Şimdi Ara

Otomatik Vites Kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Makyajsız kasa (2013-'14-'15/1) Auris 1.6 benzinli otomatik kullananlar vites geçişleri,sürüş keyfi vs açısından memnun musunuz?

• 2016 makayjli kullaniyorum 1.6 benzin otomatik. Vites gecislerini hissedemessiniz hocam cvt sanziman konfor uzerine olusturulmus bir sistem. Surus keyfi olarak performans isterseniz manuele alip yuksek devir cevirmeniz gerekiyor otomatikte sessiz sakin sarsintisiz bir yolculuk geciririrsiniz. Yakit olarakta cok basarsaniz cok basmassaniz normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makyajsızlarda vites geçişlerinin hissedildiğini duymuştum.makyajdan sonra mı düzeldi acaba
  • turk07 kullanıcısına yanıt
    makyajsız benzinlide hissedilmez o da cvt şanzıman. Dizel otomatikler var aynı kasada, onlar multimode şanzıman. Vites geçişini hissettiren onlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erincar

makyajsız benzinlide hissedilmez o da cvt şanzıman. Dizel otomatikler var aynı kasada, onlar multimode şanzıman. Vites geçişini hissettiren onlar.

Rahatlatıcı bilgi için teşekkürler
  • muhtemelen 2013 zor bir ihtimalde olsa 2014 model benzinli otomatik auris almayı düşünüyorum da şanzıman yada başka bir aksamında kronik sorun var mı arkadaşlar
    bir arkadaş benzinli otomatikte geçişleri hissetmezsiniz demiş de başka yorumu olan var mı hiç bilgi alamıyorum da yardımcı olursanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bostancisisli

muhtemelen 2013 zor bir ihtimalde olsa 2014 model benzinli otomatik auris almayı düşünüyorum da şanzıman yada başka bir aksamında kronik sorun var mı arkadaşlar
    bir arkadaş benzinli otomatikte geçişleri hissetmezsiniz demiş de başka yorumu olan var mı hiç bilgi alamıyorum da yardımcı olursanız çok sevinirim

Herhangi bir sikintisi yok hocam 2016 kullaniyoruz otomatik benzinli , cvt sanziman gercekten konfor uzerine tasarlanmis bir sanziman hicbir sekilde vites gecisi hissetmessiniz. Fakat bu kombinasyonu aliyorsaniz yakiti goz onune almaniz gerek malum benzin 4.84. Sehir ici sakin kullanimda ilk aldigimizda araci 12 13 lt yakiyordu suan 4bin km oldu 8 9 litre sehir ici. Uzun yol tuketimi hakkinda kendi acimdan pek birsey soyleyemiycem uzuna cikmadim pek ben tahminimce 6 litre civarinda olur tuketim. Kronik sorun olarak herhangi bir sorun yok aractan cok memnunuz. Astra K dusunuyorduk alirken pederin baskisiyla toyota oldu ama astra grubundada yakit tuketimi ayni sekilde o yuzden pisman olmadik. Tabi insani astra 150 bg turbo cezbetmiyor degil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scuderia. -- 3 Kasım 2016; 11:44:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.