Şimdi Ara

Oyun F2P oldu ama oynayan yok ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hani f2p olunca buraları dolup taşacaktı hiç mi yok şu oyunu oynayan yahu konuşalım takılalım :( oysa ki diğer oyunlarla kıyaslandığında çok daha iyi oynanış ve hikayeye sahip...

• Nadd serverında baya bir türk oyuncu var, hem empire hem republic tarafında. Diğer serverlar nasıldır bilmiyorum.
  • oyun kısıltlamalı free oldugundan dolayı olabilir tam anlamıyla free olsa veya biraz şekil duzen gelse gayet iyi olur bence.
  • free ama muz olanından :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onfroi

Hani f2p olunca buraları dolup taşacaktı hiç mi yok şu oyunu oynayan yahu konuşalım takılalım :( oysa ki diğer oyunlarla kıyaslandığında çok daha iyi oynanış ve hikayeye sahip...

oyundan zevk alabilmen icin iyi seviyede ingilizce - almanca yada fransizca sart. Klasik türk oyuncusuna hitap etmeyen bir yapisi oldugu icin oynayan türk fazla yok. Onun disinda oyunda serverlar dolu Hatta oyunu denemek icin gelip sub alan bir sürüde insan var =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viik

quote:

Hani f2p olunca buraları dolup taşacaktı hiç mi yok şu oyunu oynayan yahu konuşalım takılalım :( oysa ki diğer oyunlarla kıyaslandığında çok daha iyi oynanış ve hikayeye sahip...

oyundan zevk alabilmen icin iyi seviyede ingilizce - almanca yada fransizca sart. Klasik türk oyuncusuna hitap etmeyen bir yapisi oldugu icin oynayan türk fazla yok. Onun disinda oyunda serverlar dolu Hatta oyunu denemek icin gelip sub alan bir sürüde insan var =)

Bende oyunu denemek için gelmiştim, 2 saat sonra subs aldım ve 1 aydır devam ediyorum oyuna. dil konusunda katılıyorum, ama yinede yeterli derecede Türk oyuncu var bence, biz Ops grubu çıkartabiliyoruz neredeyse her akşam(ki bizim guildde çıkartıyoruz, bir de international guildlerde oynayan 3-4 Türk arkadaşımız var), yeni başlayan arkadaşlarda var onlara da yardımcı oluyoruz.(tomb of freddon nadd, republic tarafı)

Bu arada PvP videounu sıkılmadan izledim, scoundrela sahip olmayan birisi olarak scoundrel oynayasım geldi.

• Tesekkürler =) Bende 1 yila kadar swtor u oynadim , ben hep pvp yapiyordum zaten ama son pvp set hayal kirikligi oldu benim icin cünkü stats larda sadece 1- 4 arasi oynama vardi. O yüzden bu ara hesap öyle duruyor. The Elder Scrolls Online icin bekliyorum bende , umarim beklentilerimi karsilar.

Bir kez daha tekrarliyim , swtor bana en güzel pve- story max lvl e kadar olan sürecte hic sikilmadan , bir filmin icerisindeymis atmosferi yasatabilen tek oyun. Seslendirmelerde cabasi =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viik

quote:

Ben de yeni başladım da kimseyi göremedim. Ücretsiz oynamak da bi işe yaramıyormuş PVP'de falan sileceğim galiba...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.