Şimdi Ara

Oyun Çeviri'den Assassin's Creed III'e Türkçe Ses! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
8.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Emegi geçen herkese tesekkürler harika olmus..

• Ya adamlar Türkçe'ye çeviriyorlar üstüne bide seslerini veriyorlar gelip yapdıkları yoruma bak.İnsanmısınız siz?

• Emeğinize sağlık da...!

Oyun çeviri ekibi,trailerlara türkçe dublaj yapmayı bıraksanız , sadece çeviri işiyle uğraşsanız daha iyi olur sanki! (benim hattim değil taibki ne yapıp ne yapmayacagınızı söyleyemem)

AmA stüdyonuz biraz kötü galiba ,sesler çok çiğ! geliyor ! Seslerin derinliği , toklugu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: tizar

1. ile 5. seslendirmeler mükemmel olmuşlar. dublajlar tiplere çuk oturmuş. diğerlerinde iş yok. ben hayır diyorum.

Aynen. 1. ve 5. kendini belli ediyor hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syronwar -- 8 Temmuz 2012; 19:40:14 >
  • Helal olsun çok ilerleme kaydettiler tüylerim diken diken oldu video yu izlerken.

• Başlığı görünce oyuna dublaj yapacaklar zannettim kalp krizi gçirdim sanırsam. hastahaneden sesleniyorum.
  • Çok iyi olmuş cidden helal olsun çok ilerleme kaydediyorlar.Umarım ilerde artıp profesyonel hala gelip oyunlara dublaj yapmaya başlarlar.

• yine yanıltıcı bir başlık yine bölümsonu canavarı.Bu klişe ne zaman son bulacak acaba???

• Ses kayıt alma şeklinden stüdyodan mı ne kaynaklı sesler biraz tuhaf farklı geliyor.Ama kesinlikle kötü değil.Ve trailer lar yerine oyunların dublajlarına ağırlık vermenizi öneririm.1 ve 5. ses güzel diyenler var.Ben nedense çoğunu beğendim.4 ve 5. seslerin tam oturduğunuda düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 8 Temmuz 2012; 22:56:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

yine yanıltıcı bir başlık yine bölümsonu canavarı.Bu klişe ne zaman son bulacak acaba???

aynen!

• Harbi tüylerim diken diken oldu tebrikler oyunçeviri ekibine.

• ne gta5 ne watch dogs işte gerçek oyun budur be sanatsal hemde eğlendirici hemde kurgusu inanılmaz işte budur hadi gel artık ac3
  • Ya yaptıkları iş kötü değil hatta bence çok iyi bu işi yapmayı sürdürsünler ama bu dublaj işini oyunu çıkaran firma yapmadıkça ben bu yamaları indirip de kullanmayacağım.
  • hiçbir yabancı filmi düblajlı olarak izlemeyi sevmem vede izlemem ancak.. bu tür videoları ve düblajları görünce insan takdir etmemesi yanlış olur..
    Çok başarılı olmuş ve istenilen o etki verilebilmiş.. tebrik ediyorum,yapanların emeklerine,ağızlarına sağlık..

• Sungun babacan olsa daha süper olurdu, youtube'dan aratıp sesini dinleyin.

• adamın sesinden kalite akıyo
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.