Şimdi Ara

OTTO zen*th-Avcılar ik*zler servisinde art niyet için sökülen ecu işlemcisi ve diğer parçalar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
9
Favori
50.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkizler oto önder abi aslında çok iyi bir insandır mazda mı kaza sonrası kendisine bıraktım ekstra aracın yanını boyattım her aradığımda bana yardımcı olan birisi aslında bi anlaşmazlık mı oldu acaba ?
  • Önder abiyle konuştum cevap verip size ileteceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KöfteSuyu -- 22 Haziran 2018; 22:2:26 >
  • İnşallah arabanın sağına soluna zarar vermez. Kötü niyetliyse her şeyi yapabilir. En basitinden motor kapağından içeri ıvız zıvır atsa haberiniz olmaz. Yanlış yapmışsınız. O an polisi arayıp aracınızı alacaktınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sönmeyen Arıza Lambası. -- 22 Haziran 2018; 22:16:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sönmeyen Arıza Lambası.

İnşallah arabanın sağına soluna zarar vermez. Kötü niyetliyse her şeyi yapabilir. En basitinden motor kapağından içeri ıvız zıvır atsa haberiniz olmaz. Yanlış yapmışsınız. O an polisi arayıp aracınızı alacaktınız.
    Katılıyorum araç elindeyse hala zarar verebilir

• Memlekette adalet yok maalesef,bunun gibi it-kopek çok var güzel vatanimda elimde olsa bunların tamamını sınır dışı Edip s...ederim

• Arkadaşlar ben şirket yetkilisi ile görüştüm. Durumu üşenmeden izah etti kendisi şöyle ki,

Nissan Almerası olan bu arkadaşın aracı 1 haftadır Fatih sanayi sitesinde tamircide yapılamıyormuş.! Bu arada 3 tamircide sensör , beyinci, motorcu arasında mekik dokuyup 620 Lira parça parası harcamış. Haliyle kızmış sinirlenmiş ve İnternetten ulaşıp çekiciyle aracı ikizler oto servise haber vererek çektirmişler.
    1 gün içinde fiyat vermek suretiyle Marş motoru ve beyin tamiri için 980 TL fatura çıkmış.! Ön takım ve Frenler için verilen 1600 lira teklif içinse sonrasında yaptıracağını söylemiş.
    Aracın çalışır duruma gelmesinden sonra problemler başlamış,eniştesi aramış,internet sitelerinde karalama kampanyaları ve polis eşliğinde şirketin kapısınada gelmişler. Bence olaylardan sonra iki taraf arasında anlaşma sağlayıp arabayı almalısın. Kızacağın kişiler bence sanayide sana yanlış parça aldıran tamirciler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KöfteSuyu -- 22 Haziran 2018; 22:33:14 >

• test sürüşüne çıkmaya çalış dışarı çıkınca kaç git

• quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

Arkadaşlar ben şirket yetkilisi ile görüştüm. Durumu üşenmeden izah etti kendisi şöyle ki,

Nissan Almerası olan bu arkadaşın aracı 1 haftadır Fatih sanayi sitesinde tamircide yapılamıyormuş.! Bu arada 3 tamircide sensör , beyinci, motorcu arasında mekik dokuyup 620 Lira parça parası harcamış. Haliyle kızmış sinirlenmiş ve İnternetten ulaşıp çekiciyle aracı ikizler oto servise haber vererek çektirmişler.
    1 gün içinde fiyat vermek suretiyle Marş motoru ve beyin tamiri için 980 TL fatura çıkmış.! Ön takım ve Frenler için verilen 1600 lira teklif içinse sonrasında yaptıracağını söylemiş.
    Aracın çalışır duruma gelmesinden sonra problemler başlamış,eniştesi aramış,internet sitelerinde karalama kampanyaları ve polis eşliğinde şirketin kapısınada gelmişler. Bence olaylardan sonra iki taraf arasında anlaşma sağlayıp arabayı almalısın. Kızacağın kişiler bence sanayide sana yanlış parça aldıran tamirciler olabilir.
    Kesin öyledir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

Kesin öyledir.

