Şimdi Ara

Otomobil Severler Sohbet Konusu. (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.011
Cevap
49
Favori
127.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RevivaL

Bugün piyasayı gezdim fiyat almak için. Petlasın 2018 üretimi lastiğine 325 dediler, Michelin'e 600 diyen bile varken Malatya esnafından lastik alma işini kapattım.
    https://forum.donanimhaber.com/falken-lastik-uzerine-dusunceler--16709639

Uyarı için teşekkür ederim abi. Yukarıdaki konuyu okudum bayağı ama çok da negatif yoruma rastlamadım. Tabi ki diğer markalar kadar yaygın da değil ama yine de 2 yıldan fazla götürür herhalde :)

Aracı bu yıl değiştirmekten vazgeçtim zaten; bi aksilik çıkmazsa da 1-2 yıl satmayı da düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    1_2 yıllık düşünüyorsan sıkıntı yok tabi ki götürür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• RevivaL kullanıcısına yanıt
    Uzun dönem kullamayı planlamıyorsan, yeterli gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Panthér kullanıcısına yanıt
    Yarın sipariş vereceğim firma ile de konuşup stok teyidi yaptıktan sonra siparişi veriyorum. Geldikten sonra biz de bir şeyler karalarız artık :)

Hayırlı haftalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Yarın sipariş vereceğim firma ile de konuşup stok teyidi yaptıktan sonra siparişi veriyorum. Geldikten sonra biz de bir şeyler karalarız artık :)

Hayırlı haftalar
    Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-otomatik-8.450-km-de-sifirdan-farksiz-678572966/detay

Baylar bu araçlar için fikirlerinizi alabilir miyim?

Hanımın 2006 Panda yı sattık yerine araç bakıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-otomatik-8.450-km-de-sifirdan-farksiz-678572966/detay

C3 kasa hakkında bilgim yok ama aynı motor şanzımanlı Cactus almıştım, dikkat etmeden kullanım ile şehir içi 6.5lt ydi. Motor yeterli, şanzıman klasik tek kavrama 1-2 arası az sarsıntılı. Ön camın yukarıya doğru gelmesi biraz fanus etkisi yaratsa da ferahlık açısından gayet güzel.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Sağol Okan abi.
    Zormuş 2.el araştırmak yahu.
    Çoğunun altından bir sorun çıkıyor sahtekarlık vs vs ..

• quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-otomatik-8.450-km-de-sifirdan-farksiz-678572966/detay

Tolga abi tek söylemek istediğim şey yenisinden kesinlikle daha albenili bir yüze sahip.Yeni C3 buna göre Dacia bozması gibi.Motor ve şanzıman 1.6 vti tam otomatik olsa daha güzel olabilir ama hanım lar için ne kadar önemli ki bu

• quote:

Sağol Okan abi.
    Zormuş 2.el araştırmak yahu.
    Çoğunun altından bir sorun çıkıyor sahtekarlık vs vs ..
    Fiyat/Fayda hesabına girince, verilen para alınan arabaya çok duruyor ve insan ister istemez mutsuzluk duyuyor. Hem piyasadaki tipler hem de 2. Ele istenen abuk subuk paralar, can sıkıcı.

Ben artık sıfır araba almam, 2. El az km araç bakarım diyordum ama durumları gördükçe; gittiği yere kadar bunu kullanırım satarsam da araba almamak üzere satarım, diye düşünüyorum.

• quote:

Otomatik vites sıfır gibi araç bakıyorsan ve bütçe 60.000 civarı ise çokta fazla alternatifi olmayan bir model
    1.2 tek kavrama psa grubunda kullanmadığım bir model ama psa grubun face sayfalarının çoğuna üyeyim kullancıların çoğu 1.2 yarı otomatikte titremeden bahsediyorlar bundan haberin olsun yakıt tüketimi anlamında şikayet in olacağını sanmam. Kasa olarak bu kasaları sınıf standartlarını fazlasıyla karşılıyor. Geniş ön cam ise artı özelliği. Bütün citroenler gibi ikinci eli iyi değil ama sanırım uzun vadeli kullanmayı düşünüyorsunuz bu yüzden göz ardı edilebilir. Fiyat olarak ise bence 2 değişen parçası olduğu için ve fiyatlarını bildiğim/takip ettiğim bir model olduğundan bence yüksek. Ancak şu andaki mevcut araç ilanları içinde bakınca normal görünüyor ve önümüzünde yaz olduğunu düşünürsek biraz pazarlıkla alınabilir.

• redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Benim için de önemli daa, Tucson u garaja çektirecek kadar keyifli olmalı

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    2006 Panda 2010 dan bu yana bizdeydi, pek de günümüz açık trafik kültürüne uygun olamadığından sıklıkla ş.içinde kullanıldı, yerine gelecek model gene uzunca bir süre bizimle kalacak ama bu kez ben de sık kullanacağım, çok temiz otm Clio 4 dizellere de bakmaya başladık.
    Zaten oldum olası çok sevmişimdir 1.5 dCi üniteyi.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Aynı ruh halindeyim; istenen rakamlar ve altında yatan çapanoğulları çok heves kırıcı..

• Şu renk ve donanım bence oldukça hoş.
     Otomobil Severler Sohbet Konusu.

• quote:

2006 Panda 2010 dan bu yana bizdeydi, pek de günümüz açık trafik kültürüne uygun olamadığından sıklıkla ş.içinde kullanıldı, yerine gelecek model gene uzunca bir süre bizimle kalacak ama bu kez ben de sık kullanacağım, çok temiz otm Clio 4 dizellere de bakmaya başladık.
    Öğlen yazacaktım clio diye ama iş filan çıkınca fırsat bulamadım
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    Hanımla birkaç seçenekten sonra Clio ya baktık; fiyatı, donanımı, tasarımı ve dizel oluşu ile sürücü koltuğunun ayar seçeneğini beğendik, sürüşü de tahminimden kaliteli çıktı.
    Temiz 2.ellere bakıyorum şimdi.

• quote:

O zaman bütçe 60.000 tlnin üzerinde bence sende kullanacaksan evin 2. Aracı olacaksa boşver bu arabaları keyifli birşeyler bak.
    Sadece bir örnek
    668887505

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 16 Nisan 2019; 21:0:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

O zaman bütçe 60.000 tlnin üzerinde bence sende kullanacaksan evin 2. Aracı olacaksa boşver bu arabaları keyifli birşeyler bak.
    Sadece bir örnek
    668887505

Alıntıları Göster
    Bi an hanımın bunla beni madara edişi canlandı gözümde
  • quote:

Şu renk ve donanım bence oldukça hoş.
    Mis gibi miss

• quote:

Bi an hanımın bunla beni madara edişi canlandı gözümde

Alıntıları Göster

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.