Şimdi Ara

Oyun ara ara donuyor değişik bir sorun yardım lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar oyuna giriyorum başlarda hiçbir sıkıntı yok hiç kasmadan en son ayarlarda oynuyorum oyunu fps 85-90 civarlarında. Oyunda benim baktığım yerde (örneğin toplanedeyim iki çalının olduğu yere bakıyorum) bi efektler olursa (örneğin ilk kanın dökülmesi, bazı şampiyonların bazı skilleri, bazı zamanlarda ward atılması) oyun 1-2 dakikalığına donuyor ama bu donma sırasında tam donmadan önceki sesleri duyabiliyorum. Böyle anlatınca oldukça karışık ama bilen varsa çözümlerinizi bekliyorum. Aşağıya son oyunda oyunun donmasına sebep olan olayları yazıyorum.

-Yasuo oynuyordum toplanede karşımda akali vardı level 2'de girdim adama canı 57 kaldı tam son hiti vuracağım anda oyun takıldı ve uzun süre öyle kaldı yani 1 milisaniye oynadığı anda first blood sesi gelecek öyle düşünün tam olarak o ses ve first blood yazısından önce.

- Master Yi'den kaçarken herhangi bir şey yoktu taa ki ultisini açana kadar, ultisini açma sesini duyduğum anda oyun dondu.

- Çalıya kontrol wardı attığım anda yine oyun dondu. Tam olarak ward düşmüyor 4 tuşuna bastığım an donuyor oyun wardı göremiyorum.

- Normal olarak sürekli e+q kombosu yapıyorum ama 1-2 kez donmuştu bu kombo esnasında

Aklıma gelenler bunlar, her oyunda aynı şeyleri üst üste yaşıyorum, çok uzun süredir bu hatayla uğraşıyorum oyun oynanmaz bir hal alıyor, yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar.

Edit: 1-2 oyunu bu şekilde oynadıktan sonra bilgisayar düzeliyor ama o ilk oynadığım oyunlar hep lose bu sıkıntı yüzünden. Bu sorun birçok oyunda da geçerli sanırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the unseen blade -- 9 Kasım 2017; 0:29:35 >

• Bende laptop kullanıyorum her şey en yüksekte 250-300 dolaylarında fps alıyordum. Son 1 haftadır 4 oyunda bir denk geliyor.. Uzun süreli olmasa da 2 saniye kadar sürüyor sesler arkadan gelmeye devam ediyor. Şahsen daha çok drop şeklinde yaşıyorum soğutucu da kullanıyorum pek ısınma sorunu yaşamıyorum.. Ama dediğim gibi son 1 haftadır başıma geldiğinin altını tekrar çiziyorum.
  • IsmailHur kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunu çözebildin mi acaba? Hala aynı sorunu alıyorum, bulamadım şu lanet sorunun çözümünü.
  • the unseen blade kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam pek üzerine düşmedim bende o kadar şiddetli olmuyor. Sanki anlık delay gibi gerçekleşiyor ama o anda fps 01 e düşüyor. Artık her oyun istisnasız 2 kere oluyor lakin 1 saniyelik bir an bakalım umutlarımız diğer patche..Bu sorunu yaşayan arkadaşlarım da var. Onlarda delay sanıyordu en başta fps 01 düşüyor bir anda...
  • güncel
  • Ben ekran karti surucusunu guncelleyerek duzeltmistim bu sorunu.Eger laptop kullaniyorsan sogutucu almani oneriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikey senkronizasyonu açarak stabiliteyi artırabilirsiniz

• Sorun hala devam etmekte

• Güncel

• güncel
  • güncel bende de aynı sorun var bu kadar oyuncusu olan bir oyun patch çıkarmadan bunları denemiyor mu arkadaşım
  • Oyunu kaldırıp komple silip tekrardan kurun bende aynı sorunu yasadım yenıden indirip kurunca duzeldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extreme -- 28 Kasım 2017; 13:56:42 >
  • güncel hatta bende oyun tamamen donuyor. Onca oyun oyunu saatlerce oynuyorum tık demeyen pc lolde 180 fps alıyorken birden donuyor ses de donuyor.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.