Alıntıları Göster
    iki tarafıda dinleyip yorum yapmak daha mantıklı öyle hemen yargılamamak lazım..
  • Iki tarafdan biri ya yalan soyluyor yada karsilikli yalan soyluyorlar iki tarafda hatali

• quote:

iki tarafıda dinleyip yorum yapmak daha mantıklı öyle hemen yargılamamak lazım..

Alıntıları Göster
    Juke varken servisin 3000 tl istediği şeylere özelde meşhur bir ağbe 2500 tl den aşağı olmaz diye gönderdiler.

• quote:

Arkadaşlar ben şirket yetkilisi ile görüştüm. Durumu üşenmeden izah etti kendisi şöyle ki,

iyide o kişinin yalanını buraya yazacağına gidip hangi sanayide dolaşmışım diye sorsaydın ya..öyle birşey yok..olay bahsedildiği gibi araç çekiciyle sadece onlara verildi..200 tl marş yapacağını söyledi ilgili şahıs ki adı ö**** sende onun bilmem neyisin ..gidip ikitelli sanayideki altın dinamodan 90 liraya selenoidi değiştirmiş bana 280 tl fiyat çıkarmış..beyin tamir için 400 tl istemiş yapılan birşey ortada yok..birde sor bakalım her işlem için benden onay almış mı? karalama yapıyorsam eğer çıkarsın altın dinamo faturasını değişen parçaların listesini ; çıkarsın tamir ettiğini söylediği beyincini faturasını ve değişen parçaların listesini vede bana 620 tl parça sattığını iddia ettiği fatih sanayisindeki satıcıları listesini hodri meydan

ha polis olayı doğru kendisi fatura isteyen müşterisine hakaret edip tehdit savurduğu darp etmekle ve aracımı gasp edip günlük otopark ücreti alacağını söylediği için mahkemelik olmuştur bugün polis eşliğinde avcılardeki mekanına gittim

dipnot: 280 tl marş mevzusunda arkadaş 150 lira artı işçilik alıyormuş 300 tl genel işçiliğin yanında.. en başında öyle bir ifade veya anlaşma yapmışmıyız yoksa arıza tespiti 100 tl işçilik 300+parça ücreti mi demiş diyede bir sor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 31 Temmuz 2018; 21:48:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

iyide o kişinin yalanını buraya yazacağına gidip hangi sanayide dolaşmışım diye sorsaydın ya..öyle birşey yok..olay bahsedildiği gibi araç çekiciyle sadece onlara verildi..200 tl marş yapacağını söyledi ilgili şahıs ki adı ö**** sende onun bilmem neyisin ..gidip ikitelli sanayideki altın dinamodan 90 liraya selenoidi değiştirmiş bana 280 tl fiyat çıkarmış..beyin tamir için 400 tl istemiş yapılan birşey ortada yok..birde sor bakalım her işlem için benden onay almış mı? karalama yapıyorsam eğer çıkarsın altın dinamo faturasını değişen parçaların listesini ; çıkarsın tamir ettiğini söylediği beyincini faturasını ve değişen parçaların listesini vede bana 620 tl parça sattığını iddia ettiği fatih sanayisindeki satıcıları listesini hodri meydan

ha polis olayı doğru kendisi fatura isteyen müşterisine hakaret edip tehdit savurduğu darp etmekle ve aracımı gasp edip günlük otopark ücreti alacağını söylediği için mahkemelik olmuştur bugün polis eşliğinde avcılardeki mekanına gittim

dipnot: 280 tl marş mevzusunda arkadaş 150 lira artı işçilik alıyormuş 300 tl genel işçiliğin yanında.. en başında öyle bir ifade veya anlaşma yapmışmıyız yoksa arıza tespiti 100 tl işçilik 300+parça ücreti mi demiş diyede bir sor

