Şimdi Ara

Otomobil Severler Sohbet Konusu. (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.011
Cevap
49
Favori
127.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bakalım hocam duruma göre

Çevreden satabileceğim 2-3 kişi var ama bekliyorum şimdilik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Hayırlısı olsun. Tam şehiriçi arabası ama o arka koltuk ile cam mesafesi bende fobi yaratıyor.
    Teşekkür ederim, aynen öyle

Her yere kolayca girip çıkmanın, her deliğe park etmenin tadı başkaymış

Yüksek tavan sayesinde o kadar boğucu değil ama tabi segmenti ötürü dar bi arka tarafı var, cam da tasarıma kurban edilmiş. Ama ön taraf çok ferah.

•  Otomobil Severler Sohbet Konusu.
  • Daha ne kadar yaratıcılığı zorlayacağız bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabayı yıkarken süpürge nin sapı çarptı komple boyalı 4 değişen var bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 7 Ağustos 2019; 23:4:15 >
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    Epey popüler bi konuydu bu otomobil genelde, çok dalgası geçildi

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın, ama yerinizde olsam (egeayı satma niyetiniz varsa) hemen egeayı ilana koyarım şu anda piyasa inanılmaz hareketli bayrama kadarda yani önümüzdeki günlerde bu hareket devam edecek satılmaz diye (fiyat biraz yüksek) ilana koyduğumuz oda arkadaşımın ilanına bile 1 günde 4-5 telefon geldi fiyatta hiç esnemediği için uzak durdular azıcık esnese araba 1 günde satılacaktsatılacaktı yani.
    Bu arada şimdiye kadar sattığım otomobiller için bir tek 2004 corsa 1.0 (lpg li cc li)için keşke satmasaydım demişimdir bu kadar az yakan bir araç olamaz,

Alıntıları Göster
    Benim küçük hacimli benzinli aracım da baya az yakıyor, 2 litre ortalama görmüşlüğüm var.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Benim küçük hacimli benzinli aracım da baya az yakıyor, 2 litre ortalama görmüşlüğüm var.

Alıntıları Göster
    Yapıştır lpg yi

• quote:

Eskişehir tahminimden iyi çıktı, çok herekeli bir şehir. Burada çarşı yok, her yer çarşı. Düzenli, neşeli, cıvıl cıvıl. 2 gün her yeri görmek/gezmek için yeterli, The breeze diye yeni açılmış bir otelde kaldık, bazı eksikleri mevcut ama kabul edilebilir derecede, merkezde ve her yere yürüme mesafesinde.

Eskişehire kadar 3 radar 1 çevirme, tüm yolu sadece hız sınırları dahilinde kullandım, tabelalara/uyarılara uydum. İstanbul köprü çalışmasının verdiği sıkışıklık hariç canımı sıkan durum olmadı.

Klima hep açıktı, İstanbul köprü trafiği dahil 5.5lt yaktı.
    Baktım herkes Akdeniz’e kaçıyor, bende ne varmış bi bakayım dedim .

Dönüş holunda trafik yoktu, ama çok radar ve polis vardı. Yol çok uzun geldi sıkıldım.

Ortalama hız artmadına rağmen tüketim aynı oldu. Demek ki benim için uzun yol buymuş.

Otomobil Severler Sohbet Konusu.

İstanbul içi biraz sıkıntılı, bulunduğum yer biraz yokuş trafiğe de takıldım.

• quote:

Baktım herkes Akdeniz’e kaçıyor, bende ne varmış bi bakayım dedim .

Dönüş holunda trafik yoktu, ama çok radar ve polis vardı. Yol çok uzun geldi sıkıldım.

Ortalama hız artmadına rağmen tüketim aynı oldu. Demek ki benim için uzun yol buymuş.

İstanbul içi biraz sıkıntılı, bulunduğum yer biraz yokuş trafiğe de takıldım.

Alıntıları Göster
    Valla dizelden az yakmışsın.
    Bende az önce Ankaraya girdim.
    5 kişi (2 si çocuk) ve full bagaj ile (perdeyi bile samsunda bıraktım, bagajın hakkını veriyorum 20 günlük sefere çıkınca anca yetiyor)
    Sonuç bu.

