Şimdi Ara

Oyun almak için beklemeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz arandım , ana konuya da yazdım ancak cevap alamadım bir de böyle sormak istedim.

ps4 ümde Bf4, nba ve fifa var. 1 senedir sıkıldım bunlardan kardeşim oynadığı için de tutuyorum elimde. Gta ve ya driveclub için bekle mi dersiniz , yoksa şu an kesin al dediğiniz bir oyun var mı ? The Last Of Us var aklımda hiç oynamadığım bir oyun onu düşünüyorum şimdilik.

• last of us güzel bir oyun gerçekten ama çok uzun sürmez.Oyunu bir ya da maksimum 2 kere bitirdikten sonra sıkar.Vereceğin parada çok fazla ps4 de.O yüzden bekle özellikle driveclub ve the crew için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

last of us güzel bir oyun gerçekten ama çok uzun sürmez.Oyunu bir ya da maksimum 2 kere bitirdikten sonra sıkar.Vereceğin parada çok fazla ps4 de.O yüzden bekle özellikle driveclub ve the crew için.

sua n ps4de en kaliteli ve en ucuz oyun last of us eger butcesi yoksa kardeslik seklinde veya takasla almasi iyi olur bence
  • last of us ı alsam kendim daha sonra takas yaparım diye düşünüyordum. DLC falan deniyor onu da tam anlayamadım zaten.
  • dlc oyunun ana hikayesine ek yeni birkaç görev.Ama dediğim gibi çok fazla oyalamaz yani.Oyun gerçekten çok iyi hikayesi ve işlenişi oynarken vay be dedim kaç kez duygulandım vs ama 2. sefer açıp oynamadım yani bitti gitti.Karar sizin tabi.
  • TPS... yani Last of Us, Infamous, Tomb Raider, Watch Dogs tarzında bir oyun alın.

FPS oyunlar bi süre sonra sıkabiliyor. bu yüzden TPS tarzında oyunlarınız da olmalı.
  • Watch Dogs multisiyle sizi bahsettiğiniz oyunların çıkışına kadar oyalar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.