Şimdi Ara

Outlookta işten ayrılan arkadaşamın maillerini nasıl kaydetmeliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar outlook hakkında sormak istediğim birşey var. Ben amacımı anlatacağım, eğer bilen varsa şöyle yapsan daha iyi olur diyebileceğiniz fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Özel bir şirkette çalışıyorum. Mimar arkadaşlardan biri işten ayrılıyor. Onun yerine ben bakacağım. Onun maillerine erişebilmem gerekiyor. Kendi maillerim de var. Ne yapabilirim? Düzenli bir şekilde şu tarihte şu iş için kime mail atmış kimle iletişime geçmiş sorusunun cevabını alabilmem gerekiyor. Gönderilen kişiye göre, konuya göre, tarihe göre arama yapabilmem gerekiyor. Hatta mailin içeriğine göre.

• koskoca donanımhaber ahalisinde bir tane cevap veren olmamış. helal olsun

• İsyerinizdeki sistemi tam olarak bilemiyorum.
    Ama işten ayrılan arkadaşınızın hesabını, ikinci hesap olarak ekleyemiyor musunuz ? İhtiyaç oldukça geçiş yaparsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

İsyerinizdeki sistemi tam olarak bilemiyorum.
    Ama işten ayrılan arkadaşınızın hesabını, ikinci hesap olarak ekleyemiyor musunuz ? İhtiyaç oldukça geçiş yaparsınız.

onun maili ekleyebilir miyim bilmiyorum hiç. kendi mailim açık çünkü outlookta

• quote:

Orijinalden alıntı: canskru

onun maili ekleyebilir miyim bilmiyorum hiç. kendi mailim açık çünkü outlookta

Alıntıları Göster

Burada ikinci hesap ekleme işlemleri anlatılmış. Bilgi teknolojileri vb. gibi bir birim varsa şirketinizde onlarda yardmcı olabilirler.

https://digitalreport.com.tr/outlookta-birden-fazla-hesap-yonetme-nasil-yapilir-rehber-26565//

Bu linkte de iki hesap kullanma ile ilgili bazı bilgiler mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 16 Temmuz 2021; 13:22:54 >

• teşekkürler cevaplarınız için arkadaşlar.

• Rica ederim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.