• quote:

Valla dizelden az yakmışsın.
    Bende az önce Ankaraya girdim.
    5 kişi (2 si çocuk) ve full bagaj ile (perdeyi bile samsunda bıraktım, bagajın hakkını veriyorum 20 günlük sefere çıkınca anca yetiyor)
    Sonuç bu.

Alıntıları Göster
    Çocukların ağırlığını, bagaj değişkenini ve ortalama hız farklarını benim araca, tork konvertörlü ZF’in yakıt farkını senin araca eklesek; kabaca aynı sayılır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 9 Ağustos 2019; 23:58:37 >

• quote:

Yapıştır lpg yi

Alıntıları Göster
    125cc lik motorun neresine takcaz onu :))

• quote:

125cc lik motorun neresine takcaz onu :))

Alıntıları Göster
    Forumdan faruk usta ya 1.0 corsayı lpg takdırmak için götürdüğümde pancar motorlu demişti ben ona takdırmıştım senin ki onun yanında bildiğin v8 kalır

• quote:

Forumdan faruk usta ya 1.0 corsayı lpg takdırmak için götürdüğümde pancar motorlu demişti ben ona takdırmıştım senin ki onun yanında bildiğin v8 kalır

Alıntıları Göster
    Yamaha Nmax 125cc

• quote:

Yamaha Nmax 125cc

Alıntıları Göster

Hocam benim aklım pejoya gitti

• quote:

Hocam benim aklım pejoya gitti

Alıntıları Göster
    Bende diyorum adam kesin ve net biçimde motora lpg öneriyor !
    Peugeot başta sürüşü, kalitesi ve tüketimi ile çok şaşırttı ama her defasında değişken ve sarsıntılı 1.vites ve dahası kabine sinmiş sigara kokusu beni biraz soğuttu araçtan.

• quote:

Bende diyorum adam kesin ve net biçimde motora lpg öneriyor !
    Peugeot başta sürüşü, kalitesi ve tüketimi ile çok şaşırttı ama her defasında değişken ve sarsıntılı 1.vites ve dahası kabine sinmiş sigara kokusu beni biraz soğuttu araçtan.

Alıntıları Göster
    Hocam sigara içilmiş 2. El araç dedin mi ben oradan direk kaçarım isterse fırsat arabası olsun. Sen bendende titizsin keşke almasaydın o arabayı. Biz binemeyiz sigara içilmiş arabaya.

Baskı balatayı kontrol ettirdin mi, bitik olmasın.

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Ya alırken belli belirsiz bir koku vardı, satan adam 5-6defa içtim demişti ki sigaradan bir dolu nefes bile tüm kabini mahvedebiliyor aslında. Sanırım ısınan havalar ile sinen koku da iyice açığa çıkmaya başladı.
    Herhangi kontrol yaptırmadım yetkili servise, ilk günler idare ediyordu ama geçen haftalarda sıcak bir günde baya ciddi silkeleme yapmıştı 6-7 defa, hani araç hanımın ama daha kullanmadı da; acemi sayılır yakın takip esnasında ya da park manevrası yaparken dozlaması zor gelebilir ya aniden fırlıyor ya silkeleyerek ağır ağır..
    Ama onun dışında dediğim gibi çıtırtı, yalıtım, genişlik, konfor, ergonomi ve tasarım olarak baya baya iyi bir B sınıfı.

• Herkese iyi bayramlar kazasız belasız sürüşler dilerim

• Moskova'dan iyi bayramlar herkese.

İsuzu d-max aldık Azerbaycan için.

2. El, Türk inşaat firmasından. Şantiye şefinin aracıymış 40.000 km'de tam dolusu. Adamlar iş bitince satmak istemişler denk geldi.

Bayaa iyi sürüşü. En komiği ses sistemi süper yav. Uzun zamandır bu kadar iyisini görmedim. Hoparlörleri falan değiştirmedilerse çok enteresan. Focal ile rekabet eder.

Yarın hızlı trenle saint petersburg'a gideceğim bir izlenim yazarım.

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.