Şimdi Ara

Outlander (2014) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
5
Favori
10.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene ne kadar güzel diziler çıktı böyle arkadaş.. Hangi birini takip edeceğimi şaşırdım.
  • Yzleyen var my ?.
  • İzleyen var mı ?.
  • Malum yerlerde dizinin kaliteli sürümünü bulabilen var mı?...Kickass'de yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaddeth

Malum yerlerde dizinin kaliteli sürümünü bulabilen var mı?...Kickass'de yok..

Online dizi sitelerindeki görüntü fena değil gibi, başlayacaktım da vazgeçtim sonra bikaç yorum görmeden başlamam
  • Ben izledim, ilginç gizemli bir konusu var. İlk bölümü olmasından olsa gerek konunun giriş evresi biraz ağırdı ama gelişme bölümü iyiydi baya.

Muhtemelen takip ederim bu diziyi, ilk sezonun 16 bölümden oluşmasıda ayrı güzel..

Henüz 720p si yok sanırım
  • arkadaşlar 2.bölüm oynadı ama hiç bi yerde neden yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: klasikuser

arkadaşlar 2.bölüm oynadı ama hiç bi yerde neden yok..

2.Bölüm 17 sinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

quote:

2.Bölüm 17 sinde

teşekkür ederim...ayrıca neden o kadar ara verdiler acaba ve ben diziyi çok beğendim..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

quote:

2.Bölüm 17 sinde

teşekkür ederim...ayrıca neden o kadar ara verdiler acaba ve ben diziyi çok beğendim..

İlk bölüm 1-2 hafta erken düşmüştü sanırım. Asıl 1.Bölüm 10 unda çıktı. Bu yüzden erken izleyenler fazladan 1 hafta bekledi. Diziyi bende beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 12 Ağustos 2014; 19:01:13 >
  • Dizi 2.sezon onayını aldı.
  • Bende ilk bölümü izledim ve diziyi begenedim basroldeki hatunuda begendim bu tur diziler kaliteli ise izlerim ayrıca ingiliz aksanı ne kadar guzel yaw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi gerçekten güzel. Biraz araştırdım ve kısaca kraliçe I. Elizabeth'ten sonra tahta ona en yakın sayılabilecek II.James geçiyor. Ama bir süre sonra parlemento James'i katı katolik kurallarından dolayı tahttan indirip yerine kızı II. Mary'nin kocası Alman Hanover hanedanından William Orange'i getiriyor(protestan). Ancak bundan sonra isyanlar başlıyor. İlki 15 yıl sürüp bastırılıyor. İkincisi de II. James'in torunu Charles Edward Stuart'ın İngiltere-Fransa savaşından yararlanarak kendisine irlanda ve iskoçyadan destek bularak tekrar krallığı ele geçirmeye çalışmasıyla başlıyor. Ama ne yazıkki bir iki zafer kazansa da sonunda Culloden Savaşında(1746) yenilip ülkeden kaçıyor ve fransaya sığınıyor. Tabiki bu durumdan en zararlı çıkanlar irlandalılar ve iskoçlar oluyor. O yıllardan sonra bu isyanın çilesini hep çekiyorlar. İsyanın adı ise James'in latince versiyonu olan Jacobus'tan gelen Jacobite isyanı. Film de tahmin edebileceğiniz gibi bu dönemlerde geçiyor(1745).

• Pilot bölüm fena değildi, hikayeye giriş açısından yeterliydi, yavaş anlatımından çok fazla rahatsız olmamıştım.
    Ama 2. bölüm itibariyle dizinin ciddi tempo sorunu olduğunu düşünüyorum, bölümü zor bitirdim diyebilirim.
    Tamam Starz ciddi yatırım yapmış diziye ama sadece görselliğe yüklenmişler, harika iskoç atmosferi ve müzikleri de bir yere kadar, ilgi çekici ve merak unsuru yaratacak bir anlatım yoktu şu ana kadar. Aslında gayet ilgi çekici bir konusu var dizinin ama böyle giderse bırakabilirim açıkçası...
  • Ben daha izlemedim. Ama denilene göre iyiymiş. Bi ara bulup izliyim bari.
  • 1x3'ü şimdi izledim, dizi ortalama açıkcası. 10 üzerinden 7 bana göre.

iMDB ortalaması 8.9 (4116 kişi oy kullanmış.)

http://www.imdb.com/title/tt3006802/

@Jaddeth,

720p mi kaliteden kastın? 720p indiriyorum ben, ve kat.ph'de 720p var,https://kickass.to/outlander-tv36202/
    Olmadı Zamunda.'da da var, oraya HD biraz geç yükleniyor ama olsun (geç dediğim gün içersinde yükleniyor yine.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 24 Ağustos 2014; 18:11:21 >

• Çıkan üç bölümü izledim. Konusu bayağı hoşuma gitti. Özellikle üçüncü bölümü daha çok sevdim. Umarım ilerleyen bölümlerde çıkışını sürdürür. Başından beri takip ettiğim ender dizilerden olacak. Sanırım bekleyemeyip kitabını alacağım haftaya.

• Hala izlemeyen varsa başlasın bence

• Önlerden.. Daha başlamadım ama hayırlısı.

Bu mesajı kiralayıp kendi yorumunu yazdırmak isteyenler pm ile iletişime geçiniz.

• Takip.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.