Şimdi Ara

Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi ACİLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Oyun bilgisayarı almak istiyorum en iyi ve en son oyunları kaldırabilecek düzeyde dizüstü alacağım msi ve monster arasında kaldım para önemli değil Dünyanın en iyi msi pc sini Link olarak atarmısınız

• Kardeşim asus x550j alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam para sorun degil demis x550 onermis birisi en iyi pcsi gt80 980sli var cift ekran kartli ayrica mekanik klavyeli.araba parasi bayilacaksan laptoba dusunulebilir.daha makul olsun dersen gt72. dahada makul olsun dersen ge72.daha makul dersen ge70 dahada makul olsun dersen monster al.3500 alti msi cop

• quote:

Orijinalden alıntı: DijitalArmut

adam para sorun degil demis x550 onermis birisi en iyi pcsi gt80 980sli var cift ekran kartli ayrica mekanik klavyeli.araba parasi bayilacaksan laptoba dusunulebilir.daha makul olsun dersen gt72. dahada makul olsun dersen ge72.daha makul dersen ge70 dahada makul olsun dersen monster al.3500 alti msi cop

Abi dediğin pc bu demi . Şuan Piyasanın en iyi pc si Bu mu

http://www.n11.com/msi-gt80-titan-2qe-058tr-gtx980m-sli-notebook-P56341881?cid=604001&gclid=CjwKEAjwjpeqBRCDiKqliK2aiicSJAAgKD2FTm1_ImnxIF-PP8avnxxxqSkYu02pvqKtWwLaqPm3dxoCHN3w_wcB

Bundan daha iyisi var mı ?

• daha iyi bir laptop yok dogrudur

• Arkadaşlar ben gt 80 i almaya kara verdim tavsiyeleriniz için sağolun...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.