Şimdi Ara

Outlast 2 (2017) [ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
6
Favori
19.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RE 7 bu oyunu havada karada uzay da aklınıza gelebilecek tüm kategorilerde tokatlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almaya değer mi arkadaşlar. Bazıları ilk oyun kadar korkunç değil diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroTrumpSimulator2

Almaya değer mi arkadaşlar. Bazıları ilk oyun kadar korkunç değil diyor.

genel sanı ilk oyun kadar güzel olmadığı ,insanlar açık alanları pek sevmemiş , 1'de ki gibi kapalı alanlarda ki korkuyu istiyorlar.Ama piyasada adam akıllı kaç korku oyunu var ki eğer seviyorsan türü fiyatı da çok iyi zaten al gitsin
  • hikaye güzel, atmosfer güzel ama oyun dinamikleri tam olmamış günde 1 saat şeklinde oynayın takıdığınız yerde youtubedan video filan izleyin yoksa sıkabilir
    ilk oyuna 9 verirsem bu oyunda 8 lik olur 10 üzerinden kaliteli bir yapım oyun dinamikleri tam olmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 23 Mayıs 2017; 16:52:35 >
  • Oyunu oynayan ve bitirenlere bir sorum var

Bu kız kimden hamile kaldı bu kadar kısa bir sürede?
    oyunun sanırsam ortalarındayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ Ten -- 25 Mayıs 2017; 0:21:38 >
  • Oyun sacma degil tabi fakat bildiginiz temple run olmus, ben boyle oyunlari sevmiyorum sevemiyorum.

Bazi vasifsizlar yilin oyunu re7 ile karsilastirmis alakasi bile olamaz, elestirmenin sekli bu olamaz.

Ben yapim geregi biraz saklanayim dusman beni gormesin gorunce savasayim tarzını sevdiğim icin bana gore olmadigini anladim oyunun fiyatida gayet uygundu.

Tsk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye her oyunu başka oyunlarla karşılaştırırlar anlamam. Bence oyun ilkinden fersah fersah daha iyi olmuş. Başından sonuna kadar her anı gerilim ve heyecan doluydu. İnanılmaz sürükleyici, atmosfer mükemmel. Ses kalitesi ve müzikler çok iyiydi. Son zamanlarda eli yüzü düzgün oyun çıkmıyor özellikle bu türde çok iyi geldi.
  • Oyun bitti. 1 inci oyundan çok çok daha iyiydi bence. Oyunun geneli gerilim, okul bölümleri ise resmen korku olmuş. Bence adamlar gerilim, korku oyunda şuan lider durumdalar.

Grafikleri aynı şekilde çok beğendim, atmosfer ve sunum çok güzel olmuş. Hikaye kesinlikle çok başarılı ama açık olan noktalar var. Açıkcası çok çok beğendiğimi belirmek istiyorum.

Dip not : oyunda cinsellik ve çocuk istismarı bariz var. Rahatsız olabilecekler ona göre oynasın.

Şahsi puanım temiz 85-90 arası olur.

Helal olsun adamlara.

• Bu insan oyunu degil ilk 40 dakikada kafayi yedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Hredius

Bu insan oyunu degil ilk 40 dakikada kafayi yedim

• İlk oyun ile senaryo bakimindan bir baglantisi var mi. İkinci oyunu ciktiginda almistim fakat oynama firsatim olmadi. Tr yama geldiginde aradan cikarayim

• quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

İlk oyun ile senaryo bakimindan bir baglantisi var mi. İkinci oyunu ciktiginda almistim fakat oynama firsatim olmadi. Tr yama geldiginde aradan cikarayim

tamamiyle farklı senaryo hocam
  • Normal modda oynamama rağmen nerdeyse aklımı kaybediyordum Oyun ipuçları vermediğinden ve açık alanda olduğından sizin nereye gideceğinizi bulmanız gerekiyor ve bu da insanı neyle karsılaşacagınıızı bilmediğinden geriyor.

• İlk oyuna göre , beni çok çok korkuttu , özellikle geceleri , kulaklık takarak ve son ses oynadımki tam hissi alayım. Okul kısımları korkunun dibiydi , yerimden zıpladığım oldu , senaryo ve hikayesi çok iyidi , müziklerde aynı şekilde güzeldi.Kayıt noktalarıda gayet yerinde öyle abartılacak kadar değil. Ben eksik yanını görmedim , İ5 4200U işlemci 8 GB Ram , gt740M li notebookta oynadım bunuda belirteyim.
  • İlk oyunu üç arkadaş iki günde bitirmiştik ve baya eğlenmiştik.Durum böyle olunca ikinci oyun içinde toplanıp birlikte oynama kararı aldık fakat 2 saat sonunda sıkılıp bıraktık.Oyunun hikayesini merak ettiğim için dört gün önce tekrar başladım.

Birçok kişinin dediği gibi açık alanlar kovalamaca(gerilim) üzerine , kapalı alanlar ise (okul) korku üzerine olmuş ve ikisini de başarmışlar.Aralıksız oynadığım süre içinde ikinci defa okula denk geldiğimde ara vermek zorunda kalıyordum.(Bunaltıyor )

İkinci oyunun sıkıntılarından birisi karakterler.İlk oyunda kötü karakterlerin daha baskın olduğunu düşünüyorum.Sürekli bizi rahatsız ediyorlardı ve hikayenin içine çok güzel oturtulmuşlardı.İkinci oyunda ise bunu göremedim.

Oyun , sadece hikaye olarak ilk oyundan kötü olmuş onun dışında korku ve gerilimi gayet yerindeydi.

Bu arada ikinci oyunun hikayesini merak edenler " Jonestown katliamını" inceleyebilirler.

• Şu lanet baltalı karıdan ileri gidemiyorum ya
  • re7 den daha korkunç bu oyun sürekli jumpscare yiyecekmiyim diye sağa sola bakıyorsunuz. okul bölümünde çok tırstım özellikle. re7 bu oyundan daha korkunç diyenler kendini kandırmasın.

• şu oyuna adam akıllı bir türkçe yama yapan çıkmadı dimi?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    U-crew'in yaptığı var. Bende kurulu fakat oynama fırsatım olmadı. Savunmasız, sürekli kaç tarzı korku oyunları itici geliyor.
  • saol hocam. ucrew'inkini kurayım bari.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.