Şimdi Ara

oynuYORUM: Trials Evolution

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
11.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Becerinin, sabırla sınandığı azgın pistlere hoş geldiniz!

• Dedim dedim inanmadınız :D
  • dirt showdown dan bi sıcağı sıcağına bekliyoruz erdinç abi
  • "montajlayıp montajlayıp koymuşsunuz.." what Talha said.. :D
  • Video harika olmus ellerinize saglik...
  • Şikeleri kanıtlayamazsın bu ülkede Talha :D
  • Oyun ateş ediyo.
  • Dolu dolu bir inceleme olmuş, hakkını fazlasıyla vermişsiniz, teşekkürler.

Oyun ise her yönüyle kendine hayran bıraktı. Yakın sürede PC'ye çıkmazsa Ağustos sonu gibi yine bir Xbox360 macerasına kadar beklemek durumunda kalacağım, yapacak birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 3 Mayıs 2012; 23:47:33 >
  • 13.kez refreş attım sayfaya ve daha 2.dakkayı bile geçemedim..sürekli takılıyo çok kaliteli bir video oynatıcımız var gerçekten..bu zamana kadar hiç olmadı,eleştirmedimde ancak şimdi laf söyleyenleri daha iyi anlıyorum..
  • video çok iyi , oyunun pc versiyonu da olaydı...
  • ne makara adamlarsınız yahu :D
  • Abi mükemmel olmuş baya güldüm her zaman böyle bekliyoruz.
  • pc :( tam steam de 4 lü paket halde satılacak bi oyun
  • PSN'e çıkacak mı acaba? Çıkmayacaksa XBox alacağım ve ciddiyim. İzlerken bile acayip eğlendim.
  • Harika bir inceleme olmuş oyunda zaten harika , yalnız şu sizin esprili anlatışınız yokmu ona bayılıyorum, sonda süper olmuş :)
  • OHAA of of of oyun cok güzel :( . xbox ım var ama pc ye cıksın istiyorum . 6 aydır xbox powerına basmadım. İnşallah pc ye cıkar er yada geç :/
  • keske PS3de de olsaydı tereddut etmeden alırdım

bunu mutlaka izleyin

http://www.youtube.com/watch?v=qDzzqLJqLjg&feature=player_embedded
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

OHAA of of of oyun cok güzel :( . xbox ım var ama pc ye cıksın istiyorum . 6 aydır xbox powerına basmadım. İnşallah pc ye cıkar er yada geç :/

Xbox'ı var ama PC'ye çıksın istiyor. Enayi olmaya gerek yok. Git Xbox'ın da paşa paşa oyna genç adam.
  • Erdinç ve diğerleri biraz acemi daha öğrenmesi gereken çok şey var fazla gaz veriyorlar motora. Ben bölümleri 0 faul yapmadan geçiyorum neredeyse ama extreme bölümlerini bitirmiş biri olarak ebem ağladı diyebilirim.
  • İnceleme çok güzel , oyun da çok güzel fiyatıda çok az alınmalı bir oyun bence.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.