeni sezonu bekleyenler var yeni sistemle yan hesap kasmak icin 1-2 aya hem sampiyonlari, oyun mekaniklerini ve esyalari tanirsin hem de cok kabiliyetsiz degilsen dereceli oyun atmaya baslarsin ben haftasonu ya da basi bu seviyeye gelirim sanirim baslayali 2 aya yakin oldu kendine uygun bir sampiyon bulup onda ustalasmaya calis

Konuyu acan arkadasa tavsiyelerim bunlar daha ilerisi icin sozu plat arkadasa veriyorum faydalanalim tavsiyelerinden...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerinize sağlık beyler. Teşekkür ederim. En yüksek level kaç oyunda?

• Baydar_94 B kullanıcısına yanıt
    Şu an 30, aldığın her 1 seviye kabiliyet ve rünlerden 1 puan daha vermen için etkili. Yani seviye atlaman bir bakıma oyunda gücünü arttırıyor.
    8 kasımda rünler ve kabiliyetler değişecek. Seviyenin bir önemi kalmayacak ve maksimum seviye sınırı 150~ gibi bir şeydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

Şu an 30, aldığın her 1 seviye kabiliyet ve rünlerden 1 puan daha vermen için etkili. Yani seviye atlaman bir bakıma oyunda gücünü arttırıyor.
    8 kasımda rünler ve kabiliyetler değişecek. Seviyenin bir önemi kalmayacak ve maksimum seviye sınırı 150~ gibi bir şeydi.

Eyvallah kardeşim..

Bu profesyonel lolcü arkadaşların hepsinin seviyesi 30 o zaman :)

Yeni sezonda oyun epey değişexek o zamam başlayın. Kafanız karışmasın

• 140 küsür hero var oyunu tamamen öğrenmen aylarını alır. Basit şampiyonlar al botlarla oyna. Garen, Master, Annie başlangıç olarak bu üçü iyidir. Her heroda 4 skill 1 pasif var ilk başlarda garip gelir ama oynadıkça hepsini ezbere bilir hatta hasar hesaplayıp dive bile atarsın :)

• Beyler oyunu yükledim. Sonra oyunun simgesinden oyuna ekranına giriş yaptım sol üstte oyun yükleniyor diyor ve bayağıda saat veriyor bitmesi için.

Ben anlamadım. Zaten oyunu indirip kurdum bilgisayara. Bide oyunun içinden mi oyun yüklüyoruz. Çok uzun yav sabaha kadar bitmez bu yardım edin

• Oyun Hakkında Yardım Edebilirmisiniz?

O sizin kurdugunuz istemci. Oyunun kendisi 15gb civari olmasi lazim internet hiziniza gore ne kadar sure kaldigi yazar orada. Bitince o gordugunuz yerde oyna butonu cikar

• quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

O sizin kurdugunuz istemci. Oyunun kendisi 15gb civari olmasi lazim internet hiziniza gore ne kadar sure kaldigi yazar orada. Bitince o gordugunuz yerde oyna butonu cikar

Tamam da 16 GB kaç saat te inerki

• quote:

quote:

3765dk yaziyor paylastiginiz ekran goruntusunde cunku indirme hiziniz cok yavas

• TR de oynama başlıcaksan westde oyna. Arkadaşların varsa bilemem ama solo takılan biriysen westde başla oyuna kardeşim.
  • quote:

quote:

quote:

3765dk yaziyor paylastiginiz ekran goruntusunde cunku indirme hiziniz cok yavas

Dediğin doğruymuş kardeşim.

Bugun tekrar denedim. Daha yüksek hızla iniyor.. Şuan yüzde 61 te. :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.