Şimdi Ara

Otopark'ta Menfaat devri başladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
4
Favori
7.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle konunun silinmemesini gerekiyorsa uygun yere taşınmasını rica ediyorum.

Birçok kişi otopark takipçisi forumda'da.. Ben yaklaşık 3,5 Senedir takip ediyorum.Geçen seneye kadar fan'ları gibi hastalarıydım.Geçen sene Limoni son muhip'in and tarafından gönderilmesi dolayısı ile ise iyice soğudum ve artık benim için Sıradan diğer kanal'lardan farkı kalmadı.

Murat olayında And haklı diye düşündüm.Ama artık muhip olayında işin rengi anlaşıldı.And Kurumsallık olayına kendi çıkarları için herşeyi yapabileceğini gösterdi.Bundan sonra yine takip edeceğim ama Sadece S.k için..

Artık acımasızca eleştiriler yapacağım.Forum'larıda karışmış herkes artık diğer kanallardan farkınız yok diyor.And yanlış bir yola giriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 23 Mart 2016; 0:29:22 >

• Tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boşver sorvivoru takip et daha eğlenceli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer olayları bilmem ama test aracı alabilmek için azıcık kurumsallık gerekiyor onun için mecbur kaldılar eskisi kadar acımasız eleştiri yapamazlar belki ama yinede arabanın her ayrıntısına girip anlatmaları benim hoşuma gidiyor 1 saatlik testleri dahi var vaktim olduğu sürece sıkılmadan izlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

boşver sorvivoru takip et daha eğlenceli

Ouvv izlememmiKaçırmam babam annem çekirdek çitleyerek izliyoruz benide alıştırdılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 23 Mart 2016; 0:51:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Ouvv izlememmiKaçırmam babam annem çekirdek çitleyerek izliyoruz benide alıştırdılar

morgül dururken eda yı kaybetmişizsenin bahsettiğin konuya bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yav murat ile ne yaşandı ben onu çok merak ediyorum şimdi de muhip'mi ayrılmış
  • Otopark kalitesinde ve bu kadar güvenilir başka bir site yok bu bir gerçek. Muhip biraz soğuk birisiydi diğerleri daha sıcakkanlı. Bu işe kimlerin ne kadar emek verdiği videolardan belli oluyor zaten ayrıca merak ederim Boğaziçi İnşaat mezunuyken hobi olarak girdiğiniz bir iş size bu işten para kazandıracak dereceye geldiyse ve sizin elinizde de bu imkan varsa neden bundan kar sağlamayacaksınız ?

Kurumsallaştıktan sonra yaptığı testlerde para, doğru bilgi ve samimiyetin önüne geçerse o zaman bunu söyleyebilirsin ama ara ara sitelerine göz attığım, boş vaktimde neredeyse bütün testlerini izlediğim And'lı OtoPark.com'un böyle bir hataya düşmeyeceğine inanıyorum.

• bu ne ln dizi gibi o onu şeyetmiş o ondan gitmiş .

• quote:

quote:

quote:

morgül dururken eda yı kaybetmişizsenin bahsettiğin konuya bak

Hiç sorma abi yaaEdaaa için izliyordum ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 5-6 aydir takip etmiyorum. Anlamadim ama ne olmus, kim kimi yollamis. Kisa bi ozet gecicek var mi detaylariyla ?

• pspfreak P kullanıcısına yanıt
    And muhip'i ekipten çıkardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dedikodu kazanına döndürdünüz iyice şu forumu...
    şikayeti gönderdim gereken yapılır umarım,cılkı çıktı artık,özel şahıslar hakkında konu neden açılır mantıklı 1 tane açıklaması varmı şu işin ya?
  • Çoğuna babası bile araç vermezken neyin tartışması bu anlam veremiyorum. Herhalde kurumsal olacaklar ve bunun içinde uğraşıyorlar.

• O ekipte sinan ve And kalsa bile yine izlenir. Zaten ben ikisi icin izliyorum

Yanlayip kufur eden arkadas geldiginden beri sanirim kendisi unal turan veya harun tastan gillerden sogudum ben de

• And nedir ya. Şu saçını saçma sapan yapan adam mı? Gerçi isminde bile hayır yok.

• Buğra denilen adamı yollamaları gerekiyor.Adam fırlama gibi geçinmeye çalışıyor ve samimiyetini bozuyor kanalın.

• And ne kafası yaşıyor abiya muhip valla çok iyidi esprileriyle,muhabbetiyle iyidi.Neye dayanarak böyle bir şey yaptılar anlamadım.
    Ayrıca çoğu testleri de kaldırmışlar.
    En iyi kanal yine otomobil dünyam
     Otopark'ta Menfaat devri başladı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daydreamer55 -- 23 Mart 2016; 19:27:06 >
  • bence çok doğru bir karar vermiş. bende muhibi çok seviyorum ama gitmesi doğru karar. Andın yazıda anlatmak istediği kurumsal kimlik senin anladığın gibi kötü bir şey değil. kanal 90 bin aboneye gelmş ve daha fazla büyümek istiyorlarsa bunlar doğru kararlar.

ekleme:http://www.otopark.com/2016/03/silinen-videolar-ve-kadrodaki-degisimler/ bahsedilen yazı da budur. okumanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmg02 -- 23 Mart 2016; 2:08:44 >
  • quote:

And muhip'i ekipten çıkardı.

neden çıkardı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.