Alıntıları Göster
    Ben sadece aracı ve yardımcı olmaya çalışıyorum sana, kimsenin bilmem nesi değilim iki tarafıda dinleyerek yorum yapılsın forumda.. Peki çekici aracı sizin kapının önünden mi aldı yoksa sanayiiden mi aldı? Eğer yardımcı olacaksa bende avcilardayım beraber gidip düzgün bi şekilde konuşalım olayı çözdürelim. Bu arada enişteniz anlatmış sanayiide para harcadığınızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KöfteSuyu -- 22 Haziran 2018; 22:56:16 >

• quote:

Ben sadece aracı ve yardımcı olmaya çalışıyorum sana, kimsenin bilmem nesi değilim iki tarafıda dinleyerek yorum yapılsın forumda.. Peki çekici aracı sizin kapının önünden mi aldı yoksa sanayiiden mi aldı? Eğer yardımcı olacaksa bende avcilardayım beraber gidip düzgün bi şekilde konuşalım olayı çözdürelim. Bu arada enişteniz anlatmış sanayiide para harcadığınızı.

Alıntıları Göster
    kapıdan aldı telefonunu verebilirim arayacaksan.Bu arkadaş çat** telefonda düzgün konuşmayı beceremeyen bir tip önce konuşmayı öğrensin sonra onla muhatap olurum..eniştem ona dediği tek şey bizde bu işin içindeyiz ve senin faturan giydirilmiş..onada aynı saygısız üslüpla konuştu ki onun verdiği yanıt sen ister holding ol ister esnaf ol bu tarzınla seni orada tutana yazıklar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 31 Temmuz 2018; 21:50:10 >

• quote:

kapıdan aldı telefonunu verebilirim arayacaksan.Bu arkadaş çat** telefonda düzgün konuşmayı beceremeyen bir tip önce konuşmayı öğrensin sonra onla muhatap olurum..eniştem ona dediği tek şey bizde bu işin içindeyiz ve senin faturan giydirilmiş..onada aynı saygısız üslüpla konuştu ki onun verdiği yanıt sen ister holding ol ister esnaf ol bu tarzınla seni orada tutana yazıklar olsun

Alıntıları Göster
    peki şu şu yapılacak dediklerinde sen onay verdin mi ?
  • quote:

peki şu şu yapılacak dediklerinde sen onay verdin mi ?

Alıntıları Göster
    bana sormadı ki sadece 200 tl marş dedi ok dedim..3 gün sonra 980 tl fatura çıkarmış
  • Patlamis misirimi colami aldim geldim , umarim filmin sonunda magdur taraf usenmezde mahkeme vs ile arti olarak fatura kesmedigi icin saglam cezalar alir .

Eniste vs esnafin tam konusma metinlerini alabilirmiyim ?

• quote:

ayrıntılı olarak bahsedermisin esnaf ve sanatkarlar odası mı ne??

Alıntıları Göster
    benim arkadaşın başına geldi tamircisi aracın tamiri için il dışına göndermişti gelince araç tamir edilmediğini tamircisi görüyor 4000 tl civarı parayı geri aldılar

• quote:

bana sormadı ki sadece 200 tl marş dedi ok dedim..3 gün sonra 980 tl fatura çıkarmış

Alıntıları Göster
    Enişteniz ile bir konuşun bakalım bi yerde çünkü bi hata var
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardLoveBaby

Patlamis misirimi colami aldim geldim , umarim filmin sonunda magdur taraf usenmezde mahkeme vs ile arti olarak fatura kesmedigi icin saglam cezalar alir .

Eniste vs esnafin tam konusma metinlerini alabilirmiyim ?
    alabilirsin
    slm aleykümle başladı
    ben x aracın sahibinin eniştesiyim dedi
    o başladı birşeyler mırıldanmaya ki kendisi onu dinlemedi..tam konuşacak ken önder şakamısın gibi bir ifadeler edip ona söz vermedi..sonra enişte dedi ki sen şakasın şu an karşındaki kişiyi dinlemiyorsun..o yine bana dediği gibi ne artisleniyorsun gelip kabadayılık mı yapıyorsun dediki enişte senle adam gibi konuşmaya çalışıyorum dedi..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.